Түркістан облысының әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) жолаушылар теміржол қатынастарының тізбесін бекіту туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 9 қарашадағы № 31/339-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қарашада № 4812 болып тіркелді
"Темір жол көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 3-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан облысының әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) жолаушылар темір жолы қатынасының тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы № 46/448-ІV "Оңтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қаларалық) жолаушылар темір жолы қатынасының тізбесін бекіту туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2061-нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 10 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Түркістан облыстық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Түркістан облысында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Түркістан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Н.Әшіров
Облыстық мәслихат хатшысы Қ.Балабиев
Түркістан облыстық мәслихатының
2018 жылғы 9 қарашадағы
№ 31/339-VI шешіміне қосымша
Түркістан облысының әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) жолаушылар темір жолы қатынасының тізбесі
Қатынас
1
Түркістан – Бадам – Түркістан
2
Түркістан – Сарыағаш – Түркістан

Об утверждении перечня социально значимых железнодорожных пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений Туркестанской области
Решение Туркестанского областного маслихата от 9 ноября 2018 года № 31/339-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 ноября 2018 года № 4812
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года "О железнодорожном транспорте" Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить перечень социально значимых железнодорожных пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений Туркестанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 31 октября 2011 года № 46/448- IV "Об утверждении перечня социально значимых железнодорожных пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2061, опубликовано 12 декабря 2011 года в газете "Южный Казахстан").
3. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Туркестанской области;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Туркестанской области после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата Н.Аширов
Секретарь областного маслихата К.Балабиев
Приложение к решению
Туркестанского областного
маслихата от 9 ноября 2018 года
№ 31/339-VI
Перечень социально значимых железнодорожных пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений Туркестанской области
Сообщения
1
Туркестан – Бадам - Туркестан
2
Туркестан – Сарыагаш - Туркестан