Жылыой аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 17-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 ақпанда № 4052 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жылыой аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экология, ауылшаруашылығы, агроөнеркәсіп, заңдылықты сақтау, құқық тәртібі және депутаттық этика мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Т. Майлыбаев) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың XVII
сессиясының төрайымы
С. Жұмағалиева
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 17-3 шешіміне қосымша
Жылыой аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 3-12 "Жылыой ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3551 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
2. Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 31 қазандағы № 6-4 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жылыой ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3685 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 06 желтоқсан 2016 жылы жарияланған) шешімі;
3. Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 14-3 "Жылыой ауданының жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2017-2018 жылдарға арналған жоспарын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3977 болып тіркелген, 2017 жылғы 8 қарашадағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решении Жылыойского районного маслихата
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 30 января 2018 года № 17-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 февраля 2018 года № 4052
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Жылыойского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (Т. Майлыбаев) районного маслихата по вопросам экологии, сельского хозяйства, агропромышленности, соблюдения законности, правопорядка и депутатской этики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XVII сессии
районного маслихата
С. Жумагалиева
Секретарь районного маслихата М. Кенганов
Приложение к решению районного маслихата от 30 января 2018 года № 17-3
Перечень решений Жылыойского районного маслихата утративших силу:
1. Решение Жылыойского районного маслихата от 22 июня 2016 года № 3-12 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Жылыойского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3551, опубликовано 15 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Решение Жылыойского районного маслихата от 31 октября 2016 года № 6-4 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Жылыойском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3685, опубликовано 06 декабря 2016 года информационно-правовой системе "Әділет");
3. Решение Жылыойского районного маслихата от 29 сентября 2017 года № 14-3 "Об утверждении плана по управлению пастбищами Жылыойского района и их использованию на 2017-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3977, опубликовано 8 ноября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).