Көшелерге қайта атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 9 шілдедегі № 15 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 шілдеде № 4843 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2018 жылғы 1 маусымдағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақоға ауылдық округі Қарақоға ауылындағы келесі көшелері атаулары өзгертілсін:
"Карл Маркс" көшесі "Қазақстан Конституциясы" көшесіне;
"Советская" көшесі "Мағжан Жұмабаев" көшесіне;
"Ленин" көшесі "Николай Жигалов" көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Жорова

О переименовании улиц
Решение акима Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 9 июля 2018 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 июля 2018 года № 4843
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Северо-Казахстанской области от 1 июня 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо - Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Каракога Каракогинского сельского округа:
улицу "Карла Маркса" на улицу "Конституции Казахстана";
улицу "Советская" на улицу "Магжана Жумабаева";
улицу "Ленина" на улицу "Николая Жигалова".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Жорова