Көшеге атау беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы Шолаққорған ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 18 маусымдағы № 147 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 маусымда № 4658 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 6 сәуірдегі қорытындысы негізінде ауыл округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған ауылының № 19 көшесіне Дінмұхамед Ахметұлы Қонаев атауы берілсін.
2. "Шолаққорған ауылдық округі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерінің мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы шешімнің Созақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шолаққорған ауылдық округі әкімі А.Елибаев

О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Шолаккорган Созакского района Южно-Казахстанской области от 18 июня 2018 года № 147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 июня 2018 года № 4658
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 6 апреля 2018 года, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улице №19 в пункте Шолаккорган, сельского округа Шолаккорган, наименование Динмухамеда Ахметовича Кунаева.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Шолаккорган" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить;
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление в одном экземпляре его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканскии центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Созакского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Шолаккорган А.Елибаев