"Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 22 қаңтардағы № 19 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 ақпанда № 4564 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 4 наурыздағы № 47 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 04.03.2020 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 219 қаулысының (2016 жылдың 21 шілдеде "Әділет" Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілер ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды, Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3803 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы әкімдік қаулысын мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тіліндегі қағаз және электрондық түрінде көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы – Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жолдауды;
3) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімінің міндетін атқарушы
А.Сапаров

Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 22 января 2018 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 февраля 2018 года № 4564. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 4 марта 2020 года № 47
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 04.03.2020 № 47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)".
2. Признать утратившим силу постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" от 16 июня 2016 года № 219 (опубликовано 21 июля 2016 года в информационно-правовой системе нормативно-правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3803).
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление строительства, архитектуры и градостроительства акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках в Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации – филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курирующим вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Северо-Казахстанской области
А.Сапаров

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 22 қаңтардағы №19 қаулысымен бекітілді
"Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі - регламент) "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетті атқарушысының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 137 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13610 болып тіркелді) бекітілген "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес әзірленді.
"Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес аудандардың және облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
Мемлекеттік корпорацияның жұмыс кестесі – Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз.
Қабылдау, жылжымайтын мүлік орналасқан жер бойынша, жеделдетілмеген қызмет көрсетудің "электрондық" кезек тәртібімен жүзеге асырылады, "электрондық үкімет" порталы (бұдан әрі - портал) арқылы электрондық кезекті брондауға болады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу осы регламенттің 5-тармағында көзделген жағдайлар мен негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттiк қызметті жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегiн көрсетiледi.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушыға (не уәкілетті өкілі: құзыретін растайтын құжат бойынша заңды тұлға; нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша жеке тұлға) Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме мыналар болып табылады:
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
жеке басын куәландыратын құжат (көрсетілетін қызметті алушының жеке басын сәйкестендіру үшін);
эскиз (эскиздік жоба);
сәулет-жоспарлау тапсырмасының көшірмесі.

Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 22 января 2018 года № 19
Регламент государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (далее – регламент) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (далее - стандарт), утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 17 марта 2016 года № 137 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13610).
Государственная услуга "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами районов и города областного значения (далее – услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Прием документов и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
График работы Государственной корпорации – с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, по месту нахождения недвижимого имущества без ускоренного обслуживания, возможно бронирование электронной очереди посредством портала "электронного правительства" (далее – портал).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – согласование эскиза (эскизного проекта), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 5 настоящего регламента.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее - услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги при обращении услугополучателя (либо уполномоченного представителя: юридического лица по документу, подтверждающий полномочия; физического лица по нотариально заверенной доверенности) в Государственную корпорацию является:
заявление по форме, согласно приложению 1 к стандарту государственной услуги;
документ удостоверяющий личность (для идентификации личности услугополучателя);
эскиз (эскизный проект);
копия архитектурно-планировочного задания.

5. Көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің "Құрылыс саласындағы құрылыс салуды ұйымдастыру және рұқсат беру рәсімдерінен өту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 750 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12684 болып тіркелді) бұйрығымен бекітілген Құрылыс саласындағы құрылыс салуды ұйымдастыру және рұқсат беру рәсімдерінен өту қағидаларының 41-тармағымен белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсынудан бас тартуға негіз болып табылады.
Көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттің 4-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады және осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қолхат береді.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) техникалық және (немесе) технологиялық жағынан күрделі емес объектілердің эскизін (эскиздік жобасын) келісу кезінде – 10 (он) жұмыс күні:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері Мемлекеттік корпорация қызметкерінен құжаттарды қабылдайды, өтінішті тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады, жауапты орындаушыны айқындайды, тиісті қарар қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына құжаттардың топтамасын ұсынады – 3 (үш) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттардың топтамасын тексереді және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды және келісу үшін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 9 (тоғыз) жұмыс күні;
дәлелді бас тарту жағдайларын қоспағанда, мерзімі – 5 (бес) жұмыс күнін құрайды;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін келіседі және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне береді – 3 (үш) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері ілгеріде көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін Мемлекеттік корпорация қызметкеріне мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді – 15 (он бес) минут;
2) техникалық және (немесе) технологиялық жағынан күрделі объектілердің эскизін (эскиздік жобасын) келісу кезінде – 15 (он бес) жұмыс күні:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері Мемлекеттік корпорация қызметкерінен құжаттарды қабылдайды, өтінішті тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады, жауапты орындаушыны айқындайды, тиісті қарар қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына құжаттардың топтамасын ұсынады – 3 (үш) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттардың топтамасын тексереді және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды және келісу үшін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 14 (он төрт) жұмыс күні;
дәлелді бас тарту жағдайларын қоспағанда, мерзімі – 5 (бес) жұмыс күнін құрайды;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін келіседі және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне береді – 3 (үш) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері ілгеріде көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін Мемлекеттік корпорация қызметкеріне мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді – 15 (он бес) минут;

5. Основанием для отказа в оказании государственной услуги является несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным пунктом 41 Правил организации застройки и прохождения разрешительных процедур в сфере строительства, утвержденных приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 750 "Об утверждении Правил организации застройки и прохождения разрешительных процедур в сфере строительства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12684).
В случае представления услугополучателем неполного пакета документов, согласно перечню, предусмотренному пунктом 4 регламента государственной услуги, работник Государственной корпорации отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме, согласно приложению 2 к стандарту государственной услуги.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) при согласовании эскиза (эскизного проекта) технически и (или) технологически несложных объектов – 10 (десять) рабочих дней:
работник канцелярии услугодателя принимает у работника Государственной корпорации пакет документов, регистрирует заявление и передает руководителю услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
руководитель услугодателя ознакамливается с документами, определяет ответственного исполнителя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя – 3 (три) часа;
ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, оформляет проект результата оказания государственной услуги и передает руководителю услугодателя для согласования – 9 (девять) рабочих дней;
за исключением случаев мотивированного отказа, когда срок составляет – 5 (пять) рабочих дней;
руководитель услугодателя согласовывает результат государственной услуги и передает в канцелярию услугодателя – 3 (три) часа;
работник канцелярии услугодателя выдает результат государственной услуги работнику Государственной корпорации для последующей выдачи услугополучателю – 15 (пятнадцать) минут.
2) при согласовании эскиза (эскизного проекта) технически и (или) технологически сложных объектов – 15 (пятнадцать) рабочих дней:
работник канцелярии услугодателя принимает у работника Государственной корпорации пакет документов, регистрирует заявление и передает руководителю услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
руководитель услугодателя ознакамливается с документами, определяет ответственного исполнителя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя – 3 (три) часа;
ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, оформляет проект результата оказания государственной услуги и передает руководителю услугодателя для согласования – 14 (четырнадцать) рабочих дней;
за исключением случаев мотивированного отказа, когда срок составляет – 5 (пять) рабочих дней;
руководитель услугодателя согласовывает результат государственной услуги и передает в канцелярию услугодателя – 3 (три) часа;
работник канцелярии услугодателя выдает результат государственной услуги работнику Государственной корпорации для последующей выдачи услугополучателю – 15 (пятнадцать) минут.

3) қолданыстағы объектінің сыртқы келбеті (қасбеті) өзгерген кезде эскизін (эскиздік жобасын) келісу кезінде - 15 (он бес) жұмыс күні:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері Мемлекеттік корпорация қызметкерінен құжаттарды қабылдайды, өтінішті тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады, жауапты орындаушыны айқындайды, тиісті қарар қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына құжаттардың топтамасын ұсынады – 3 (үш) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттардың топтамасын тексереді және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды және келісу үшін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 14 (он төрт) жұмыс күні;
дәлелді бас тарту жағдайларын қоспағанда, мерзімі – 5 (бес) жұмыс күнін құрайды;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін келіседі және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне береді – 3 (үш) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері ілгеріде көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін Мемлекеттік корпорация қызметкеріне мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді – 15 (он бес) минут.
7. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдердің (іс-қимылдардың) нәтижесі:
1) өтінішті қабылдау және құжаттарды тіркеу;
2) жауапты орындаушыны айқындау, басшының қарары;
3) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасы;
4) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасына қол қою;
5) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға беру.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
Мемлекеттік корпорацияның қызметкері
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
9. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) техникалық және (немесе) технологиялық жағынан күрделі емес объектілердің эскизін (эскиздік жобасын) келісу кезінде – 10 (он) жұмыс күні:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері Мемлекеттік корпорация қызметкерінен құжаттарды қабылдайды, өтінішті тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады, жауапты орындаушыны айқындайды, тиісті қарар қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына құжаттардың топтамасын ұсынады – 3 (үш) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттардың топтамасын тексереді және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды және келісу үшін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 9 (тоғыз) жұмыс күні;
дәлелді бас тарту жағдайларын қоспағанда, мерзімі – 5 (бес) жұмыс күнін құрайды;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін келіседі және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне береді – 3 (үш) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері ілгеріде көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін Мемлекеттік корпорация қызметкеріне мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді – 15 (он бес) минут;

3) При согласовании эскиза (эскизного проекта) при изменении внешнего облика (фасадов) существующего объекта – 15 (пятнадцать) рабочих дней:
работник канцелярии услугодателя принимает у работника Государственной корпорации пакет документов, регистрирует заявление и передает руководителю услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
руководитель услугодателя ознакамливается с документами, определяет ответственного исполнителя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя – 3 (три) часа;
ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, оформляет проект результата оказания государственной услуги и передает руководителю услугодателя для согласования – 14 (четырнадцать) рабочих дней;
за исключением случаев мотивированного отказа, когда срок составляет – 5 (пять) рабочих дней;
руководитель услугодателя согласовывает результат государственной услуги и передает в канцелярию услугодателя – 3 (три) часа;
работник канцелярии услугодателя выдает результат государственной услуги работнику Государственной корпорации для последующей выдачи услугополучателю – 15 (пятнадцать) минут.
7. Результат процедур (действий) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) прием заявления и регистрация документов;
2) определение ответственного исполнителя, виза руководителя;
3) проект результата оказания государственной услуги;
4) подписание проекта результата оказания государственной услуги;
5) выдача результата государственной услуги услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. В перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги входят:
работник канцелярии услугодателя;
руководитель услугодателя;
ответственный исполнитель услугодателя.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) при согласовании эскиза (эскизного проекта) технически и (или) технологически несложных объектов – 10 (десять) рабочих дней:
работник канцелярии услугодателя принимает у работника Государственной корпорации пакет документов, регистрирует заявление и передает руководителю услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
руководитель услугодателя ознакамливается с документами, определяет ответственного исполнителя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя – 3 (три) часа;
ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, оформляет проект результата оказания государственной услуги и передает руководителю услугодателя для согласования – 9 (девять) рабочих дней;
за исключением случаев мотивированного отказа, когда срок составляет – 5 (пять) рабочих дней;
руководитель услугодателя согласовывает результат государственной услуги и передает в канцелярию услугодателя – 3 (три) часа;
работник канцелярии услугодателя выдает результат государственной услуги работнику Государственной корпорации для последующей выдачи услугополучателю – 15 (пятнадцать) минут.

11. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы осы регламенттің 4-тармағына сәйкес құжаттар топтамасымен Мемлекеттік корпорацияға жүгінеді:
1) Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттарды қабылдайды, өтінішті тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттар қабылданғаны туралы қолхат береді және құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушіге береді - 15 ( он бес) минут;
2) көрсетілетін қызметті беруші осы регламенттің 6-тармағында көзделген мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттауға сәйкес рәсімдерді (іс-қимылдарды) жүзеге асырады;
3) Мемлекеттік корпорация қызметкері жеке басын куәландыратын құжат ұсынған жағдайда қолхат негізінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді - 15 (он бес) минут.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай–ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде өзге де көрсетілетін қызметті берушілер және (немесе) Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша Мемлекеттік корпорацияның және (немесе) оның қызметкерлерінің шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
13. Мемлекеттік корпорация қызметкерінің әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағым осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 13-тармағында көрсетілген мекенжайлар мен телефондар бойынша Мемлекеттік корпорацияның басшысына жіберіледі.
Мемлекеттік корпорацияға қолма-қол, сол сияқты поштамен түскен шағымның қабылдануының расталуының тіркелуі (мөртабан, кіріс нөмірі мен тіркеу күні шағымның екінші данасына немесе шағымға ілеспе хатқа қойылады) болып табылады.
Портал арқылы өтініш берген кезде шағымдану тәртібі туралы ақпаратты бірыңғай байланыс орталығының 1414, 8 800 080 7777 телефоны бойынша алуға болады.
Шағымды портал арқылы жіберген кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінен" өтініш туралы ақпарат қолжетімді болады, ол көрсетілетін қызметті беруші өтінішті өңдеу (жеткізу, тіркеу, орындау туралы белгілер, қарау немесе қараудан бас тарту туралы жауап) барысында жаңартылады.
Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен өтініш бере алады.
Көрсетілетін қызметті берушінің немесе Мемлекеттік корпорацияның мекенжайына түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы ол тіркелген күннен бастап 5 (бес) жұмыс күн ішінде қаралуға жатады. Шағымды қарау нәтижелері туралы дәлелді жауап көрсетілетін қызметті алушыға почта байланысы арқылы жолданады немесе көрсетілетін қызметті берушінің немесе Мемлекеттік корпорацияның кеңсесінде қолма-қол беріледі.
Мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы оны тіркеген күннен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде қаралуға жатады.

11. Для получения государственной услуги услугополучатель обращается в Государственную корпорацию с пакетом документов согласно пункта 4 к настоящему регламенту:
1) работник Государственной корпорации принимает документы, регистрирует заявление и выдает расписку о приеме соответствующих документов услугополучателю и передает пакет документов услугодателю – 15 (пятнадцать) минут;
2) услугодатель осуществляет процедуры (действия) в соответствии с описанием порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственных услуг предусмотренных пунктом 6 настоящего регламента;
3) работник Государственной корпорации на основании расписки выдает результат государственных услуг при предъявлении документа, удостоверяющего личность – 15 (пятнадцать) минут.
12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) Государственной корпорацией в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
5. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) Государственной корпорации и (или) их работника по вопросам оказания государственных услуг
13. Жалоба на действия (бездействия) услугодателя и (или) их должностных лиц, работника Государственной корпорации направляется к руководителю услугодателя и (или) Государственной корпорации по адресам и телефонам, указанным в пункте 13 стандарта государственной услуги.
Подтверждением принятия жалобы канцелярии услугодателя, в Государственную корпорацию, поступившей как нарочно, так и почтой, является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата регистрации проставляются на втором экземпляре жалобы или сопроводительном письме к жалобе).
При обращении через портал информацию о порядке обжалования можно получить по телефону Единого контакт-центра 1414, 8 800 080 7777.
При отправке жалобы через портал услугополучателю из "личного кабинета" доступна информация об обращении, которая обновляется в ходе обработки обращения услугодателем (отметки о доставке, регистрации, исполнении, ответ о рассмотрении или отказе в рассмотрении).
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя или Государственной корпорации, подлежит рассмотрению в течении 5 (пяти) рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услугополучателю посредством почтовой связи либо выдается нарочно в канцелярии услугодателя или Государственной корпорации.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней со дня ее регистрации.

14. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінеді.
6. Мемлекеттік қызметті Мемлекеттік корпорация арқылы көрсету ерекшеліктерін ескере отырып қойылатын өзге де талаптар
15. Көрсетілетін қызметті алушының тыныс-тіршілігін әрекетін шектейтін ағза функцияларының тұрақты бұзылуымен денсаулығының ақаулары бар көрсетілетін қызметті алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету үшін арқылы 1414, 8 800 080 7777. Бірыңғай байланыс орталығы өтініш беру жолымен Мемлекеттік корпорацияның қызметкері тұрғылықты жеріне барып жүргізеді.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары мына интернет-ресурстарда:
Министрліктің: www.mid.gov.kz;
Мемлекеттік корпорацияның: www.gov4с.kz жарияланған.
17. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті электрондық нысанда электрондық-цифрлік қолтаңбасы болған жағдайда портал арқылы алуға мүмкіндігі бар.
18. Көрсетілетін қызметті алушының порталдағы "жеке кабинет", сондай-ақ мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі Бірыңғай байланыс орталығы арқылы қашықтықтан қол жеткізу режимінде мемлекеттік қызметтер көрсету тәртібі туралы ақпаратты алу мүмкіндігі бар.
19. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің анықтамалық қызметтерінің байланыс телефондары Министрліктің интернет-ресурсында: www. mid.gov.kz орналастырылған. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі Бірыңғай байланыс орталығы 1414, 8 800 080 7777.
"Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалдар тізбесі
Филиал атауы
Мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефон
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті Айыртау ауданының бөлімі
Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Дәулетбай Сыздықов көшесі, 4
Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
+7 (7153) 32-25-37
+7 (7153) 32-25-42
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті Ақжар ауданының бөлімі
Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Победа көшесі, 67

14. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель обращается в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
6. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой через Государственную корпорацию
15. Услугополучателям, имеющим нарушение здоровья со стойким расстройством функций организма, ограничивающее его жизнедеятельность, в случае необходимости прием документов, для оказания государственной услуги, производится работником Государственной корпорацией с выездом по месту жительства посредством обращения через Единый контакт-центр 1414, 8 800 080 7777.
16. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсах:
Министерства: www.mid.gov.kz;
Государственной корпорации: www.gov4c.kz.
17. Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия электронно-цифровой подписи.
18. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, а также Единого контакт – центра по вопросам оказания государственных услуг.
19. Контактные телефоны справочных служб услугодателя по вопросам оказания государственной услуги размещены на интернет – ресурсах Министерства: www.mid.gov.kz. Единый контакт-центр по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8 800 080 7777.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)"
Перечень филиалов "Центр обслуживания населения" Некоммерческих акционерных обществ "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
Наименование филиала
Адрес
График работы
Контактный телефон
Отдел Айыртауского района Департамента "Центр обслуживания населения" — филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
Айыртауский район, село Саумалколь, улица Даулетбая Сыздыкова, 4
с понедельника по субботу включительно, в соответствии установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
+7 (7153) 32-25-37
+7 (7153) 32-25-42
Отдел Акжарского района Департамента "Центр обслуживания населения" — филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
Акжарский район, село Талшик, улица Победы, 67

Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
+7 (7154) 62-21-08
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті Аққайың ауданының бөлімі
Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Труд көшесі, 11
Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
+7 (7153) 22-25-86
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті Есіл ауданының бөлімі
Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 6
Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
+7 (7154) 32-20-03
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті Жамбыл ауданының бөлімі
Жамбыл ауданы, Преснов ауылы, Горький көшесі, 10
Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
+7 (7154) 42-29-10
+7 (7154) 42-29-16
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті Мағжан Жұмабаев ауданының бөлімі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы. Юбилейная көшесі, 62
Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
+7 (7153) 12-14-13
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті Қызылжар ауданының бөлімі
Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Институтская көшесі, 1в

с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
+7 (7154) 62-21-08
Отдел Аккайынского района Департамента "Центр обслуживания населения" — филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
Аккайынский район, село Смирново, улица Труда, 11
с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
+7 (7153) 22-25-86
Отдел Есильского района Департамента "Центр обслуживания населения" — филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
Есильский район, село Явленка, улица Ленина, 6
с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
+7 (7154) 32-20-03
Отдел Жамбылского района Департамента "Центр обслуживания населения" — филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
Жамбылский район, село Пресновка, переулок Горького, 10 г
с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
+7 (7154) 42-29-10
+7 (7154) 42-29-16
Отдел района Магжана Жумабаева Департамента "Центр обслуживания населения" — филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Юбилейная, 62
с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
+7 (7153) 12-14-13
Отдел Кызылжарского района Департамента "Центр обслуживания населения" — филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
Кызылжарский район, село Бесколь, улица Институтская, 1в

Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
+7 (7153) 82-17-56
+7 (7153) 82-17-46
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті Мамлют ауданының бөлімі
Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Сәбит Мұқанов көшесі, 11
Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
+7 (7154) 12-27-49
+7 (7154) 12-27-48
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бөлімі
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылы, Ленин көшесі, 7
Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
+7 (7153) 52-22-19
+7 (7153) 52-22-75
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті Тайынша ауданының бөлімі
Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 208
Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
+7 (7153) 62-36-03
+7 (7153) 62-36-89
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті Тимирязев ауданының бөлімі
Тимирязев ауданы, Тимирязево ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 1
Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
+7 (7153) 72-03-02
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті Уәлиханов ауданының бөлімі
Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 80

с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
+7 (7153) 82-17-56
+7 (7153) 82-17-46
Отдел Мамлютского района Департамента "Центр обслуживания населения" — филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
Мамлютский район, город Мамлютка, улица Сабита Муканова, 11
с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
+7 (7154) 12-27-49
+7 (7154) 12-27-48
Отдел района им. Габита Мусрепова Департамента "Центр обслуживания населения" — филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Ленина, 7
с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
+7 (7153) 52-22-19
+7 (7153) 52-22-75
Отдел Тайыншинского района Департамента "Центр обслуживания населения" — филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
Тайыншинский район, город Тайынша, улица Конституции Казахстана, 208
с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
+7 (7153) 62-36-03
+7 (7153) 62-36-89
Отдел Тимирязевского района Департамента "Центр обслуживания населения" — филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Шокана Уалиханова, 1
с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
+7 (7153) 72-03-02
Отдел Уалихановского района Департамента "Центр обслуживания населения" — филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Шокана Уалиханова, 80

Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
+7 (7154) 22-28-11
+7 (7154) 22-28-12
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті Шал ақын ауданының бөлімі
Шал ақын ауданы, Сергеев қаласы, Желтоқсан көшесі, 31
Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
+7 (7153) 42-73-90
+7 (7153) 42-73-80
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті № 1 Петропавл қаласының бөлімі
Петропавл қаласы, Мұқтар Әуезов көшесі, 157
Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
+7 (7152) 55-10-50
+7 (7152) 33-88-81
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті № 2 Петропавл қаласының бөлімі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 72
Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
+7 (7152) 33-02-29
+7 (7152) 31-06-52
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамынының Солтүстік-Қазақстан облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаменті № 3 Петропавл қаласының бөлімі
Петропавл қаласы, Совет көшесі, 34
Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес, жексенбі және мерекелік күндерден басқа, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
+7 (7152) 55-10-06
"Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
"Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Азаматтарға арналған Үкімет" Мемлекеттік корпорациясы арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде
Шартты белгілер:

с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
+7 (7154) 22-28-11
+7 (7154) 22-28-12
Отдел района Шал акына Департамента "Центр обслуживания населения" — филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
район Шал акына, город Сергеевка, улица Желтоксан, 31
с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
+7 (7153) 42-73-90
+7 (7153) 42-73-80
Отдел №1 города Петропавловск Департамента "Центр обслуживания населения" — филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
город Петропавловск, улица Мухтара Ауэзова, 157
с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
+7 (7152) 55-10-50
+7 (7152) 33-88-81
Отдел №2 города Петропавловск Департамента "Центр обслуживания населения" — филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 72
с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
+7 (7152) 33-02-29
+7 (7152) 31-06-52
Отдел №3 города Петропавловск Департамента "Центр обслуживания населения" — филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
город Петропавловск, улица Советская, 34
с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
+7 (7152) 55-10-06
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)"
При оказании государственной услуги через Государственную корпорацию "Правительство для граждан"
Условные обозначения: