Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Алмалы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 223 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 4301 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік– аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін -өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 - баптарына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 14 тамыздағы қорытындысы негізінде, Алмалы ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алмалы ауылдық округінің Береке ауылындағы атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) № 2 көшені - Күлтегін есімі;
2) № 3 көшені - Әбу Насыр әл-Фараби есімі;
3) № 4 көшені - Қожа Ахмет Йассауи есімі;
4) № 5 көшені – Сұлтан Бейбарыс есімі;
5) № 6 көшені – Қобыланды батыр есімі;
6) № 7 көшені - Қасым хан есімі;
7) № 8 көшені - Нұрмұхан Жантөрин есімі;
8) № 9 көшені - Абылай хан есімі;
9) № 10 көшені - Кенесары Қасымұлы есімі;
10) № 11 көшені - Шоқан Уәлиханов есімі;
11) № 12 көшені - Ыбырай Алтынсарин есімі;
12) № 13 көшені - Шәкәрім Құдайбердіұлы есімі;
13) № 14 көшені - Әлихан Бөкейханов есімі;
14) № 15 көшені - Ахмет Байтұрсынұлы есімі;
15) № 16 көшені - Міржақып Дулатов есімі;
16) № 17 көшені - Халел Досмұхамедұлы есімі;
17) № 18 көшені - Шәмші Қалдаяқов есімі;
18) № 19 көшені - Сағадат Нұрмағанбетов есімі;
19) № 20 көшені – Сарыарқа атауы;
20) № 21 көшені - Сарайшық атауы;
21) № 22 көшені - Төле би есімі;
22) № 23 көшені - Қазыбек би есімі;
23) № 24 көшені - Әйтеке би есімі;
24) № 25 көшені - Махамбет есімі;
25) № 26 көшені - Исатай есімі;
26) № 27 көшені - Тұрар Рысқұлов есімі;
27) № 28 көшені - Әбілқайыр хан есімі;
28) № 29 көшені - Бұқар жырау есімі;
29) № 30 көшені - Бауыржан Момышұлы есімі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Қ. Қойшығали

О присвоении наименований улицам
Решение акима Алмалинского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 24 декабря 2018 года № 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 декабря 2018 года № 4301
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 14 августа 2018 года, аким Алмалинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам в селе Береке Алмалинского сельского округа:
1) улице № 2 - имя Күлтегін;
2) улице № 3 - имя Әбу Насыр әл-Фараби;
3) улице № 4 - имя Қожа Ахмет Йассауи;
4) улице № 5 - имя Сұлтан Бейбарыс;
5) улице № 6 - имя Қобыланды батыр;
6) улице № 7 - имя Қасым хан;
7) улице № 8 - имя Нұрмұхан Жантөрин;
8) улице № 9 - имя Абылай хан;
9) улице № 10 - имя Кенесары Қасымұлы;
10) улице № 11 - имя Шоқан Уәлиханов;
11) улице № 12 - имя Ыбырай Алтынсарин;
12) улице № 13 - имя Шәкәрім Құдайбердіұлы;
13) улице № 14 - имя Әлихан Бөкейханов;
14) улице № 15 - имя Ахмет Байтұрсынұлы;
15) улице № 16 - имя Міржақып Дулатов;
16) улице № 17 - имя Халел Досмұхамедұлы;
17) улице № 18 - имя Шәмші Қалдаяқов;
18) улице № 19 - имя Сағадат Нұрмағанбетов;
19) улице № 20 - наименование Сарыарқа;
20) улице № 21 - наименование Сарайшық;
21) улице № 22 - имя Төле би;
22) улице № 23 - имя Қазыбек би;
23) улице № 24 - имя Әйтеке би;
24) улице № 25 - имя Махамбет;
25) улице № 26 - имя Исатай;
26) улице № 27 - имя Тұрар Рысқұлов;
27) улице № 28 - имя Әбілқайыр хан;
28) улице № 29 - имя Бұқар жырау;
29) улице № 30 - имя Бауыржан Момышұлы;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Қ. Қойшығали