Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі № 6/86-IV "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды қосымша беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 21/246-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 9 сәуірде № 4507 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 49/516-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 29.05.2020 № 49/516-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі № 6/86-ІV "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды қосымша беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1983-нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 6 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы Оңтүстік Қазақстан облысында тұратын азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде рецепт бойынша облыстық бюджет қаржысы есебінен тегін қосымша берілетін дәрілік заттар тізілімі мынадай жолдармен толықтырылсын:
Ацетилцистеин
Барлық санаттар
Колистиметат
Комплекс аминокислот
Антиингибиторный коагулянтный комплекс
Третиноин
Агалзидаза бета 35 мг (Фабразим)
Лозап 50 мг
Адемпас 2,5 мг (Риоцигуат)
Вентавис 2 мл (Илопрост)
Купренил
Вазапрастан
Руксолитиниб
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Д.Абіш
Облыстық мәслихат хатшысы Қ.Балабиев

О внесении дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2008 года № 6/86-IV "О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно"
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 20 марта 2018 года № 21/246-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 апреля 2018 года № 4507. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 49/516-VI
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 29.05.2020 № 49/516-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2008 года № 6/86-ІV "О дополнительном представлении лекарственных средств отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1983, опубликовано 5 мая 2008 года в газете "Южный Казахстан") следующие дополнения:
в приложении к указанному решению Перечень дополнительных лекарственных средств, предоставляемых отдельным категориям граждан, проживающим в Южно-Казахстанской области, при амбулаторном лечении по рецептам бесплатно за счет средств областного бюджета дополнить строками:
Ацетилцистеин
Все категории
Колистиметат
Комплекс аминокислот
Антиингибиторный коагулянтный комплекс
Третиноин
Агалзидаза бета 35 мг (Фабразим)
Лозап 50 мг
Адемпас 2,5 мг (Риоцигуат)
Вентавис 2 мл (Илопрост)
Купренил
Вазапрастан
Руксолитиниб
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата Д. Абиш
Секретарь областного маслихата К. Балабиев