"2018-2019 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарды бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/125 шешіміне өзгерту енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 мамырдағы № 28/151 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 4738 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына, "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 8 бабының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2019 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарды бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/125 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4541 болып тіркелді, Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде 2018 жылдың 2 ақпанында жарияланған) келесі өзгерту енгізілсін:
кіріспе келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 8 бабының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:"
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихатының сессия төрайымы
Ә.Оспанова
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихатының хатшысы
А.Бектасова

О внесении изменения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2017 года № 24/125 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Есильскому району Северо-Казахстанской области на 2018-2019 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 14 мая 2018 года № 28/151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 мая 2018 года № 4738
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 1) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2017 года № 24/125 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Есильскому району Северо-Казахстанской области на 2018-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4541, опубликовано 2 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 1) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А.Оспанова
Секретарь маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А.Бектасова