Мақтарал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтарал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 маусымдағы № 32-225-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 29 маусымда № 4660 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 1 тармағына сәйкес Мақтарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Мақтарал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Мақтарал аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Мақтарал ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Мақтарал аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы М.Жайлымшиев
Мақтарал аудандық
мәслихатының 2018
жылғы 19 маусымдағы
№ 32-225-VI
шешіміне қосымша
Мақтарал аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбeсі
1. Мақтарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 шілдедегі № 46-292-V "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге санатын белгілеу және салынатын жер салығының базалық мөлшерлемесін ұлғайту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3321 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 11 қыркүйекте "Мақтаарал" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Мақтарал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 1 шілдедегі № 5-37-VІ "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3818 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 19 тамызда "Мақтаарал" газетінде және 2016 жылғы 15 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений Мактааральского районного маслихата
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 июня 2018 года № 32-225-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 июня 2018 года № 4660
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Мактааральского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мактааральского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках, в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Мактааральского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Мактааральского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата,
секретарь маслихата М.Жайлымшиев
Приложение к решению
Мактааральского районного
маслихата от 19 июня 2018
года № 32-225-VI
Перечень утративших силу решений Мактааральского районного маслихата
1. Решение Мактааральского районного маслихата от 21 июля 2015 года № 46-292-V "Об установлении категорий и увеличение размеров базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3321, опубликовано 11 сентября 2015 года в газете "Мақтаарал");
2. решение Мактааральского районного маслихата от 1 июля 2016 года № 5-37-VІ "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3818, опубликовано 19 августа 2016 года в газете "Мақтаарал" и 15 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);

3. Мақтарал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 6-44-VІ "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3831 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 26 тамызда "Мақтаарал" газетінде және 2016 жылғы 25 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі;
4. Мақтарал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 наурыздағы № 57-361-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3635 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 8 сәуірде "Мақтаарал" газетінде және 2016 жылғы 5 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі.

3. решение Мактааральского районного маслихата от 19 июля 2016 года № 6-44-VІ "О корректировке базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3831, опубликовано 26 августа 2016 года в газете "Мақтаарал" и 25 августа 2016 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
4. решение Мактааральского районного маслихата от 10 марта 2016 года № 57-361-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3635, опубликовано 8 апреля 2016 года в газете "Мақтаарал" и 5 апреля 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).