Ақтоғай ауылдық округінің Ақтоғай ауылының көшесіне атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Ақтоғай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 29 қазандағы № 13 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 қазанда № 4268 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37- баптарына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 11 мамырдағы қорытындысының негізінде, Ақтоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай ауылының атаусыз көшеге келесі атау берілсін:
№1 көшеге – Астана атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Б. Орынғали

О присвоении наименования улице села Актогай Актогайского сельского округа
Решение акима Актогайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 29 октября 2018 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 октября 2018 года № 4268
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 11 мая 2018 года, аким Актогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Актогай следующее наименование:
улице №1- наименование Астана.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Орынғали