"Тайынша ауданы Яснополян селолық округі Дашка-Николаевка селосының құрамдық бөліктеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 28 маусымдағы № 9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 25 маусымдағы № 23 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 шілдеде № 4818 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тайынша ауданы Яснополян селолық округі Дашка-Николаевка селосының құрамдық бөліктеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 28 маусымдағы № 9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 13-11-182 тіркелді, 2010 жылғы 16 шілдеде "ТайыншаТаңы" газетінде және 2010 жылғы 16 шілдеде "Тайыншинские вести" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында және мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі тақырыбы және мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
В. Галицкий

О внесении изменений в решение акима Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2010 года № 9 "О присвоении наименований составных частей села Дашка-Николаевка Яснополянского сельского округа Тайыншинского района"
Решение акима Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25 июня 2018 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 июля 2018 года № 4818
В соответствии подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Яснополянского сельского округа Тайыншинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо - Казахстанской области от 28 июня 2010 года № 9 "О присвоении наименований составных частей села Дашка-Николаевка Яснополянского сельского округа Тайыншинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-11-182, опубликовано 16 июля 2010 года в газете "ТайыншаТаңы" и 16 июля 2010 года в газете "Тайыншинские вести") следующие изменения:
в заголовке и по тексту решения на казахском языке слова "селолық", "селосының" заменить словами "ауылдық", "ауылының";
заголовок и текст решения на русском языке оставить без изменения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
В. Галицкий