Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірде № 18-5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 4710 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 ақпандағы № 36-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мəслихатының 18.02.2020 № 36-4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2018 года № 18-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 мая 2018 года № 4710. Утратило силу решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 18 февраля 2020 года № 36-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 18.02.2020 № 36-4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 546-бабының 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 25 декабря 2017 года, маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории района Магжана Жумабаева на единицу объекта налогооблажения в месяц согласно приложению.

2. "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 12-2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 31 шілдеде № 2341 болып тіркелді, "Мағжан жұлдызы" және "Вести" аудандық газеттерінде 2013 жылғы 9 тамызда жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының төрағасы
А. Лунин
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Т. Әбілмәжінов

2. Признать утратившим силу решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27 июня 2013 года № 12-2 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 июля 2013 года под № 2341, опубликованное 9 августа 2013 года в районных газетах "Мағжан жұдызы" и "Вести").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
А. Лунин
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Т. Абильмажинов