Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/1 "2018-2020 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қыркүйектегі № 32/8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қазанда № 4943 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/1 "2018-2020 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4497 болып тіркелді, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 070 810,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 806 262 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 641,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 677 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 198 230, 3 мың теңге;
2) шығындар – 5 086 865, 4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 83 451, 5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 115 484, 5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 033 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 102 506, 2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102 506, 2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 115 440 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 033 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 099, 2 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 22/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 сентября 2018 года № 32/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 октября 2018 года № 4943
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 22/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4497, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 070 810,7 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 806 262 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 641,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 50 677 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 198 230, 3 тысяч тенге;
2) затраты – 5 086 865,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 83 451,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 115 484,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 033 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 102 506,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102 506,2 тысяч тенге:
поступление займов – 115 440 тысяч тенге;
погашение займов – 32 033 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 099,2 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Б. Наурызбаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Молдахметова
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қыркүйектегі № 32/8 шешіміне 1 қосымша

приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Кызылжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Б. Наурызбаев
Секретарь Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
А. Молдахметова
Приложение 1 к решению Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 сентября 2018 года № 32/8

006
Балаларға қосымша білім беру
46 008
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
46 389,6
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
46 389,6
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50
059
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
50
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
148 587
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 264
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
76 260
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
22 691
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
181
023
Әдістемелік жұмыс
19 020
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13 171
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
359 548
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15 338
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 338
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14 226
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 717
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
6 509
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
329 984
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
142 779,8
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17 117
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 008
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
87 994
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 150
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37 165
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

006
Дополнительное образование для детей
46 008
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
46 389,6
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
46 389,6
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50
059
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
50
464
Отдел образования района (города областного значения)
148 587
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 264
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
76 260
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22 691
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
181
023
Методическая работа
19 020
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13 171
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
359 548
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15 338
005
Государственная адресная социальная помощь
15 338
464
Отдел образования района (города областного значения)
14 226
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 717
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
6 509
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
329 984
002
Программа занятости
142 779,8
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17 117
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 008
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
87 994
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 150
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37 165
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

25 425
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
410
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
13 935,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
268 945,4
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
216 592,9
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
198 482,5
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
18 110,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 489,9
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
7 489,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 026
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
526,6
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
19 499,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9 839
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
9 378,5
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
240,5
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
220
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 997,6
029
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
14 997,6
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
182 639,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29 203
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
29 203
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
36 622
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
36 622
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
27 320
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 877
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
362
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрамакомандаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
9 635
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 446
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

25 425
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
410
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
13 935,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
268 945,4
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
216 592,9
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
198 482,5
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
18 110,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 489,9
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
7 489,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 026
013
Развитие коммунального хозяйства
526,6
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
19 499,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9 839
008
Освещение улиц населенных пунктов
9 378,5
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
240,5
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
220
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 997,6
029
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
14 997,6
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
182 639,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 203
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
29 203
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
36 622
003
Поддержка культурно-досуговой работы
36 622
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
27 320
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
9 877
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
362
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
9 635
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 446
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)