Мақтарал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21-158-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 қаңтардағы № 23-176-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 30 қаңтарда № 4428 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қаңтардағы № 19/230-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VІ "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4396 тіркелген шешіміне сәйкес, Мақтарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтарал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21-158-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4350 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтарда "Мақтаарал" газетінде және 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мақтарал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 38 437 966 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 1 872 192 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 43 359 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 700 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 36 491 715 мың теңге;
2) шығындар – 38 438 617 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 428 861 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 559 163 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 130 302 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 429 512 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 429 512 мың теңге;
қарыздар түсімі – 559 163 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 129 651 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".

О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 21-158-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 января 2018 года № 23-176-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 января 2018 года № 4428. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 января 2018 года за № 19/230-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4396, Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 21-158-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4350, опубликовано 25 января 2018 года в газете "Мақтаарал" и 12 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих обьемах:
1) доходы – 38 437 966 тысяч тенге;
налоговым поступлениям – 1 872 192 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 43 359 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 30 700 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 491 715 тысяч тенге;
2) затраты – 38 438 617 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 428 861 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 559 163 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 130 302 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 429 512 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета – 429 512 тысяч тенге;
поступление займов – 559 163 тысяч тенге;
погашение займов – 129 651 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".

Көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мақтарал аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Мақтарал ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Мақтарал аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

Приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мактааральского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Мактааральского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Мактааральского районного маслихата после его официального опубликования.

010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 102
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
207 407
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
157 301
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
358 517
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
94 577
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
98 475
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98 475
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 775
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8 032
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 400
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 268
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
562 745
1
Тұрғын үй шаруашылығы
38 892
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
0
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38 892
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
9 553
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
29 339
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
0
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
0
2
Коммуналдық шаруашылық
133 618
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
133 618
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
62 000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
28 750
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
18 070
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
0

010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 102
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
207 407
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
157 301
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
358 517
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
94 577
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
98 475
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98 475
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
79 775
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8 032
021
Капитальные расходы государственного органа
8 400
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 268
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
562 745
1
Жилищное хозяйство
38 892
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38 892
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
9 553
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
29 339
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
0
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
2
Коммунальное хозяйство
133 618
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
133 618
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
62 000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
28 750
028
Развитие коммунального хозяйства
18 070
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
0

33 312
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
753 803
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
55 937
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
585
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
769 427
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 291 210
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 092 378
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 083 639
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 083 639
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
0
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 739
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8 739
2
Әлеуметтiк көмек
1 109 267
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 109 267
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
94 002
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
59 861
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
48 505
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
203 200
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 599
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
207 856
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
158 984
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
262 036
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
67 224
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
89 565
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
89 565
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 971

33 312
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
753 803
012
Капитальные расходы государственного органа
0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
55 937
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
585
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
769 427
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 291 210
1
Социальное обеспечение
2 092 378
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 083 639
005
Государственная адресная социальная помощь
2 083 639
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 739
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8 739
2
Социальная помощь
1 109 267
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 109 267
002
Программа занятости
94 002
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
59 861
006
Оказание жилищной помощи
48 505
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
203 200
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 599
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
207 856
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
158 984
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
262 036
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
67 224
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
89 565
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
89 565
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
80 971

8 989
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8 318
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
23 248
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3 022
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
144 408
6
Жер қатынастары
19 881
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 881
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 881
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
181 775
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
181 775
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
181 775
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
53 250
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
128 525
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
12
Көлiк және коммуникация
967 011
1
Автомобиль көлiгi
967 011
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
967 011
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
233 200
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
733 811
13
Басқалар
315 613
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
19 314
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
19 314
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 314
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
9
Басқалар
296 299
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
266 299
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
266 299
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 000
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0

8 989
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
8 318
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
23 248
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3 022
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
144 408
6
Земельные отношения
19 881
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19 881
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19 881
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
181 775
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
181 775
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
181 775
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
53 250
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
128 525
015
Капитальные расходы государственного органа
0
12
Транспорт и коммуникации
967 011
1
Автомобильный транспорт
967 011
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
967 011
022
Развитие транспортной инфраструктуры
0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
233 200
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
733 811
13
Прочие
315 613
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
19 314
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
19 314
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
19 314
003
Поддержка предпринимательской деятельности
0
004
Капитальные расходы государственного органа
0
9
Прочие
296 299
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
266 299
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
266 299
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 000
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0