Құрманғазы ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 маусымдағы № 23 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 4196 болып тіркелді. Күші жойылды – Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 2021 жылғы 12 шілдедегі № 26 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 12.07.2021 № 26 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес, Құрманғазы ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Құрманғазы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып аудан аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне (Н. Қалиев) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Ж. Хасанов
"Келісім бойынша"
Құрманғазы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
"27" маусым 2018 жыл
А. Изжанов
Құрманғазы ауданы әкімінің 2018 жылғы "27" маусым № 23 шешіміне қосымша
Құрманғазы ауданы аумағында сайлау учаскелері, олардың орналасқан орны және шекаралары
№ 165 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Алға ауылы, Әбу Сәрсенбаев көшесі № 45 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Морской ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-31-21
Шекаралары: Алға ауылы, Иманов ауылы, Қарақұл ауылы, Көкарна ауылы.
№ 166 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ниетбай ауылы, Ынтымақ көшесі № 1, үй "Атырау облысы Құрманғазы ауданы Мақаш ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің теңгеріміндегі ғимараты.
Телефон 8(71233) 2-01-03
Шекаралары: Ниетбай ауылы.
№ 167 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Афанасьев бекеті, Теміржолшылар көшесі № 25 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құрманғазы ауданы Афанасьев бекетіндегі №80 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Об образовании избирательных участков на территории Курмангазинского района
Решение акима Курмангазинского района Атырауской области от 27 июня 2018 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 июля 2018 года № 4196. Утратило силу решением акима Курмангазинского района Атырауской области от 12 июля 2021 года № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Курмангазинского района Атырауской области от 12.07.2021 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Курмангазинского района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Курмангазинской районной территориальной избирательной комиссией образовать на территории района избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на государственное учреждение "Аппарат акима Курмангазинского района" (Калиева Н).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Ж. Хасанов
"По согласованию"
Председатель Курмангазинской
районной территориальной
избирательной комиссии
"27" июня 2018 года
А. Изжанов
Приложение к решению акима Курмангазинского района от "27" июня 2018 года № 23
Избирательные участки, их местонахождение и границы на территории Курмангазинского района
Избирательный участок № 165
Местонахождение: село Алга, улица Әбу Сәрсенбаев дом № 45, здание государственного коммунального казенного предприятие "Морской сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-31-21
Границы: село Алга, село Иманова, село Каракул, село Кокарна.
Избирательный участок № 166
Местонахождение: село Ниетбай, улица Ынтымақ дом № 1, здание находяшейся на балансе государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Макаш Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 2-01-03
Границы: село Ниетбай.
Избирательный участок №167
Местонахождение: станция Афанасьева, улица Теміржолшылар дом №25, здание коммунального государственного учреждения "№80 начальная школа разъезда Афанасьева Курмангазинского района" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".

Телефон 8(71233) 3-65-12
Шекаралары: Афанасьев бекеті.
№ 168 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жұмекен ауылы, Қадырбек Өмірбаев көшесі № 2 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекші ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-17-09
Шекаралары: Жұмекен ауылы, Дәулеткерей ауылы, Кадырка ауылы.
№ 169 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қошалақ ауылы, Бақыт Қарабалина көшесі 27 үй, "Атырау облысы Құрманғазы ауданы Еңбекші ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің теңгеріміндегі ғимараты.
Телефон 8(71233) 2-00-00
Шекаралары: Қошалақ ауылы.
№ 170 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құрманғазы ауылы, Абай көшесі № 35 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 2-08-12
Шекаралары: Мұхамбетжан Тоқатов көшесі, Халит Испулаев көшесі, Смағұл Көшекбаев көшесі, Тұрар Құрманғалиев көшесі, Әліби Жангелдин көшесі, Мағзом Ғилаев көшесі, Шәку Сәтеков көшесі, Абай көшесі, Зоя Жәнібекова көшесі, Бақтыгерей Ахметқалиев көшесі, Республика көшесі, Ғайнеден Әлжанов көшесі, Александр Афанасьев көшесі.
№ 171 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құрманғазы ауылы, Нұғыман Манаев көшесі № 1 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мерей" бөбекжай балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 2-14-76
Шекаралары: Асқар Нұрғалиев көшесі, Үмбет Сужиков көшесі, Өтемұрат Айтасов көшесі, Бауыржан Бегалиев көшесі, Нұғыман Манаев көшесі, Жұмекен Нәжімеденов көшесі.
№ 172 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құрманғазы ауылы, Мұхат Мусаев көшесі 5 А үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Өркен" бөбекжай балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 2-11-85
Шекаралары: Амангелді Иманов көшесі, Дәрібай Айтжанов көшесі, Жеңіс көшесі, Мұхат Мусаев көшесі, Жаңару көшесі, Шафхат Бекмұхамедов көшесі, Ақансері көшесі, Құрыш Елемесов көшесі, Шаттық көшесі.
№ 173 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құрманғазы ауылы, Қыдыр ата көшесі № 2 А үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Зейнолла Серікқалиұлы атындағы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 2-43-30
Шекаралары: Майра Қабдолқызы көшесі, Қыдыр ата көшесі, Гизат Әліпов көшесі.
№ 174 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құрманғазы ауылы, Желтоқсан көшесі № 9А үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Құрманғазы аграрлы-техникалық колледжі"" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Телефон 8(71233) 3-65-12
Границы: станция Афанасьева.
Избирательный участок № 168
Местонахождение: село Жумекен улица Қадырбек Өмірбаев дом № 2, здание государственного коммунального казенного предприятия "Енбекшинский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
Телефон 8(71233) 3-17-09
Границы: село Жумекен, село Даулеткерей, село Кадырка.
Избирательный участок № 169
Местонахождение: село Кошалак, улица Бақыт Қарабалина дом 27, здание находяшейся на балансе государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Енбекши Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 2-00-00
Границы: село Кошалак.
Избирательный участок № 170
Местонахождение: село Құрманғазы, улица Абай дом № 35, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Абая" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 2-08-12
Границы: улица Мұхамбетжан Тоқатов, улица Халит Испулаев, улица Смағұл Көшекбаев, улица Тұрар Құрманғалиев, улица Әліби Жангелдин, улица Мағзом Ғилаев, улица Шәку Сәтеков, улица Абай, улица Зоя Жәнібекова, улица Бақтыгерей Ахметқалиев, улица Республика, улица Ғайнеден Әлжанов, улица Александр Афанасьев.
Избирательный участок № 171
Местонахождение: село Құрманғазы, улица Нұғыман Манаев дом № 1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли сад "Мерей" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 2-14-76
Границы: улица Асқар Нұрғалиев, улица Үмбет Сужиков, улица Өтемұрат Айтасов, улица Бауыржан Бегалиев, улица Нұғыман Манаев, улица Жұмекен Нәжімеденов.
Избирательный участок № 172
Местонахождение: село Құрманғазы, улица Мұхат Мусаев дом № 5А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли сад "Оркен" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 2-11-85
Границы: улица Амангелді Иманов, улица Дәрібай Айтжанов, улица Жеңіс, улица Мұхат Мусаев, улица Жаңару, улица Шафхат Бекмұхамедов, улица Ақансері, улица Құрыш Елемесов, улица Шаттық.
Избирательный участок №173
Местонахождение: село Құрманғазы улица Қыдыр ата дом № 2 А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-интернат имени Зейноллы Сериккалиулы" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 2-43-30
Границы: улица Майра Қабдолқызы, улица Қыдыр ата, улица Гизат Әліпов.
Избирательный участок № 174
Местонахождение: село Құрманғазы, улица Желтоқсан дом № 9А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Курмангазинский аграрно-технический колледж" Управления образования Атырауской области".

Телефон 8(71233) 2-40-02
Шекаралары: Кәрім Шайхимов көшесі, Желтоқсан көшесі, Отан көшесі, Атырау көшесі, Азаттық көшесі, Тәуелсіздік көшесі, Достық көшесі, Хасан Кәрімұлы көшесі, Ізжан және Камал Жанабаевтар көшесі, Жерұйық көшесі, Керуен көшесі, Нұрлы көшесі, Наркескен көшесі, Темірқазық көшесі.
№ 175 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Құрманғазы ауылы, Мұрагер көшесі № 6 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 2-50-77
Шекаралары: Ишан Тұрақбаев көшесі, Жалел Нығметов көшесі, Болашақ көшесі, Сәулет көшесі, Мұрагер көшесі, Мұхтар Әуезов көшесі, Ерсайын Елубаев көшесі, Құрылысшы көшесі, Отар Юсупов көшесі, Дініш Жолмұханов көшесі, Егемен Қазақстан көшесі, Мақсот Жолжанов көшесі, Махмұт Шолтыров көшесі, Өркениет көшесі, Жасұлан көшесі.
№ 176 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Орлы ауылы, Нұғыман Манаев көшесі № 11 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Калинин ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-55-52
Шекаралары: Орлы ауылы, Каспий ауылы, Шестой ауылы
№ 177 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Приморье ауылы, Исатай көшесі № 28 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Приморье ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-75-40
Шекаралары: Приморье ауылы, Даулет ауылы, Құмарғали ауылы, Шайхы ауылы.
№ 178 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Нұржау ауылы, Стамғазы Ақботин көшесі № 27 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұржау ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 5-57-00
Шекаралары: Нұржау ауылы.
№ 179 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жамбыл ауылы, Жасқанат көшесі № 1 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Панфилов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 5-56-85
Шекаралары: Жамбыл ауылы.
№ 180 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Хиуаз ауылы, Сайып Рысқалиев көшесі № 10 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-42-30
Шекаралары: Хиуаз ауылы, Шағырлы ауылы, Жасарал ауылы, Үлкен Күйген ауылы.
№ 181 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақкөл ауылы, Сайпеден Құспанов көшесі № 13 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақкөл ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.

Телефон 8(71233) 2-40-02
Границы: улица Кәрім Шайхимов, улица Желтоқсан, улица Отан, улица Атырау, улица Азаттық, улица Тәуелсіздік, улица Достық, улица Хасан Кәрімұлы, улица Ізжан және Камал Жанабаевтар, улица Жерұйық, улица Керуен, улица Нұрлы, улица Наркескен, улица Темірқазық.
Избирательный участок № 175
Местонахождение: село Құрманғазы, улица Мұрагер дом № 6, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени М.Ауэзова" Государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 2-50-77
Границы: улица Ишан Тұрақбаев, улица Жалел Нығметов, улица Болашақ, улица Сәулет, улица Мұрагер, улица Мұхтар Әуезов, улица Ерсайын Елубаев, улица Құрылысшы, улица Отар Юсупов, улица Дініш Жолмұханов, улица Егемен Қазақстан, улица Мақсот Жолжанов, улица Махмұт Шолтыров, улица Өркениет, улица Жасұлан.
Избирательный участок № 176
Местонахождение: село Орлы, улица Нұғыман Манаев дом № 11, здание государственного коммунального казенного предприятия "Калининский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-55-52
Границы:село Орлы, село Каспий, село Шестой.
Избирательный участок № 177
Местонахождение: село Приморье, улица Исатай дом № 28, здание государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Приморье" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-75-40
Границы: село Приморье, село Даулет, село Кумаргали, село Шайхы.
Избирательный участок № 178
Местонахождение: село Нуржау, улица Стамғазы Ақботин дом № 27, здание государственного коммунального казенного предприятия "Нуржауский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 5-57-00
Границы: село Нуржау.
Избирательный участок № 179
Местонахождение: село Жамбыл, улица Жасқанат дом № 1, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Панфилова" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 5-56-85
Границы: село Жамбыл.
Избирательный участок № 180
Местонахождение: село Хиуаз, улица Сайып Рысқалиев дом № 10, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени И.Алтынсарина" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-42-30
Границы: село Хиуаз, село Шагырлы, село Жасарал, село Большой Куйген.
Избирательный участок № 181
Местонахождение: село Акколь, улица Сайпеден Құспанов дом № 13, здание государственного коммунального казенного предприятия "Аккольский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".

Телефон 8(71233) 7-15-40
Шекаралары: Сайпеден Құспанов көшесі, Абай көшесі, Амангелді Иманов көшесі, Махамбет көшесі, Шәмші Қалдаяқов көшесі, Сұлтан Бейбарыс көшесі, Әлия Молдағұлова көшесі, Мәншүк Мәметова көшесі, Әбу Сәрсенбаев көшесі, Жұмекен Нәжімеденов көшесі, Жамбыл Жабаев көшесі, Рахымжан Қошқарбаев көшесі, Мұқағали Мақатаев көшесі, Сәкен Сейфуллин көшесі, Дінмұхамед Қонаев көшесі, Мұхтар Әуезов көшесі № 11-15 үйлер.
№182 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақкөл ауылы, Сайпеден Құспанов көшесі № 6 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақкөл жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 7-11-48
Шекаралары: Қаныш Сәтбаев көшесі, Дина Нұрпейісова көшесі, Құрманғазы көшесі, Исатай көшесі, Шоқан Уалиханов көшесі, Ыбырай Алтынсарин көшесі, Төлесін Әлиев көшесі, Арқалық көшесі, Әліби Жангелдин көшесі, Құлес Тәкешов көшесі, Мұхтар Әуезов көшесі № 1-10 үйлер, № 16-30 үйлер, № 32 үй, № 34 үй, № 36 үй, № 38 үй.
№ 183 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қиғаш ауылы, Шәмші Қалдаяқов көшесі № 8 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қиғаш ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 5-53-36
Шекаралары: Дина Нұрпейісова елді мекені.
№ 184 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жыланды ауылы, Құрманғазы көшесі № 3 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дыңғызыл ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-95-07
Шекаралары: Жыланды ауылы.
№ 185 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ғ.Әліпов ауылы, Ғалиден Казбеков көшесі № 27 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж.Нәжімеденов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 7-32-02
Шекаралары: Ғ.Әліпов ауылы.
№ 186 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шортанбай ауылы, Әбу Сарсенбаев көшесі № 43 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шортанбай ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 5-52-50
Шекаралары: Шортанбай ауылы.
№ 187 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жасталап ауылы, Мағжан Жұмабаев көшесі №56 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш.Уалиханов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Телефон 8(71233) 7-15-40
Границы: улица Сайпеден Құспанов, улица Абай, улица Амангелді Иманов, улица Махамбет, улица Шәмші Қалдаяқов, улица Сұлтан Бейбарыс, улица Әлия Молдағұлова, улица Мәншүк Мәметова, улица Әбу Сәрсенбаев, улица Жұмекен Нәжімеденов, улица Жамбыл Жабаев, улица Рахымжан Қошқарбаев, улица Мұқағали Мақатаев, улица Сәкен Сейфуллин, улица Дінмұхамед Қонаев, улица Мұхтар Әуезов дома № 11-15.
Избирательный участок № 182
Местонахождение: село Акколь, улица Сайпеден Құспанов дом № 6, здание коммунального государственного учреждения "Аккольская общая средняя школа" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 7-11-48
Границы: улица Қаныш Сәтбаев, улица Дина Нұрпейісова, улица Құрманғазы, улица Исатай, улица Шоқан Уалиханов, улица Ыбырай Алтынсарин, улица Төлесін Әлиев, улица Арқалық, улица Әліби Жангелдин, улица Құлес Тәкешов, улица Мұхтар Әуезов дома № 1-10, дома № 16-30, дом № 32, дом № 34, дом № 36, дом № 38.
Избирательный участок № 183
Местонахождение: село Кигаш, улица Шәмші Қалдаяқов дом № 8, здание государственного коммунального казенного предприятия "Кигачский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 5-53-36
Границы: населенный пункт Дины Нурпеисовой.
Избирательный участок № 184
Местонахождение: село Жыланды, улица Құрманғазы дом № 3, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дынгызылский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-95-07
Границы: село Жыланды.
Избирательный участок № 185
Местонахождение: село Г.Алипов, улица Ғалиден Казбеков дом № 27, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Ж.Нажимеденова" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 7-32-02
Границы: село Г.Алипова.
Избирательный участок № 186
Местонахождение: село Шортанбай, улица Әбу Сарсенбаев дом № 43, здание государственного коммунального казенного предприятия "Шортанбайский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 5-52-50
Границы: село Шортанбай.
Избирательный участок № 187
Местонахождение: село Жасталап, улица Мағжан Жұмабаев дом № 56, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Ш.Уалиханова" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".

Телефон 8(71233) 5-53-61
Шекаралары: Жасталап ауылы.
№ 188 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көптоғай ауылы, Шайхы Әбішов көшесі №2А үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Мұқанов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-04-28
Шекаралары: Көптоғай ауылы, Балықшы ауылы.
№ 189 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Котяев ауылы, Төлеп Салықбаев көшесі №6 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Н.К.Крупская атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 6-15-18
Шекаралары: Котяев ауылы.
№ 190 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Кудряшов ауылы, Абай Құнанбаев көшесі №64В үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кудряшов ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-26-11
Шекаралары: Кудряшов ауылы.
№ 191 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Кудряшов ауылы, Бейбітшілік көшесі №1"а" үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Н.В.Гоголь атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 6-01-67
Шекаралары: Жаңа ауыл ауылы.
№ 192 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сафон ауылы, Жеңіс көшесі №10 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сафон ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-35-99
Шекаралары: Сафон ауылы.
№ 193 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бірлік ауылы, Қаби Оқаев көшесі №15А үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Н.Имашев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-13-11
Шекаралары: Бірлік ауылы.
№ 194 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Амангелді ауылы, Амангелді Иманов көшесі №18А үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А.Иманов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-10-46
Шекаралары: Амангелді ауылы.
№ 195 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Балқұдық ауылы, Абай көшесі №25 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балқұдық ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.

Телефон 8(71233) 5-53-61
Границы: село Жасталап.
Избирательный участок № 188
Местонахождение: село Коптогай, улица Шайхы Әбішов дом № 2А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени С.Муканова" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-04-28
Границы: село Коптогай, село Балыкшы.
Избирательный участок № 189
Местонахождение: село Котяев, улица Төлеп Салықбаев дом № 6, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Н.К.Крупской" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 6-15-18
Границы: село Котяев.
Избирательный участок № 190
Местонахождение: село Кудряшов, улица Абай Құнанбаев дом № 64В, здание государственного коммунального казенного предприятия "Кудряшовский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-26-11
Границы: село Кудряшов.
Избирательный участок № 191
Местонахождение: село Кудряшов, улица Бейбітшілік дом № 1"а", здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Н.В.Гоголя" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области"
Телефон 8(71233) 6-01-67
Границы: село Жаңа ауыл.
Избирательный участок № 192
Местонахождение: село Сафон, улица Жеңіс дом № 10, здание государственного коммунального казенного предприятия "Сафоновский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-35-99
Границы: село Сафон.
Избирательный участок № 193
Местонахождение: село Бирлик, улица Қаби Оқаев дом № 15А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени С.Н. Имашева" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-13-11
Границы: село Бирлик.
Избирательный участок № 194
Местонахождение: село Амангелді, улица Амангелді Иманов дом № 18А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени А.Иманова" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-10-46
Границы: село Амангелди.
Избирательный участок № 195
Местонахождение: село Балкудук, улица Абай дом № 25, здание государственного коммунального казенного предприятия "Балкудукский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"

Телефон 8(71259) 4-14-62
Шекаралары: Балқұдық ауылы.
№ 196 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Азғыр ауылы, Ғарифулла Құрманғалиев көшесі № 5 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Азғыр негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 7-50-62
Шекаралары: Азғыр ауылы.
№ 197 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Асан ауылы, Тұрар Рысқұлов көшесі № 17 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 7-30-46
Шекаралары: Асан ауылы.
№ 198 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қоңыртерек ауылы, Жаңару көшесі № 5 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қоңыртерек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 7-60-44
Шекаралары: Қоңыртерек ауылы.
№199 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сүйіндік ауылы, Абай көшесі, № 18 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сүйіндік ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71259) 5-12-14
Шекаралары: Сүйіндік ауылы.
№ 200 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жалғызапан ауылы, Жәңгір хан көшесі № 39А үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Лабай ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 7-40-47
Шекаралары: Жалғызапан ауылы.
№ 201 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Батырбек ауылы, Нарын көшесі, № 11 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Батырбек ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 5-68-32
Шекаралары: Батырбек ауылы.
№ 202 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Үштаған ауылы, Дәулеткерей көшесі № 2 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үштаған ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 7-21-44
Шекаралары: Үштаған ауылы.
№ 203 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Егінқұдық ауылы, Жұмыскер көшесі, № 17 үй, "Атырау облысы Құрманғазы ауданы Сүйіндік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің теңгеріміндегі ғимараты.
Телефон 8(71233) 5-67-94
Шекаралары: Егінқұдық ауылы.

Телефон 8(71259) 4-14-62
Границы: село Балкудук.
Избирательный участок № 196
Местонахождение: село Азгир, улица Ғарифулла Құрманғалиев дом № 5, здание коммунального государственного учреждения "Азгирская основная средняя школа" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 7-50-62
Границы: село Азгир.
Избирательный участок № 197
Местонахождение: село Асан, улица Тұрар Рысқұлов дом № 17, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Б.Момышулы" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон: 8(71233) 7-30-46
Границы: село Асан.
Избирательный участок № 198
Местонахождение: село Коныртерек, улица Жаңару дом № 5, здание коммунального государственного учреждения "Коныртерекская начальная школа" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 7-60-44
Границы: село Коныртерек.
Избирательный участок №199
Местонахождение: село Суюндук, улица Абай дом № 18, здание государственного коммунального казенного предприятия "Суюндукский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71259) 5-12-14
Границы: село Суюндук.
Избирательный участок № 200
Местонахождение: село Жалгызапан, улица Жәңгір хан дом № 39А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Лабайский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 7-40-47
Границы: село Жалгызапан.
Избирательный участок № 201
Местонахождение: село Батырбек, улица Нарын дом № 11, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Батырбек" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 5-68-32
Границы: село Батырбек.
Избирательный участок № 202
Местонахождение: село Уштаган, улица Дәулеткерей дом № 2, здание государственного коммунального казенного предприятия "Уштаганский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 7-21-44
Границы: село Уштаган.
Избирательный участок № 203
Местонахождение: село Егинкудук, улица Жұмыскер дом № 17, здание находяшейся на балансе государственного учреждения "Аппарат акима Суюндукского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 5-67-94
Границы: село Егинкудук.