Атырау облысы Атырау қаласының кейбір ауылдық округтері мен ауылдарын тарату туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 наурыздағы № 54 қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 196-VI бірлескен шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 сәуірде № 4096 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 3) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 27 және 37-баптарына сәйкес, Атырау облысы Атырау қаласы өкілді және атқарушы органдарының пікірлерін ескере отырып, Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және VІ шақырылған облыстық мәслихат кезекті XXІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облысы Атырау қаласының Ақжайық, Водниково, Құрсай, Көкарна ауылдарымен Балықшы ауылдық округі және Жұмыскер, Рембаза ауылдарымен Жұмыскер ауылдық округі таратылсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ә. Нәутиевке және Атырау облыстық мәслихаттың депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссия төрағасы А. Абдоловқа жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Сессия төрағасы А. Талтенов
Мәслихат хатшысы Ө. Зинуллин

Об упразднении некоторых сельских округов и сел города Атырау Атырауской области
Совместное постановление акимата Атырауской области от 14 марта 2018 года № 54 и решение Атырауского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 196-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 апреля 2018 года № 4096
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьями 6, 27 и 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнения представительных и исполнительных органов города Атырау Атырауской области, акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат VІ созыва на очередной ХХІ сессии РЕШИЛ:
1. Упразднить Балыкшинский сельский округ с селами Акжайык, Водниково, Курсай, Кокарна и Жумыскерский сельский округ с селами Жумыскер, Рембаза города Атырау Атырауской области.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Атырауской области А. Наутиева и председателя постоянной комиссии по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правозащите Атырауского областного маслихата А. Абдолова.
3. Настоящее совместные постановление и решение вступают в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Председатель сессии А. Талтенов
Секретарь маслихата У. Зинуллин