Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 21 қарашадағы № 155 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 27 қарашада № 4810 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17 бабының 5-1) тармақшасына және 69 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағы 10) тармақшасына сәйкес, Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 21 ноября 2018 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 ноября 2018 года № 4810
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "TNS-Plus" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі магистральды талшықты оптикалық байланыс желісін орналастыру және пайдалану үшін жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелерінде 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Алынып тасталды – Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 30.06.2022 № 189 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответсвенностью "TNS-Plus" сроком на 49 (сорок девять) лет на земельные участки без изъятия у землепользователей и собственников земель для прокладки и эксплуатации магистральной волоконно-оптической линии связи согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Исключен постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 30.06.2022 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).