Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 6-18-6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 сәуірде № 4692 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күшін жойды деп танылсын:
1) Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 5 тамыздағы № 4-18-3 "Айыртау ауданында кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тізілімінде № 13-3-106 тіркелген, "Айыртау таңы" және "Айыртауские зори" газеттерінде 2009 жылғы 4 қыркүйекте жарияланған);
2) Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 наурыздағы № 5-2-6 "Айыртау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 5 тамыздағы "Айыртау ауданында кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы № 4-18-3" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі" (№ 13-3-156 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, "Айыртау таңы" және "Айыртауские зори" газеттерінде 2012 жылғы 26 сәуірде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының XVIII
сессиясының төрағасы А.Бәйтенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының хатшысы Б.Жанахметов

О признании утратившими силу некоторых решений Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2018 года № 6-18-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 апреля 2018 года № 4692
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Айыртауского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 5 августа 2009 года № 4-18-3 "Об установлении ставок фиксированного налога на отдельные виды предпринимательской деятельности в Айыртауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-3-106, опубликовано 4 сентября 2009 года в газетах "Айыртауские зори" и "Айыртау таңы");
2) решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 7 марта 2012 года № 5-2-6 "О внесении изменения в решение Айыртауского районного маслихата от 5 августа 2009 года № 4-18-3 "Об установлении ставок фиксированного налога на отдельные виды предпринимательской деятельности в Айыртауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-3-156, опубликовано 26 апреля 2012 года в газетах "Айыртауские зори" и "Айыртау таңы").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XVIII сессии
Айыртауского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области А.Байтенов
Секретарь
Айыртауского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области Б.Жанахметов