Жетісай ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмiнiң 2018 жылғы 19 қарашадағы № 9 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 20 қарашада № 4788 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмiнiң 2021 жылғы 14 қазандағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмiнiң 14.10.2021 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес, Жетісай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай ауданы аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткiзу үшiн сайлау учаскелерi осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. "Жетісай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жетісай ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Райымбековке жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің уақытша
міндетін атқарушы М.Жолдасбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Жетісай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
____________ У.Абдиев
"___" ________ 2018 жыл
Жетісай ауданы әкімінің
"19" қараша 2018 жылғы
№ 9 шешіміне қосымша.
Жетісай ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмiнiң 02.12.2020 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
№ 192 сайлау учаскесі.

Об образовании избирательных участков на территории Жетысайского района
Решение акима Жетысайского района Туркестанской области от 19 ноября 2018 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 ноября 2018 года № 4788. Утратило силу решением акима Жетысайского района Туркестанской области от 14 октября 2021 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акима Жетысайского района Туркестанской области от 14.10.2021 № 13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Жетысайского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории Жетысайского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жетысайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жетысайского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Б.Райымбекова.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района М.Жолдасбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жетысайского районной
территориальной избирательной комиссии
_______________________У.Абдиев
"___" _________2018 год
Приложение к решению
акима Жетысайкого района
за № 9 от "19" ноября 2018 года
Перечень избирательных участков по Жетысайкому району
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Жетысайского района Туркестанской области от 02.12.2020 № 14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 192.

Орталығы: Жетісай қаласы, З.Ескендіров көшесі, №46 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Абай атындағы №4 жалпы орта мектебі мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекаралары:
З.Ескендіров көшесі № 1, 1р, 2, 3, 3а, 3в, 3д, 5, 5а, 6, 7, 7б, 8а, 8б, 9а, 9б, 9в, 10а, 13, 13а, 16, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 29а, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39/1, 39/2, 41, 41/1, 43, 43/1, 45, 45/1, 45/2, 47, 47/2, 47а, 47б, 49, 51, 65, 100, 101а үйлер.
З.Ескендіров тұйығы № 1, 9 үйлер.
А.Яссауи көшесі № 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137а, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 145а, 146, 147, 153, 155, 155/2, 159, 161/1, 161/2, 163б, 163г, 165, 165а, 166а үйлер.
Энергетиктер көшесі № 1г, 1/1, 1/2, 2, 2а, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6а, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2 үйлер.
Энергетиктер тұйығы № 12/1, 12/2 үйлер.
Жамбыл көшесі № 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 62, 64, 64а, 65, 66а үйлер.
С.Жаштаев көшесі № 51, 52, 52а, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 56а, 56б, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 61а, 62, 62/2, 63, 63а, 65, 65а, 67, 67а, 69, 71, 71а, 71б, 71г, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87а, 89, 91, 91а, 91б, 95, 95а, 97, 99, 99а, 99б, 99/2, 101, 101а, 101б, 103, 103в, 107, 107а, 109, 109а, 111, 111а, 111г, 117, 117а, 163а, 169а үйлер.
А.Қалыбеков көшесі № 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88 үйлер.
Л.Мұсабаев көшесі № 120, 120а, 120б, 122, 122а, 122б, 123, 125, 131, 133, 135, 135б, 137, 138, 138а, 138б, 139, 141, 143, 145 үйлер.
К.Омаршаев көшесі № 61, 61а, 63, 65, 67, 69, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86а, 88, 90, 90а, 92, 94, 96, 98 үйлер.
А.Нарбаев көшесі № 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 47а, 48, 48а, 49, 50, 51б, 52а, 53, 54, 55, 55а, 55б, 56, 57, 59, 59/2 үйлер. Абай көшесі № 129, 130, 131, 132, 132а, 133, 134, 135, 136, 137, 137а, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157а, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169б, 170, 170а, 171, 172, 173, 174, 175, 175а, 176, 177, 177а, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205 үйлер.
Құрманғазы көшесі № 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлер.
Қ.Таңатов көшесі № 33, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 44, 55, 58, 60, 62, 63, 63б, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112а, 114 үйлер.

Центр: город Жетысай, улица З.Ескендирова, дом №46, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа – гимназия №4 имени Абая" отдела образования Жетысайского района
Границы:
улица З.Ескендирова № 1, 1р, 2, 3, 3а, 3в, 3д, 5, 5а, 6, 7, 7б, 8а, 8б, 9а, 9б, 9в, 10а, 13, 13а, 16, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 29а, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39/1, 39/2, 41, 41/1, 43, 43/1 45, 45/1, 45/2, 47, 47/2, 47а, 47б, 49, 51, 65, 101, 101а дома.
тупик З.Ескендирова № 1, 9 дома.
улица А.Яссауи № 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137а, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 145а, 146, 147, 153, 155, 155/2, 159, 161/1, 161/2, 163б, 163г, 165, 165а, 166а дома.
улица Энергетиков № 1г, 1/1, 1/2, 2, 2а, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6а, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2 дома.
тупик Энергетиков № 12/1, 12/2 дома.
улица Жамбыла № 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 62, 64, 64а, 65, 66 дома.
улица С.Жаштаева № 51, 52, 52а, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 56а, 56б, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 61а, 62, 62/2, 63, 63а, 65, 65а, 67, 67а, 69, 71, 71а, 71б, 71г, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87а, 89, 91, 91а, 91б, 95, 95а, 97, 99, 99а, 99б, 99/2, 101, 101а, 101б, 103, 103в, 107, 107а, 109, 109а, 111, 111а, 111г, 117, 117а, 163а, 169а дома.
улица А.Калыбекова № 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88 дома.
улица Л.Мусабаева № 120, 120а, 120б, 122, 122а, 122б, 123, 125, 131, 133, 135, 135б, 137, 138, 138а, 138б, 139, 141, 143, 145 дома.
улица К.Омаршаева № 61, 61а, 63, 65, 67, 69, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86а, 88, 90, 90а, 92, 94, 96, 98 дома.
улица А.Нарбаева № 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 47а, 48, 48а, 49, 50, 51б, 52а, 53, 54, 55, 55а, 55б, 56, 57, 59, 59/2 дома.
улица Абая № 129, 130, 131, 132, 132а, 133, 134, 135, 136, 137, 137а, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157а, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169б, 170, 170а, 171, 172, 173, 174, 175, 175а, 176, 177, 177а, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205 дома.
улица Курмангазы № 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 дома.
улица К.Танатова № 33, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 44, 55, 58 60, 62, 63, 63б, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112а, 114 дома.

Б.Майлин көшесі № 1, 3, 4, 4а, 5а, 6, 7, 8, 7/2, 7/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25а үйлер.
Х.Хұсаинов көшесі № 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 11, 11а, 14, 15, 16а, 17, 18, 19, 20а, 22, 22а, 22/6, 22/2, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 50, 51/1, 51/2, 51/3, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 76, 76/2, 78, 78а, 78б, 80, 80/1, 80/2, 80/3, 82, 82а, 82/1, 82/2, 84, 86/1, 88, 88/1, 88/1а үйлер.
Тәттімбет көшесі № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24 үйлер.
С. Мендешов көшесі № 1, 2, 1/1, 1/2, 1/3, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7, 7/1, 7/2, 14 үйлер.
А.Навои көшесі № 1, 1/1, 1/2, 1а, 1б, 1б/1, 1б/2, 2, 2/2, 2а, 2б, 3, 3/1, 3/2, 3а, 3а/2, 3/3, 4, 4а, 4б, 4г, 4/2, 5, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/2 үйлер.
З.Шегебаев көшесі № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14д, 15, 17, 21 үйлер.
Т.Бокин көшесі № 1/1, 1а, 2, 2/1, 3, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/2, 6, 6/1, 6а, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12 үйлер.
Жамбыл тұйығы № 2, 3, 20, 23, 24, 26, 26а,30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 45а, 46, 47, 47б, 48,49, 51, 51а, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59 үйлер.
Ә.Молдағұлова көшесі № 1, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер.
Мақтұмқұлы көшесі № 1/1, 1д, 2/1, 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 4а, 6 үйлер.. М.Байзақов көшесі № 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер.
Ақан Сері көшесі № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10а, 10б, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер.
Ш.Ақшаев көшесі № 2, 2а, 6, 11 үйлер.
Азат көшесі № 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 9, 12, 14 үйлер.
Ақтогай көшесі № 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10 үйлер.
Құсмұрын көшесі № 2, 7, 8 үйлер.
Көктерек көшесі № 1, 2, 3 үйлер.
Ақжол көшесі № 1, 1а, 4, 6, 6а үйлер.
Жоба көшесі № 34а, 34б үйлер.
I-Маяковский тұйығы № 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а үйлер.
№ 193 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, Л.Мұсабаев көшесі, №77 үй, халыққа қызмет көрсету орны; О.Ж.Кучаровтың жеке меншік ғимараты
Шекаралары:
Т.Дайрашев көшесі № 2, 10, 12, 14, 15, 16, 17/3, 21/2, 26, 26б, 30б, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 34/7, 34/8, 34/9, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 38, 40, 42, 42а, 46 үйлер.
А.Яссауи көшесі № 47, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59/2, 59а, 60, 62, 63а, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 117, 118а, 119, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 128, 129 үйлер.

улица Б.Майлина № 1, 3, 4, 4а, 5а, 6, 7, 8, 7/2, 7/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25а дома.
улица Х.Хусаинова № 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 11, 11а, 14, 15, 16а, 17, 18, 19, 20а, 22, 22а, 22/6, 22/2, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 50, 51/1, 51/2, 51/3, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 76, 76/2, 78, 78а, 78б, 80, 80/1, 80/2, 80/3, 82, 82а, 82/1, 82/2, 84, 86/1, 88, 88/1, 88/1а дома.
улица Таттимбета № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24 дома.
улица С.Мендешова № 1, 2, 1/1, 1/2, 1/3, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7, 7/1, 7/2, 14 дома.
улица А.Навои № 1, 1/1, 1/2, 1а, 1б, 1б/1, 1б/2, 2, 2а, 2б, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3а, 3а/2, 3/3, 4, 4а, 4б, 4г, 4/2, 5, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/2 дома.
улица З.Шегебаева № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14д, 15, 17, 21 дома.
улица Т.Бокина № 1/1, 1а, 2, 2/1, 3, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/2, 6, 6/1, 6а, 7, 8/1, 8/2, , 9, 10, 10а, 10б, 11, 12 дома..
тупик Жамбыла № 2, 3, 20, 23, 24, 26, 26а,30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 45а, 46, 47, 47б, 48,49, 51, 51а, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59 дома.
улица А.Молдагуловой № 1, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 дома.
улица Мактумкулы № 1/1, 1д, 2/1, 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 4а, 6 дома.
улица И.Байзакова № 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14 дома.
улица Акан Сери № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10а, 10б, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 дома.
улица Ш.Акшаева № 2, 2а, 6, 11 дома.
улица Азат № 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 9, 12, 14 дома.
улица Актогай № 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10 дома.
улица Кусмурын № 2, 7, 8 дома
улица Коктерек № 1, 2, 3 дома.
улица Акжол № 1, 1а, 4, 6, 6а дома.
улица Жоба № 34а, 34б дома.
тупик I.Маяковский № 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а дома.
Избирательный участок №193.
Центр: город Жетысай, улица Л.Мусабаева, дом №77, пункт обслуживания населения, частное здание О.Ж.Кучарова.
Границы:
улица Т.Дайрашева № 2, 10, 12, 14, 15, 16, 17/3, 21/2, 26, 26б, 30б, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 34/7, 34/8, 34/9, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 38, 40, 42, 42а, 46 дома.
улица А.Яссауи № 47, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59/2, 59а, 60, 62, 63а, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 117, 118а, 119, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 128, 129 дома.

Жамбыл көшесі № 1, 1б, 1/1, 1/3, 2, 2а, 3, 3/2, 3а, 4, 4а, 4/1, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 19а, 19/1, 20, 20а, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26а, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 29а, 29/1, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 42, 44, 44а, 45, 46, 46б, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 53 үйлер.
С.Жаштаев көшесі № 1, 1а, 2, 3а, 4, 4/1, 5, 5а, 6, 6в, 7, 7/5, 8, 9, 10, 10а, 11, 11б, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 22а 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34а, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38а, 38, 39а, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 50а үйлер.
А.Қалыбеков көшесі № 20, 20а, 22, 23, 23а, 23/1, 24, 24а, 25а, 25/1, 25/2, 26/2, 27, 27а, 27б, 27/1, 27/2, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31а, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/8, 32, 33, 33/3, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 38/2, 39, 39а, 41, 41а, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 62а, 63, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 70а, 71, 71а үйлер.
Л.Мұсабаев көшесі № 77, 77/5, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 98а, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103, 103а, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 109а, 110, 111а, 111б, 112, 113, 114а, 115, 116, 116а, 117, 118, 119а, 119, 121, 123, 125, 127, 129 үйлер.
К.Омаршаев көшесі № 23, 24, 24/1, 24/4, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 43р, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 55а, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 86а үйлер.
А.Нарбаев көшесі № 20, 20а, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/7, 21/8, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41 үйлер.
Қ.Аманжолов көшесі № 1в, 2а, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 12, 12а, 13, 14, 15, 15в, 15б, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 28б, 28в, 30, 32 үйлер.
Абай көшесі № 93, 95, 95/1, 95/2, 96а, 97, 99, 99/1, 99а, 100, 101, 101/1, 101/2, 102, 102а, 103, 103/1, 103/2, 104, 105, 106, 107, 107/1, 108, 109, 110, 111, 111а, 111/1, 111/2, 112, 113, 113/2, 114, 114а, 115, 116а, 116б, 117, 117а, 119, 119а, 121, 121а, 123, 123а, 125, 127 үйлер.
Қ.Таңатов көшесі № 16, 16/1, 16/2, 16а, 16б, 19, 19а, 19/1, 19/3, 19/4, 19/4а, 19/5, 19/8, 19/9, 21, 21/3, 21/6, 21/8, 22, 24, 25, 25а, 26, 26б, 27, 28, 29, 32, 32а үйлер.
С.Малдыбеков көшесі № 15, 17, 19, 21, 24а, 24б, 30, 31, 32 үйлер.

улица Жамбыла № 1, 1б, 1/1, 1/3, 2, 2а, 3, 3/2, 3а, 4, 4а, 4/1, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 19а, 19/1, 20, 20а, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26а, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 29а, 29/1, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 42, 44, 44а, 45, 46, 46б, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 53 дома.
улица С.Жаштаева № 1, 1а, 2, 3а, 4, 4/1, 5, 5а, 6, 6в, 7, 7/5, 8, 9, 10, 10а, 11, 11б, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 22а 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34а, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38а, 38, 39а, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 50а дома.
улица А.Калыбекова № 20, 20а, 22, 23, 23а, 23/1, 24, 24а, 25а, 25/1, 25/2, 26/2, 27, 27а, 27б, 27/1, 27/2, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31а, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/8, 32, 33, 33/3, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 38/2, 39, 39а, 41, 41а, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 62а, 63, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 70а, 71, 71а дома.
улица Л.Мусабаева № 77, 77/5, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 98а, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103, 103а, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 109а, 110, 111а, 111б, 112, 113, 114а, 115, 116, 116а, 117, 118, 119а, 119, 121, 123, 125, 127, 129 дома.
улица К.Омаршаева № 23, 24, 24/1, 24/4, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 43р, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 55а, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 86а дома.
улица А.Нарбаева № 20, 20а, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/7, 21/8, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41 дома.
улица К.Аманжолова № 1в, 2а, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 12, 12а, 13, 14, 15, 15в, 15б, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 28б, 28в, 30, 32 дома.
улица Абая № 93, 95, 95/1, 95/2, 96а, 97, 99, 99/1, 99а, 100, 101, 101/1, 101/2, 102, 102а, 103, 103/1, 103/2, 104, 105, 106, 107, 107/1, 108, 109, 110, 111, 111а, 111/1, 111/2, 112, 113, 113/2, 114, 114а, 115, 116а, 116б, 117, 117а, 119, 119а, 121, 121а, 123, 123а, 125, 127 дома.
улица К.Танатова № 16, 16/1, 16/2, 16а, 16б, 19, 19а, 19/1, 19/3, 19/4, 19/4а, 19/5, 19/8, 19/9, 21, 21/3, 21/6, 21/8, 22, 24, 25, 25а, 26, 26б, 27, 28, 29, 32, 32а дома.
улица С.Малдыбекова № 15, 17, 19, 21, 22а, 24а, 24б, 30, 31, 32 дома.

Әз Тәуке көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28 үйлер.
Ә.Жүнісходжаев көшесі № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15а, 19, 20, 22, 23, 24, 25а, 28, 30, 31, 31а, 32, 34, 34а, 35, 37, 38, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 42/2, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 50, 51, 51а, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 68, 70, 70а, 74, 76, 78 үйлер.
Ә.Құрбанұлы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28а, 30, 30а үйлер.
Әйтеке би орамы № 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24а, 25, 27, 29, 31, 33, 35 үйлер.
Байқоңыр көшесі № 3, 4, 5, 7, 8, 9 үйлер.
З.Ахметов көшесі № 55, 57, 61, 67, 72, 73, 74 үйлер.
Құрманғазы көшесі № 3, 5, 9, 11 үйлер.
Баласағұн көшесі № 1, 1а, 4, 6, 6а үйлер.
К.Қамбаров орамы № 2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 14, 15 үйлер.
Заман көшесі № 6, 12, 12а үйлер.
Таншолпан көшесі № 2а, 3, 4, 5, 6, 8 үйлер.
Ж.Шанин көшесі № 5 үй
Жетісай тұйығы №103, 103а үйлер.
К.Спатаев көшесі № 7, 8, 9 үйлер.
Ұлан көшесі № 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18 үйлер.
№194 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетісай қаласы, Л.Мұсабаев көшесі, №74 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "М.Горький атындағы №1 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекаралары: А.Яссауи көшесі № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 үйлер
Т.Дайрашев көшесі № 1, 3, 3/1, 3/3, 3/4, 5, 15, 15/1, 17, 17/3, 19, 21, 21/2, 25, 27, 31, 33 үйлер
С.Сейфуллин көшесі № 1, 1а, 2, 2/1, 2/4, 2/5, 3, 3а, 3/2, 3/4, 3/7, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/2, 6/4, 6/6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8а, 16б, 20, 20а, 24, 24а үйлер М.Әуезов тұйығы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11 үйлер. А.Қалыбеков көшесі № 2, 3/1, 5, 7, 8, 8а, 8/1, 10, 10/1, 11, 11а, 12а, 12/1, 13, 13/1, 14, 14а, 14/1, 15, 16, 16а, 16а/1, 16б, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 19, 19а, 19б, 19в, 19г, 19/1, 19/2, 19а/2, 19/3 үйлер.
Л. Мұсабаев көшесі № 42, 42/1, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47/2, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 51а, 52, 53, 53а, 54, 55, 55/2, 55а, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 63/1, 63/2, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 71/1, 72, 73, 73/9, 75, 75/1, 75/3, 75/4, 75а, 75б, 77, 77/3, 77/4 үйлер.
З.Ахметов көшесі № 33, 36, 41, 42, 44, 46, 47, 50, 50/1, 50/2, 52, 52/1 үйлер.
К.Омаршаев көшесі № 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/9, 7/10, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 13, 13/2, 14, 14/1, 14/3, 14/4, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20а, 21, 22, 22/1 үйлер.

улица Аз Тауке № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28 дома.
улица А.Жунисходжаева № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15а, 19, 20, 22, 23, 24, 25а, 28, 30, 31, 31а, 32, 34, 34а, 35, 37, 38, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 42/2, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 50, 51, 51а, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 68, 70, 70а, 74, 76, 78 дома.
улица А.Курбанулы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28а, 30, 30а дома.
переулок Айтеке би № 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24а, 25, 27, 29, 31, 33, 35 дома.
улица Байконур № 3, 4, 5, 7, 8, 9 дома.
улица З.Ахметова № 55, 57, 61, 67, 72, 73, 74 дома.
улица Курмангазы № 3, 5, 9, 11 дома.
улица Баласагун № 1, 1а, 4, 6, 6а дома.
переулок К.Камбарова № 2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 14, 15 дома.
улица Заман № 6, 12, 12а дома
улица Таншолпан № 2а, 3, 4, 5, 6, 8 дома.
улица Ж.Шанина № 5 дом.
тупик Жетысай № 103, 103а дома.
улица К.Спатаева № 7, 8, 9 дома.
улица Улан № 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18 дома.
Избирательный участок №194.
Центр: город Жетысай, улица Л.Мусабаева, дом №74, здание коммунального государственного учреждения "Школа гимназия №1 имени М.Горького" отдела образования Жетысайского района.
Границы:
улица А.Яссауи № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 дома.
улица Т.Дайрашева № 1, 3, 3/1, 3/3, 3/4, 5, 15, 15/1, 17, 17/3, 19, 21, 21/2, 25, 27, 31, 33 дома.
улица С.Сейфуллина № 1, 1а, 2, 2/1, 2/4, 2/5, 3, 3а, 3/2, 3/4, 3/7, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/2, 6/4, 6/6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8а, 16б, 20, 20а, 24, 24а дома.
тупик М.Ауезова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11 дома.
улица А.Калыбекова № 2, 3/1, 5, 7, 8, 8а, 8/1, 10, 10/1, 11, 11а, 12а, 12/1, 13, 13/1, 14, 14а, 14/1, 15, 16, 16а, 16а/1, 16б, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 19, 19а, 19б, 19в, 19г, 19/1, 19/2, 19а/2, 19/3 дома.
улица Л.Мусабаева № 42, 42/1, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47/2, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 51а, 52, 53, 53а, 54, 55, 55/2, 55а, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 63/1, 63/2, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 71/1, 72, 73, 73/9, 75, 75/1, 75/3, 75/4, 75а, 75б, 77, 77/3, 77/4 дома.
улица З.Ахметова № 33, 36, 41, 42, 44, 46, 47, 50, 50/1, 50/2, 52, 52/1 дома.
улица К.Омаршаева № 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/9, 7/10, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 13, 13/2, 14, 14/1, 14/3, 14/4, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20а, 21, 22, 22/1 дома.

С.Қожанов көшесі № 144, 146, 146а, 150, 150а, 152, 156, 158, 160, 160а, 172а, 174, 174а, 176, 176а, 178а, 180, 180а, 182а, 184, 184а, 186, 188 үйлер.
А.Нарбаев көшесі № 1/1, 1/2, 4б, 5, 6а, 7/1, 7/2, 8б, 9, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16 үйлер.
Абай көшесі № 68, 69, 71, 73, 73/5, 73/6, 73/7, 73/9, 73/13, 73/15, 73а, 73а/9, 73б, 75/1, 75/3, 75/4, 75/5, 75/6, 75/12, 75/13, 75/14, 75/17, 75/18, 77, 77а, 88, 90, 92, 92а үйлер.
М.Ықсанов көшесі № 1, 2, 3а, 5, 7/2, 1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлер.
Ә.Байботаев көшесі № 2а, 2б, 2г, 2д, 1, 2/3, 3а, 3б, 3/1, 3/2, 4а, 4а/1, 5, 6а, 8а, 12а, 15/1, 15/2, 17, 18а, 19/4, 20, 21, 23, 25/1, 27/1, 27а/1, 29/1, 31/1, 31а/1, 37, 41, 43, 44, 45, 45а, 49, 51, 55, 55а, 59, 59а үйлер.
Ж.Құлбаев көшесі № 1/1, 1а/1, 1а/2, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6а/1, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8а, 8/1, 9/1, 9/3, 10/1, 11/1, 11/5, 12/1, 13/2, 13/4, 13/14, 14/1, 16/2, 17, 18 үйлер.
Ш.Айманов көшесі № 1, 2, 2а, 3, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/2, 10/11, 10/12, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/10, 20/11, 20/12, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 21, 21а, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/7, 24/8, 24/9, 24/10, 24/11, 24/12, 24/13, 24/14, 24/15, 24/16, 24/17, 24/18, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 38 үйлер.
М.Әуезов көшесі № 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/12, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18 үйлер.
Әл Фараби көшесі № 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5а, 6, 7, 9, 10, 11а, 11, 11/2, 11/3, 11/5, 11/8, 11/9, 12, 14/1, 14/2, 14, 15, 15/4, 15/5, 16, 17а, 17, 17/8, 17/10, 18, 19, 19/3, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50а, 101, 136 үйлер.
Қ.Таңатов көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 15а үйлер.
Н.Жантурин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 68, 73 үйлер.
С.Малдыбеков көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22 үйлер.
Ә.Қашаубаев көшесі № 73, 75, 75а, 77, 77а, 81, 83, 83а, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 110, 122, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 156, 158 үйлер.
И.Бектенов орамы № 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 41 үйлер.
Т.Жайшыбеков көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер.
Ф. Абдукаримова көшесі № 3/1, 4, 5, 6, 8, 11б, 12, 14, 16 үйлер.
Абай тұйығы № 5, 7, 8, 18, 18а, 86 үйлер.

улица С.Кожанова № 144, 146, 146а, 150, 150а, 152, 156, 158, 160, 160а, 172а, 174, 174а, 176, 176а, 178а, 180, 180а, 182а, 184, 184а, 186, 188 дома.
улица А.Нарбаева № 1/1, 1/2, 4б, 5, 6а, 7/1, 7/2, 8б, 9, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16 дома.
улица Абая № 68, 69, 71, 73, 73/5, 73/6, 73/7, 73/9, 73/13, 73/15, 73а, 73а/9, 73б, 75/1, 75/3, 75/4, 75/5, 75/6, 75/12, 75/13, 75/14, 75/17, 75/18, 77, 77а, 88, 90, 92, 92а дома.
улица М.Ыксанова № 1, 2, 3а, 5, 7/2, 1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 дома.
улица А.Байботаева № 2а, 2б, 2г, 2д, 1, 2/3, 3а, 3б, 3/1, 3/2, 4а, 4а/1, 5, 6а, 8а, 12а, 15/1, 15/2, 17, 18а, 19/4, 20, 21, 23, 25/1, 27/1, 27а/1, 29/1, 31/1, 31а/1, 37, 41, 43, 44, 45, 45а, 49, 51, 55, 55а, 59, 59а дома.
улица Ж.Кулбаева № 1/1, 1а/1, 1а/2, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6а/1, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8а, 8/1, 9/1, 9/3, 10/1, 11/1, 11/5, 12/1, 13/2, 13/4, 13/14, 14/1, 16/2, 17, 18 дома.
улица Ш.Айманова № 1, 2, 2а, 3, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/2, 10/11, 10/12, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/10, 20/11, 20/12, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 21, 21а, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/7, 24/8, 24/9, 24/10, 24/11, 24/12, 24/13, 24/14, 24/15, 24/16, 24/17, 24/18, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 38 дома.
улица М.Ауезова № 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/12, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18 дома.
улица Аль Фараби № 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5а, 6, 7, 9, 10, 11а, 11, 11/2, 11/3, 11/5, 11/8, 11/9, 12, 14/1, 14/2, 14, 15, 15/4, 15/5, 16, 17а, 17, 17/8, 17/10, 18, 19, 19/3, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50а, 101, 136 дома.
улица К.Танатова № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 15а дома.
улица Н.Жантурина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 68, 73 дома.
улица С.Малдыбекова № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22 дома.
улица А.Кашаубаева № 71, 73, 75, 75а, 77, 77а, 81, 83, 83а, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 110, 122, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 156, 158 дома.
переулок И.Бектенова № 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 41 дома.
улица Т.Жайшибекова № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12 дома.
улица Ф.Абдукаримовой № 3/1, 4, 5, 6, 8, 11б, 12, 14, 16 дома.
тупик Абая № 5, 7, 8, 18, 18а, 86 дома.

Бостандық тұйығы № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15 үйлер.
Қазығұрт орамы № 5, 7, 11,11а үйлер.
Сарбаз көшесі № 1, 2, 3а, 4, 5, 6, 6/1 үйлер.
Декабристер тұйығы № 4, 5, 6 үйлер
Туражол көшесі № 1, 2, 3, 3а, 3/1, 4, 5, 5/1, 5/2, 5а, 6, 7. 7/1, 8, 9, 13, 15, 29, 44в үйлер.
.
№ 195 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, М.Дулатов көшесі, №21 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Дінмұхамед Қонаев атындағы №9 IT-мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:
С.Ерубаев көшесі № 1, 11, 32, 35,2, 4 , 1а, 2а, 2б, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 15, 16, 16а, 18, 20, 21, 22 үйлер.
М.Әуезов көшесі № 5, 6, 7, 8, 9 үйлер.
Қ.Қайсенов көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67 үйлер.
Р.Қошқарбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/4, 16, 18, 20, 22, 24 үйлер.
С.Рахимов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлер.
М.Дулатов көшесі № 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 48, 50, 81 үйлер. Амангелді көшесі № 64, 65, 67, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 83, 83а, 85а, 87а, 89, 91, 93, 97 үйлер.
Дәулеткерей көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14/а, 14/1а, 14/б, 14/1б, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үйлер.
Абылай хан көшесі № 1, 15, 16 үйлер.
Ә.Бөкейханов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 10/2, 10а/2, 10/7, 10/9, 10/11, 12, 17, 18, 18/7, 18/8, 19, 20, 21 үйлер.
Д.Әлжанов көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 27, 30, 34, 36, 38, 46 үйлер.
Т.Тәжібаев көшесі № 1, 2, 3, 3/5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67 үйлер.
А.Емешов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74 үйлер.
Е.Иманбердиев көшесі № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер.
Мұса Жалил көшесі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 6а/1, 6а/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер.
Естай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20 үйлер.

тупик Бостандык № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15 дома.
переулок Казыгурт № 5, 7, 11,11а дома.
улица Сарбаз № 1, 2, 3а, 4, 5, 6, 6/1 дома.
тупик Декабристов № 4, 5, 6 дома.
улица Туражол № 1, 2, 3, 3а, 3/1, 4, 5, 5/1, 5/2, 5а, 6, 7. 7/1, 8, 9, 13, 15, 29, 44в дома
Избирательный участок №195.
Центр: город Жетысай, улица М.Дулатова, дом №21, здание коммунального государственного учреждения "IT- школа - лицей №9 имени Динмухамеда Конаева" отдела образования Жетысайского района.
Границы:
улица С.Ерубаева № 1, 11, 32, 35,2, 4 , 1а, 2а, 2б, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 15, 16, 16а, 18, 20, 21, 22 дома.
улица М.Ауезова № 5, 6, 7, 8, 9 дома.
улица К.Кайсенова № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67 дома.
улица Р.Кошкарбаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/4, 16, 18, 20, 22, 24 дома.
улица С.Рахимова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 дома.
улица М.Дулатова № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 48, 50, 81 дома.
улица Амангельды № 64, 65, 67, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 83, 83а, 85а, 87а, 89, 91, 93, 97 дома.
улица Даулеткерей № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14/а, 14/1а, 14/б, 14/1б, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 дома.
улица Абылай хана № 1, 15, 16 дома
улица А.Бокейханова № 1, 2, 3, 4, 5, 10/2, 10а/2, 10/7, 10/9, 10/11, 12, 17, 18, 18/7, 18/8, 19, 20, 21 дома.
улица Д.Альжанова № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 27, 30, 34, 36, 38, 46 дома.
улица Т.Тажибаева № 1, 2, 3, 3/5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67 дома.
улица А.Емешова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74 дома.
улица Е.Иманбердиева № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 дома.
улица Муса Жалил № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 6а/1, 6а/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 дома.
улица Естая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20 дома.

Ж.Байтенов көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62 үйлер.
У.Оспанов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 үйлер.
Қарашаңырақ көшесі № 2, 2а, 4, 7, 11, 11а, 12, 14, 15 үйлер.
Қостобе көшесі №17 үй.
Жаңа құрылыс көшесі № 2, 3, 11 үйлер.
Жоба көшесі № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5в, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 15, 19, 22а үйлер.
№ 196 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, Амангелді көшесі, №9А үй, Жетісай аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жетісай аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекаралары:
Ғ.Мүсірепов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45 46, 48, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлер.
Сүгір көшесі № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 24 үйлер.
Сүйінбай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
А.Яссауи көшесі № 1, 1а, 1д, 1б, 1р, 2, 2а, 2в, 2/2, 3, 3а, 3в, 3г, 3д, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18б, 19, 19а, 20б, 20в, 20г, 21, 23, 24, 25а, 25, 26, 27, 28, 29а, 29, 30, 31, 31б, 31в, 32, 33а, 33, 34, 35а, 35, 36, 37, 37а, 38, 39а, 39, 40, 40а, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47 үйлер.
Л.Кан көшесі № 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30а, 30, 31, 32, 33, 35, 37 .үйлер.
Жоба көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 13, 15, 21, 27, 29 үйлер.
Мәди көшесі № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13 үйлер.
М.Маметова көшесі № 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23 үйлер.
Л.Мұсабаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 30, 32, 33, 35 үйлер.
С.Мұқанов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлер.
Б.Нұрбеков көшесі № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 46, 48, 50 үйлер.
Н.Оңдасынов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 21, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер.
Ш. Ділдабеков көшесі № 1, 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер.
Абай көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63 үйлер. Қ.Абдалиев көшесі № 2, 4, 6, 7, 10, 12, 14 үйлер.

улица Ж.Байтенова № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62 дома.
улица У.Оспанова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 дома.
улица Карашанырак № 2, 2а, 4, 7, 11, 11а, 12, 14, 15 дома.
улица Костобе № 17 дом.
улица Жана курылыс № 2, 3, 11 дома.
улица Жоба № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5в, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 15, 19, 22а дома.
Избирательный участок №196.
Центр: город Жетысай, улица Амангельды, дом №9А, здание коммунального государственного учреждения "Дом культуры Жетысайского района" отдела культуры и развития языков Жетысайского района.
Границы:
улица Г.Мусрепова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45 46, 48, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62 дома.
улица Сугира № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 24, дома.
улица Суинбая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 дома.
улица А.Яссауи № 1, 1а, 1б, 1д, 1р, 2, 2а, 2в, 2/2, 3, 3а, 3в, 3г, 3д, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18б, 19, 19а, 20б, 20в, 20г, 21, 23, 24, 25а, 25, 26, 27, 28, 29а, 29, 30, 31, 31б, 31в, 32, 33а, 33, 34, 35а, 35, 36, 37, 37а, 38, 39а, 39, 40, 40а, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47 дома.
улица Л.Кана № 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30а, 30, 31, 32, 33, 35, 37 дома.
улица Жоба № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 13, 15, 21, 27, 29 дома.
улица Мади № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13 дома.
улица М.Маметовой № 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23 дома.
улица Л.Мусабаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 30, 32, 33, 35 дома.
улица С.Муканова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 дома.
улица Б.Нурбекова № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 46, 48, 50 дома.
улица Н.Ондасынова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 21, 22, 24, 26, 28, 30 дома.
улица Ш.Дилдабекова № 1, 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16 дома.
улица Абая № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63 дома.
улица К.Абдалиева № 2, 4, 6, 7, 10, 12, 14 дома.

Н.Жүнісхожаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 25, 31 үйлер.
З.Ахметов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, үйлер.
Н.Айдаров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44 үйлер.
Амангелді көшесі № 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22 үйлер.
Қ.Аралбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61 үйлер.
М.Әуезов көшесі № 4, 22, 29, 35 үйлер.
К.Байсейтова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 29, 31, 33, 35, 39, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 59 үйлер.
Достық көшесі № 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11, 13 үйлер.
Л.Толстой орамы № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 26 үйлер.
Н.Некрасов көшесі № 31, 33, 35, 37 үйлер.
Н.Островский орамы № 1, 5, 3 үйлер.
№ 197 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, С.Қожанов көшесі, №35 үй, Қазақстан Республикасы білім және ғылым министірлігі Түркістан обылысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Ғани Мұратбаев атындағы жетісай гуманитарлық техникалық коледжі" мемлекеттік комуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары:
М.Ғабдуллин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 33, 70, 72, 76, 78, 80, 85 үйлер.
И.Панфилов көшесі № 7, 5, 13 үйлер.
Қ.Сатпаев көшесі № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6/1, 6/2, 7/1, 7а/1, 7/3, 7/5, 7/6, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 13/3, 16/11 үйлер. Ж.Аймауытов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27а, 27б, 29, 31, 32, 33, 34, 36 үйлер.
Амангелді көшесі № 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42а, 42б, 57, 57а, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 63б үйлер.
М.Жұмабаев көшесі № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11 үйлер.
Жоба көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер.
М.Дулатов көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2 үйлер.
Л.Тоқбергенов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
Б.Сүйеуов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2 үйлер.

улица Н.Жунискожаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 25, 31 дома.
улица З.Ахметова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32 дома.
улица Н.Айдарова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44 дома.
улица Амангелды № 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22 дома.
улица К.Аралбаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61 дома.
улица М.Ауезова № 4, 22, 29, 35 дома.
улица К.Байсеитовой № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 29, 31, 33, 35, 39, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 59 дома.
улица Достык № 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11, 13 дома.
переулок Л.Толстого № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 26 дома.
улица Н.Некрасова № 31, 33, 35, 37 дома.
переулок Н.Островского № 1, 3, 5 дома.
Избирательный участок №197.
Центр: город Жетысай, улица С.Кожанова, дом №35, здание государственного предприятия "Жетысайский гуманитарный технический колледж имени Гани Муратбаева" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области министерства образования и науки Республика Казахстан.
Границы:
улица М.Габдуллина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 33, 70, 72, 76, 78, 80, 85 дома.
улица И.Панфилова № 7, 5, 13 дома.
улица К.Сатпаева № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6/1, 6/2, 7/1, 7а/1, 7/3, 7/5, 7/6, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 13/3, 16/11 дома.
улица Ж.Аймауытова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27а, 27б, 29, 31, 32, 33, 34, 36 дома.
улица Амангельды № 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42а, 42б, 57, 57а, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 63б дома.
улица М.Жумабаева № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11 дома.
улица Жоба № 1, 1д, 2, 5, 7б, 7г, 8, 10, 13, 15а, 18, 24, 32, 34а, 42 дома.
улица М.Дулатова № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2 дома.
улица Л.Токбергенова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 дома.
улица Б.Суйеуова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2 дома.

М.Төлебаев көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6а/1, 6/2, 6а/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2 үйлер.
Қазыбек би көшесі № 14, 16, 15, 17, 18, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 12/1, 13/1, 13/2 үйлер.
Төле би көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2 үйлер.
Ә.Марғұлан көшесі № 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17 үйлер.
Ә.Мейірбеков көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлер.
Д..Нүрпейісова көшесі № 3, 7, 9, 13, 15, 17 үйлер.
І.Жансүгіров көшесі № 2, 3, 5, 13, 15, 21, 35 үйлер.
А.Байтұрсынов көшесі № 2, 6, 8, 10, 12 үйлер.
Әндісай көшесі № 1, 2, 8, 9, 9а, 10, 12, 12а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 22, 27 үйлер.
Бәйтерек көшесі № 3, 3а, 4, 8, 9, 9а, 10, 10а үйлер.
Көкорай көшесі № 2, 2а, 4, 6, 8, 9, 11 үйлер.
№ 198 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, Л.Тоқбергенов көшесі, №6 Б үй, "Б.Момышұлы атындағы № 6 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:
Б.Момышұлы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 үйлер.
А.Байтұрсынов көшесі № 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 23, 25, 27, 27а, 34, 36, 38, 38а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 67, 67б, 69, 71, 75 үйлер.
Космонавтар көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер.
Жастар көшесі № 1, 3, 4, 4а, 6, 6а, 5, 8, 8а, 10, 18, 19, 20 үйлер.
Т.Жүргенбаев көшесі № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 9, 19, 21, 23, 25 үйлер.
Л.Тоқбергенов көшесі № 8В, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, үйлер.
Қ.Сатпаев көшесі № 1, 3, 4а, 5, 7, 8, 10, 10а, 11, 15, 17, 17а, 19 үйлер.
Ер Қосай көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 12, 13, 33, 34 үйлер.
Алға көшесі № 2, 3 үйлер.
Алшалы көшесі № 1, 1а, 5, 9а, 11, 12, 12а үйлер.
Сарыбұлақ көшесі № 1, 3 үйлер.
Улица Жоба № 1, 5, 13 дома.
№ 199 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, М.Өзтүрік көшесі, №13 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Алпамыс батыр атындағы №8 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:
Д.Қонаев көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 22, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 32/2, 33, 36, 39, 43, 44, 46, 47, 48, 50 үйлер.
Ө.Жәнібеков көшесі № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 63 үйлер.
Ш.Қалдаяқов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 22, 29, 32, 37, 42, 44, 45, 46 үйлер.

улица М.Толебаева № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6а/1, 6/2, 6а/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2 дома.
улица Казыбек би № 14, 16, 15, 17, 18, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 12/1, 13/1, 13/2 дома.
улица Толе би № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2 дома.
улица А.Маргулана № 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17 дома.
улица А. Мейрбекова № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 дома.
улица Д.Нурпеисовой № 3, 7, 9, 13, 15, 17 дома.
улица И.Жансугирова № 2, 3, 5, 13, 15, 21, 35 дома.
улица А.Байтурсынова № 2, 6, 8, 10, 12 дома.
улица Андисай № 1, 2, 8, 9, 9а, 10, 12, 12а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 22, 27 дома.
улица Байтерек № 3, 3а, 4, 8, 9, 9а, 10, 10а дома.
улица Кокорай № 2, 2а, 4, 6, 8, 9, 11 дома.
Избирательный участок №198.
Центр: город Жетысай, улица Л.Токбергенова, дом №6Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа гимназия №6 имени Б.Момышулы" отдела образования Жетысайского района.
Границы:
улица Б.Момышулы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 дома.
улица А.Байтурсынова № 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 23, 25, 27, 27а, 34, 36, 38, 38а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 67, 67б, 69, 71, 75 дома.
улица Космонавтов № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11 дома.
улица Жастар № 1, 3, 4, 4а, 6, 6а, 5, 8, 8а, 10, 18, 19, 20 дома.
улица Т.Жургенбаева № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 9, 19, 21, 23, 25 дома.
улица Л.Токбергенова № 8В, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, дома., 1 дом без номера.
улица К.Сатпаева № 1, 3, 4а, 5, 7, 8, 10, 10а, 11, 15, 17, 17а, 19 дома.
улица Ер Косай № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 12, 13, 33, 34 дома.
улица Алга № 2, 3 дома.
улица Алшалы № 1, 1а, 5, 9а, 11, 12, 12а дома.
улица Сарыбулак № 1, 3 дома.
улица Жоба № 1, 5, 13 дома.
Избирательный участок №199.
Центр: город Жетысай, улица М.Озтурик, дом №13, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №8 имени Алпамыс батыра" отдела образования Жетысайского района.
Границы:
улица Д.Конаева № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 22, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 32/2, 33, 36, 39, 43, 44, 46, 47, 48, 50 дома.
улица О.Жанибекова № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 63 дома.
улица Ш.Калдаякова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 22, 29, 32, 37, 42, 44, 45, 46 дома.

М.Өзтүрік көшесі № 2, 4, 5, 7, 8, 12, 14 үйлер.
Тәуке хан көшесі № 1, 2, 3, 5, 5а, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 56 үйлер.
Қасым хан көшесі № 5, 7, 9, 11, 12, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 19, 49, 50 үйлер.
Т.Айбергенов көшесі № 3, 6, 13, 17, 25, 26, 27, 32 үйлер.
Бөгенбай батыр көшесі № 3б, 7, 7а, 8, 10, 21 үйлер.
Қабанбай батыр көшесі № 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 35а, 42, 44, 50, 51, 55 үйлер.
Түркеш көшесі № 3, 7, 17, 9, 10 үйлер.
Мұса Жалил көшесі № 3, 7, 12, 20, 22 үйлер.
Қорқыт ата көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 25 ұйлер.
Тоқтағұл көшесі № 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 19 үйлер.
МСУ көшесі № 1а, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/2, 5/1а, 5/1, 6/1, 7, 7/1, 7/3, 8/2, 8/3, 8/4 үйлер.
Рудаки көшесі №1, 1а, 1б, 1/1, 1/4, 2, 2/1, 2/2, 2а, 1/2, 3, 3/3, 3/2, 4, 4/6, 5р, 6, 6/1, 6/2, 7, 7а, 8, 8/4, 8/1, 8/2, 10, 11а, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 15а, 16, 16/2, 17, 18, 18а, 18/1, 18/2, 19, 19а, 20, 20а, 22, 24, 32, 32в, 37, 42в, 52в, 76, 79, 79/1, 81/2, 83/1, 94/1, 95, 96/1 үйлер.
О.Жандосов көшесі № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10 үйлер.
Бұхар жырау көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42 үйлер.
Айқожан Ишан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40 үйлер.
А.Жұбанов көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 36/2, 38 үйлер.
Мұстафа Шоқай көшесі № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер.
С.Бейбарыс көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер.
Есім хан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17 үйлер.
Райымбек батыр көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 үйлер.
Балуан Шолақ көшесі № 1, 3, 3а, 3Б, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13Б 14, 15, 16, 17, 17А 18, 19, 20, 21 үйлер.
Ақын Сара көшесі № 1, 3, 5 үйлер.
Біржан Сал көшесі № 2, 2а, 11, 17, 17а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 25б, 27а, 50, 54, 60 үйлер.
Жалантөс Бахадур көшесі № 1, 3, 5, 5а, 5б, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 14, 14а, 15, 16, 20 үйлер.

улица М.Озтурик № 2, 4, 5, 7, 8, 12, 14 дома..
улица Тауке хана № 1, 2, 3, 5, 5а, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 56 дома.
улица Касым хана № 5, 7, 9, 11, 12, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 19, 49, 50 дома.
улица Т.Айбергенова № 3, 6, 13, 17, 25, 26, 27, 32 дома.
улица Богенбай батыра № 3б, 7, 7а, 8, 10, 21 дома.
улица Кабанбай батыра № 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 35а, 42, 44, 50, 51, 55 дома.
улица Туркеш № 3, 7, 17, 9, 10 дома.
улица Муса Жалила № 3, 7, 12, 20, 22 дома.
улица Коркыт ата №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 25 дома.
улица Токтагула № 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 19 дома.
улица МСУ № 1а, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/2, 5/1а, 5/1, 6/1, 7, 7/1, 7/3, 8/2, 8/3, 8/4 дома.
улица Рудаки № 1, 1а, 1б, 1/1, 1/4, 2, 2/1, 2/2, 2а, 1/2, 3, 3/3, 3/2, 4, 4/6, 5р, 6, 6/1, 6/2, 7, 7а, 8, 8/4, 8/1, 8/2, 10, 11а, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 15а, 16, 16/2, 17, 18, 18а, 18/1, 18/2, 19, 19а, 20, 20а, 22, 24, 32, 32в, 37, 42в, 52в, 76, 79, 79/1, 81/2, 83/1, 94/1, 95, 96/1 дома.
улица О.Жандосова № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10 дома.
улица Бухар жырау № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42 дома.
улица Айкожан Ишан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40 дома.
улица А.Жубанова № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 36/2, 38 дома.
улица Мустафа Шокай № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 дома.
улица С.Бейбарыс № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 дома.
улица Есим хана № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17 дома.
улица Райымбек батыра № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 дома..
улица Балуан Шолак № 1, 3, 3а, 3Б, 4А, 5, 6, 6А 7, 7А 9, 9А 10, 11, 11А, 12, 13, 13Б, 14, 15, 16, 17, 17А 18, 19, 20, 21 дома.
улица Акын Сара № 1, 3, 5 дома.
улица Биржан Сал № 2, 2а, 11, 17, 17а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 25б, 27а, 50, 54, 60 дома.
улица Жалантос Бахадура № 1, 3, 5, 5а, 5б, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 14, 14а, 15, 16, 20 дома.

Жаяу Мұса көшесі № 1, 1а, 1б, 1г, 1/1, 1/2, 1в, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 19 көшелер.
Қостөбе көшесі № 9, 10, 11, 11а, 11в үйлер.
И.Тайманов көшесі № 3, 3а, 6, 8, 10, 12, 16, 21, 21а, 22, 29, 21б үйлер.
Қ.Мұңайтпасов көшесі № 1а, 2, 2а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 12, 47а, 49а үйлер.
Кеңесары хан көшесі № 1, 1а, 1б, 1в, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 12, 12а, 14, 14а, 16, 18, 20, 20а, 21, 24, 26, 27, 28, 29 үйлер.
С.Асфендияров көшесі № 1, 4, 5, 6, 7, 12, 12а, 28 үйлер.
С.Байтереков көшесі № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 7, 7а, 8, 9, 10, 14, 21, 22, 27, 29, 35, 40 үйлер.
Т.Тоқтаров көшесі № 1, 1а, 2, 3, 4, 7, 8 үйлер.
Ықылас көшесі № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6/1, 6а, 7, 7а, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 22, 26 үйлер.
Талдысай көшесі № 1, 1а, 2, 3, 4, 7, 7а, 9, 10 үйлер.
О.Бөкеев көшесі № 3, 4, 5, 5а, 7 үйлер.
Жәнібек батыр көшесі № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 17 үйлер.
Ә.Бейсеуов көшесі № 1, 1а, 2, 4, 9, 10, 10а, 11, 14 үйлер.
Жоба көшесі № 1, 1в, 1р, 2, 2а, 3, 3б, 3у, 4, 5, 5б, 6, 6в, 7, 8а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 22а, 24, 25, 27, 27а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 45, 47, 48, 51, 53, 67 үйлер.
№ 200 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі. №32 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Мерей" бөбекжай балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары:
Т.Рысқұлов көшесі № 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 8, 9, 10, 11, 11а, 13, 14, 16, 16а, 18, 19, 20, 21 , 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31а, 32, 33а, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 50, 51, 51а, 51б, 52, 53, 54, 55, 54а, 56, 57, 57а, 58, 60, 60а, 60/2, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112а, 114, 114а, 116, 118, 120, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194а, 196, 198 үйлер.
Ә.Қашаубаев көшесі № 159, 160, 161, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 178, 180, 182, 184, 188, 192, 194, 194а, 196, 198, 200, 202, 202а, 202б, 204, 204/1, 204/6, 204/9, 204/12, 205а, 208, 212б, 218, 218а, 219а, 220, 220а, 221, 222, 224, 224а, 230, 235, 256, 256а, 256б, 256в үйлер.
Қ.Өтепов көшесі № 1, 1а, 2, 2а, , 3, 5, 7, 8, 8а, 9, 11, 14, 14а, 17, 17а, 17б, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 29, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 42, 46, 47, 48, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63а, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80а, 80, 81, 82, 83, 84 үйлер.

улица Жаяу Муса № 1, 1а, 1б, 1г, 1/1, 1/2, 1в, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 19 дома.
улица Костобе № 9, 10, 11, 11а, 11в дома.
улица И.Тайманова № 3, 3а, 6, 8, 10, 12, 16, 21, 21а, 22, 29, 21б дома.
улица К.Мунайтпасова № 1а, 2, 2а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 12, 47а, 49а дома.
улица Кенесары хана № 1, 1а, 1б, 1в, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 12, 12а, 14, 14а, 16, 18, 20, 20а, 21, 24, 26, 27, 28, 29 дома.
улица С.Асфендиярова № 1, 4, 5, 6, 7, 12, 12а, 28 дома.
улица С.Байтерекова № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 7, 7а, 8, 9, 10, 14, 21, 22, 27, 29, 35, 40 дома.
улица Т.Токтарова № 1, 1а, 2, 3, 4, 7, 8 дома.
улица Ыкылас № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6/1, 6а, 7, 7а, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 22, 26 дома.
улица Талдысай № 1, 1а, 2, 3, 4, 7, 7а, 9, 10 дома.
улица О.Бокеева № 3, 4, 5, 5а, 7 дома.
улица Жанибек батыра № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 17 дома.
улица А.Бейсеуова № 1, 1а, 2, 4, 9, 10, 10а, 11, 14 дома.
улица Жоба № 1, 1в, 1р, 2, 2а, 3, 3б, 3у, 4, 5, 5б, 6, 6в, 7, 8а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 22а, 24, 25, 27, 27а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 45, 47, 48, 51, 53, 67 дома.
Избирательный участок №200.
Центр: город Жетысай, улица Ш.Уалиханова,дом №32, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли сад "Мерей"" отдела образования Жетысайского района".
Границы:
улица Т.Рыскулова № 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 8, 9, 10, 11, 11а, 13, 14, 16, 16а, 18, 19, 20, 21 , 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31а, 32, 33а, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 50, 51, 51а, 51б, 52, 53, 54, 55, 54а, 56, 57, 57а, 58, 60, 60а, 60/2, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112а, 114, 114а, 116, 118, 120, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194а, 196, 198 дома.
улица А.Кашаубаева № 159, 160, 161, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 178, 180, 182, 184, 188, 192, 194, 194а, 196, 198, 200, 202, 202а, 202б, 204, 204/1, 204/6, 204/9, 204/12, 205а, 208, 212б, 218, 218а, 219а, 220, 220а, 221, 222, 224, 224а, 230, 235, 256, 256а, 256б, 256в дома.
улица К.Утепова № 1, 1а, 2, 2а, , 3, 5, 7, 8, 8а, 9, 11, 14, 14а, 17, 17а, 17б, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 29, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 42, 46, 47, 48, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63а, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80а, 80, 81, 82, 83, 84 дома.

С.Қожанов көшесі № 190/1, 190/2, 192/1, 192/2, 194/1, 194/2, 226/1, 226/2, 228/1, 228/2, 230/1, 230/2, 232/1, 232/2, 234/2 үйлер.
М.Мақатаев көшесі № 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/2, 10/2, 10/3 үйлер.
Ғ.Мұстафин көшесі № 4, 5, 6, 6а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 17 үйлер.
Шәкәрім Құдайбердиев көшесі № 25, 26, 27, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 32, 33, 34, 37/2, 41/1, 41/4, 43, 44, 45, 53, 104, 108, 108а, үйлер.
Ы.Алтынсарин көшесі № 6, 6/1, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13а, 13/2, 14, 19, 21, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67/2, 68, 69, 69/1, 69/2, 71, 71/1, 71/2 үйлер.
Ш.Уәлиханов көшесі № 2/2, 2/3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24, 24а, 24/1, 24/2, 26, 32, 34/1, 34/2, 38 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлер.
С.Торайғыров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61 үйлер.
Махамбет көшесі № 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, үйлер.
А.Оспанов көшесі № 3, 5, 8, 9, 8/3, 11, 13, 14, 14/2, 17, 21, 25, 33, 35 үйлер.
Ш.Тұрғынбаев көшесі № 1, 13, 13/1 үйлер.
Б.Дауылбаев көшесі № 1/4, 3, 11, 15, 15/2, 17/1 үйлер.
Шалқыма көшесі № 4, 5, 5/1, 6, 8, 8а, 10, 10/1, 13 үйлер.
Назқоңыр көшесі № 1, 1/1, 2, 2а үйлер.
Шымкент орамы № 8, 9, 14 үйлер. .
Жоба көшесі № 5, 7б, 15, 47 үйлер.
№ 877 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, С.Қожанов көшесі, №35 үй,. Жетісай ауданы білім бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы №5 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекаралары:
Ғ.Мүсірепов көшесі № 59, 61, 63, 65, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 76 үйлер.
Л.Кан көшесі № 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 51 үйлер.
С.Қожанов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140 үйлер.

улица С.Кожанова № 190/1, 190/2, 192/1, 192/2, 194/1, 194/2, 226/1, 226/2, 228/1, 228/2, 230/1, 230/2, 232/1, 232/2, 234/2 дома.
улица М.Макатаева № 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/2, 10/2, 10/3 дома.
улица Г.Мустафина № 4, 5, 6, 6а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 17 дома.
улица Шакарима Кудайбердиева № 25, 26, 27, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 32, 33, 34, 37/2, 41/1, 41/4, 43, 44, 45, 53, 104, 108, 108а, дома.
улица Ы.Алтынсарина № 6, 6/1, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13а, 13/2, 14, 19, 21, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67/2, 68, 69, 69/1, 69/2, 71, 71/1, 71/2, дома.
улица Ш.Уалиханова № 2/2, 2/3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24, 24а, 24/1, 24/2, 26, 32, 34/1, 34/2, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 дома.
улица С.Торайгырова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61 дома.
улица Махамбета № 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, дома.
улица А.Оспанова № 3, 5, 8, 9, 8/3, 11, 13, 14, 14/2, 17, 21, 25, 33, 35 дома.
улица Ш.Тургынбаева № 1, 13, 13/1 дома.
улица Б.Дауылбаева № 1/4, 3, 11, 15/2, 17/1 дома.
улица Шалкыма № 4, 5, 5/1, 6, 8, 8а, 10, 10/1, 13 дома.
улица Назконыр № 1, 1/1, 2, 2а дома.
переулок Шымкент № 8, 9, 14 дома.
улица Жоба № 5, 7б, 15, 47 дома.
Избирательный участок №877.
Центр: город Жетысай, улица С.Кожанова, дом №35, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №5 имени А.Байтурсынова" отдела образования Жетысайского района .
Границы:
улица Г.Мусрепова № 59, 61, 63, 65, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 76 дома.
улица Л.Кана № 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 51 дома.
улица С.Кожанова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140 дома.

С.Әжібекұлы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107 үйлер.
Ә.Қашаубаев көшесі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65а, 66, 68, 71, 72, 74, 76, 78а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107 үйлер.
Амангелді көшесі № 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42а, 42б үйлер.
Ю.Гагарин тұйығы № 2, 3 үйлер.
М.Калинин орамы № 4, 6, 8, 10, 12 үйлер.
№201 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, М.Әуезов көшесі, №9В үй, Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті "Жетісай ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Жетісай ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің аумағы.
№202 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарақай ауылдық округі, Қарақай ауылы, И.Балабеков көшесі, №3 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "М.Мәметова атындағы №33 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қарақай ауылдық округі, Қарақай және Еңбек ауылдары.
№203 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарақай ауылдық округі, Сатпаев ауылы, Құрманғазы көшесі №42 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Ш.Құдайбердиев атындағы №32 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты .
Шекарасы: Қарақай ауылдық округі, Сатпаев ауылы.
№204 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарақай ауылдық округі, Кетебай ауылы, К.Үсенбаев көшесі, №14 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Ә.Молдағұлова атындағы №34 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қарақай ауылдық округі, Кетебай ауылы.
№205 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарақай ауылдық округі, Қараөзек ауылы, И.Аққұлы көшесі, №5 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№35 "Қараөзек" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қарақай ауылдық округі, Қараөзек ауылы.
№206 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек би ауылдық округі, Құрбан ата ауылы, І.Бекетов көшесі, №2 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Н.Ондасынов атындағы №14 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қазыбек би ауылдық округі, Құрбан ата және Алғабас ауылдары.
№207 сайлау учаскесі.

улица С.Ажибекулы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107 дома.
улица А.Кашаубаева № 1, 1а, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65а, 66, 68, 72, 74, 76, 77, 78а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107 дома.
улица Амангельды № 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42а, 42б дома.
тупик Ю.Гагарина № 2, 3 дома
переулок М.Калинина № 4, 6, 8, 10, 12 дома.
Избирательный участок №201.
Центр: город Жетысай, улица М.Ауезова, дом № 9В, здание государственного учреждения "Отдел полиции Жетысайского района" департамента полиции Туркестанской области министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Граница: территория государственного учреждения "Отдел полиции Жетысайского района".
Избирательный участок №202.
Центр: сельский округ Каракай, село Каракай, улица И.Балабекова, дом №3, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №33 имени М.Маметовой" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Каракай, село Каракай и Енбек.
Избирательный участок№203.
Центр: сельский округ Каракай, село Сатпаев, улица Курмангазы, дом №42, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №32 имени Ш.Кудайбердиева" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Каракай, село Сатпаев.
Избирательный участок №204.
Центр: сельский округ Каракай, село Кетебай, улица К.Усенбаева, дом №14, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №34 имени А.Молдагуловой" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Каракай, село Кетебай.
Избирательный участок №205.
Центр: сельский округ Каракай, село Караозек, улица И.Аккулы, дом №5 здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №35 "Караозек"" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Каракай, село Караозек.
Избирательный участок №206.
Центр: сельский округ Казыбек би, село Курбан ата, улица И.Бекетова, дом №2, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №14 имени Н.Ондасынова" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Казыбек би, село Курбан ата и Алгабас.
Избирательный участок №207.

Орталығы: Қазыбек би ауылдық округі, Карл Маркс ауылы, Күлпаршын апа көшесә, №1 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "М. Жұмабаев атындағы №15 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты .
Шекарасы: Қазыбек би ауылдық округі, Абиболла және Карл Маркс ауылдары.
№208 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек би ауылдық округі, Қазыбек би ауылы, О.Жүзжігітов көшесі, №20 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№17 "Түркістан" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:
Абат кошесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер.
Кенжеғұл ата көшесі № 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32. 33 үйлер.
М.Қалжанов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9 үйлер.
Егіндік көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлер.
Ақсұңқар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Есұлы Смайыл ата көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 1314, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер.
Жеті жарғы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер.
Мырзашөл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 үйлер.
Д. Қонаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12 үйлер.
Алтыбақан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлер.
Сержанов Нұртаза ата көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. 17 үйлер.
Ақжайлау көшесі № 2, 4 үйлер.
Ж.Төребаев көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлер.
Ақиқат көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, үйлер.
Егемендік көшесі № 1 үй.
Ж.Аманқұлова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ,9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 36, 38 үйлер.
№3 Жаңа құрылыс көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, үйлер.
О.Жүзжігітов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер.
Ә. Молдағұлова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Р.Өмірзақов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42 үйлер.
Айбын көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 42 үйлер.
№6 Жаңа құрылыс көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13 үйлер
Береке көшесі № 1, 3, 5, 7 үйлер.
Бейбітшілік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 12 үйлер.
С.Төлегенов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21 үйлер.

Центр: сельский округ Казыбек би, село Карла Маркс, улица Кулпаршын апа, дом №1, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №15 имени М.Жумабаева". отдела образования Жетысайского района
Граница: сельский округ Казыбек би, село Абиболла и Карла Маркс.
Избирательный участок №208.
Центр: сельский округ Казыбек би, село Казыбек би, улица О.Жузжигитова, дом №20, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №17 "Туркестан"" отдела образования Жетысайского района.
Границы:
улица Абат № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 дома.
улица Кенжегул ата № 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 дома.
улица М.Калжанова № 1, 3, 5, 7, 9 дома.
улица Егиндик № 2, 4, 6, 8, 10, 12 дома.
улица Аксункар № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 дома.
улица Есулы Смайыл ата № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 1314, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 28, 30, 32, 34, 36 дома.
улица Жети жаргы № 1, 2, 3, 4, 5, 6 дома.
улица Мырзашөл № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 дома.
улица Д. Конаева № 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12 дома.
улица Алтыбакан № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 2 дома.
улица Сержанов Нуртаза ата № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. 17 дома.
улица Акжайлау № 2, 4 дома.
улица Ж.Торебаева № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 дома.
улица Акикат № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 дома.
улица Егемендик № 1 дом.
улица Ж.Аманкуловой № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ,9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 36, 38 дома.
улица Жана курылыс №3 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23 дома.
улица О.Жузжигитова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 дома.
улица А.Молдагуловой № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 дома.
улица Р.Умирзакова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42 дома.
улица Айбын № 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 42 дома.
улица Жана курылыс №6 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13 дома.
улица Береке № 1, 3, 5, 7 дома.
улица Бейбитшилик № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 12 дома.
улица С.Толегенова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21 дома.

Қ. А. Яссауи көшесі № 1, 2, 3, 4, 8 үйлер.
Теректі көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 үйлер.
Ақтоғай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 үйлер.
Нұра көшесі № 1, 2, 3 ,4, 5 ,6, 8 үйлер.
№878 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек би ауылдық округі, Қазыбек би ауылы, Жаңа құрылыс №23 көшесі, № 6 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Жұмакүл Сауырбаева атындағы №16 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:
Абат көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 үйлер.
Кенжеғұл ата көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер.
М.Қалжанов көшесі № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 25, 27,29, 31 үйлер.
Егіндік көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 үйлер.
О.Омаров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22 үйлер.
Б. Майлин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 үйлер.
Ақсарай көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер.
Асар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29 үйлер.
Б. Момышұлы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер.
Ақжазық көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер.
Алатау көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 үйлер.
Зұлпы ата көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер.
М. Мәметова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер.
Ақжал көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21 үйлер.
Бірлік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 үйлер.
Жүргенбай ата көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 үйлер.
Күнгей көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер.
Дархан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ,20, 21 үйлер.
Мамыр көшесі № 1 үй.
Алаш көшесі № 37А үй.
Р. Қошқарбаев көшесі № 1, 3 үйлер.
.
№209 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек би ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Жаңа құрылыс 5 көшесі, №4 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "М.Байзақов атындағы №18 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қазыбек би ауылдық округі, Жамбыл ауылы.
№210 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек би ауылдық округі, Ә.Оспанов ауылы, Сәбден ата көшесі, №1 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Амангелді атындағы №19 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қазыбек би ауылдық округі, Ә.Оспанов ауылы.
№211 сайлау учаскесі.

улица К. А. Яссауи № 1, 2, 3, 4, 8 дома.
улица Теректи № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 дома.
улица Актогай № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 дома.
улица Нура № 1, 2, 3 ,4, 5 ,6, 8 дома.
Избирательный участок №878.
Центр: сельский округ Казыбек би, село Казыбек би, улица № 23 Жана курылыс, дом № 6, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 16 имени Жумакул Сауырбаевой" отдела образования Жетысайского района
Границы:
улица Абат № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 ,19, 21 дома.
улица Кенжегул ата № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 дома.
улица М.Калжанова № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 дома.
улица Егиндик № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 дома.
улица О.Омарова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22 дома.
улица Б. Майлина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 дома.
улица Аксарай № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 дома.
улица Асар № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29 дома.
улица Б. Момышулы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,
16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 дома.
улица Акжазык № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 дома.
улица Алатау № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 дома.
улица Зулпы ата № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 дома.
улица М. Маметовой № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15 дома.
улица Акжал № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21 дома.
улица Бирлик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 дома.
улица Жургенбай ата № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 дома.
улица Кунгей № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 дома.
улица Дархан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 дома.
улица Мамыр № 1 дом.
улица Алаш № 37А дом.
улица Р. Кошкарбаева № 1, 3 дома.
Избирательный участок №209.
Центр: сельский округ Казыбек би, село Жамбыл, улица Жана курылыс 5, дом №4, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №18 имени М.Байзакова" отдела образования Жетысайского района.
Границы: сельский округ Казыбек би, село Жамбыл.
Избирательный участок №210.
Центр: сельский округ Казыбек би, село А.Оспанов, улица Сабден ата, дом №1, "Общая средняя школа №19 имени Амангелды" отдела образования Жетысайского района
Границы: сельский округ Казыбек би, село А.Оспанов.
Избирательный участок №211.

Орталығы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Астана көшесі №30 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Т.Рысқұлов атындағы №20 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:
Астана көшесі №2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а үйлер.
Достық көшесі № 1, 1а, 3,3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33,33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а,61, 61а 63,63а, 65, 65а 67, 67а, 69, 69,а 71, 71а,73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а үйлер.
Достық көшесі № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а үйлер.
Баян сұлу көшесі № 1, 1а, 3,3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33,33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а,61, 61а 63,63а, 65, 65а 67, 67а, 69, 69,а 71, 71а,73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а үйлер.
Баян сұлу көшесі № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а үйлер.
Бейбарыс көшесі № 1, 1а, 3,3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33,33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а,61, 61а 63,63а, 65, 65а 67, 67а, 69, 69,а 71, 71а,73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а үйлер.
Бейбарыс көшесі № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а үйлер.
Көрікті көшесі № 1, 1а, 3,3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33,33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а,61, 61а 63,63а, 65, 65а 67, 67а, 69, 69,а 71, 71а,73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а үйлер.
Нұрлыжол көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ,9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 5, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 үйлер.

Центр: сельский округ Жана ауыл, село Ынтымак, улица Астана, дом №30, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №20 имени Т.Рыскулова" отдела образования Жетысайского района.
Границы:
улица Астана № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а дома.
улица Достык № 1, 1а, 3,3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33,33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а,61, 61а 63,63а, 65, 65а, 67, 67а, 69, 69,а 71, 71а,73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а дома.
улица Достык № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а дома.
улица Баян сулу № 1, 1а, 3,3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33,33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 65, 65а, 67, 67а, 69, 69,а 71, 71а,73, 73а, 75, 75а, 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а дома.
улица Баян сулу № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а дома.
улица Бейбарыс № 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а, 61, 61а 63,63а, 65, 65а 67, 67а, 69, 69,а 71, 71а,73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а, 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а дома.
улица Бейбарыс № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а дома.
улица Корикти № 1, 1а, 3,3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 65, 65а, 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а, 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а дома.
улица Нурлыжол № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ,9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 дома..

Күншуақ көшесі № 1, 2, 3 , 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 23, 24, 25,26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 үйлер.
Самал көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ,67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94, 95, 96, 97, 98, 99 үйлер.
Ақбұлақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 үйлер.
№212 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Астана көшесі, №63А үй, М.Т.Бейсембаевтың жеке меншік ғимараты
Шекаралары:
Астана көшесі № 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а,61, 61а 63, 63а, 65, 65а 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 75а, 77, 77а, 79, 79а, 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а үйлер.
Отан көшесі № 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а, 61, 61а 63, 63а, 65, 65а, 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а,73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а үйлер.
Отан көшесі № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а үйлер.
Әл Фараби көшесі № 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33,33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а,61, 61а 63,63а, 65, 65а 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а үйлер.
Әл Фараби көшесі № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а үйлер.

улица Куншуак № 1, 2, 3 , 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 дома.
улица Самал № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ,67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94, 95, 96, 97, 98, 99 дома.
улица Акбулак № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 дома.
Избирательный участок №212.
Центр: сельский округ Жана ауыл, село Ынтымак, улица Астана, дом №63А, частное здание М.Т.Бейсембаева.
Границы:
улица Астана № 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а,61, 61а 63, 63а, 65, 65а 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 75а, 77, 77а, 79, 79а, 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а дома.
улица Отан № 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а, 61, 61а 63, 63а, 65, 65а, 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а,73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а дома.
улица Отан № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а дома.
улица Аль- Фараби № 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 65, 65а, 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 75а, 77, 77а, 79, 79а, 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а дома.
улица Аль - Фараби № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а дома.

Парасат көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 үйлер.
Парасат көшесі №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а үйлер.
Алакөл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер.
Таңшуақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер.
Қазығұрт көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 үйлер.
№213 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Әбдіхалық ауылы, Манап көшесі №54А үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Б.Майлин атындағы №21 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Әбдіхалық ауылы.
№214 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Мырзашөл ауылы, Дайрашов көшесі, №4А үй, "Жетісай ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің учаскелік полиция пунктінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Мырзашөл ауылы.
№215 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Қарой ауылы, Ақмарал көшесі №38А үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "А.Рудаки атындағы №23 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Қарой ауылы.
№216 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Жаңаауыл ауылы, Ж.Шаханов көшесі №34 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Қ.А.Яссауи атындағы №22 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты .
Шекарасы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Жаңаауыл ауылы.
№217 сайлау учаскесі.

улица Парасат № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 дома.
улица Парасат № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а дома.
улица Алакол № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 дома.
улица Таншуак № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 дома.
улица Казыгурт № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 дома.
Избирательный участок №213.
Центр: сельский округ Жана ауыл, село Абдихалык, улица Манапа, дом №54А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №21 имени Б.Майлина" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Жана ауыл, село Абдихалык.
Избирательный участок №214.
Центр: сельский округ Жана ауыл, село Мырзашол, улица Т.Дайрашова, дом №4А, здание пункта участковой полиции государственного учреждения "Отдел полиции Жетысайского района".
Граница: сельский округ Жана ауыл, село Мырзашол.
Избирательный участок №215.
Центр: сельский округ Жана ауыл, село Карой, улица Акмарал, дом №38А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №23 имени А.Рудаки" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Жана ауыл, село Карой.
Избирательный участок №216.
Центр: сельский округ Жана ауыл, село Жана ауыл, улица Ж.Шаханова, дом №34, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №22 имени А.Яссауи" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Жана ауыл, село Жана ауыл.
Избирательный участок №217.

Орталығы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Атақоныс ауылы, Абылай көшесі, №39А үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "А.Жами атындағы №24 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Атақоныс ауыл.
№218 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Көрікті көшесі, №24Б үй, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының "Жетісай аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Жетісай аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының аумағы.
№219 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жылы су ауылдық округі, Байқоныс ауылы, Е.Абылаев көшесі, №39 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "М.Әуезов атындағы №31 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жылы су ауылдық округі, Байқоныс ауылы.
№220 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жылы су ауылдық округі, Жылысу ауылы, Б.Майлин көшесі, №7 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "М.Шоқай атындағы №26 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жылы су ауылдық округі, Жылысу ауылы.
№221 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жылы су ауылдық округі, Баққоныс ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, №8 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Ә.Жангелдин атындағы №27 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жылы су ауылдық округі, Баққоныс ауылы.
№222 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жылы су ауылдық округі, Мырзашоқы ауылы, Береке көшесі, №5 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "І.Жансүгіров атындағы №30 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жылы су ауылдық округі, Мырзашоқы ауылы.
№223 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жылы су ауылдық округі, С.Сейфуллин ауылы, К.Сағырбаев көшесі, №1 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "С.Сейфуллин атындағы №29 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жылы су ауылдық округі, С.Сейфуллин ауылы
№224 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жылы су ауылдық округі, Әл Фараби ауылы, Атақоныс көшесі, №40 үй, "Хиуаз Доспанова атындағы №28 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жылы су ауылдық округі, Әл Фараби ауылы.
№225 сайлау учаскесі.
Орталығы: Асықата кенті, С.Сейфуллин көшесі, №1 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№11 "Жеңіс" мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:

Центр: сельский округ Жана ауыл, село Атаконыс, улица Абылая, дом №39А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №24 имени А.Жами" отдела образования Жетысайского района
Граница: сельский округ Жана ауыл, село Атаконыс.
Избирательный участок №218.
Центр: сельский округ Жана ауыл, село Ынтымак, улица Корикти, дом №24 Б, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жетысайская центральная районная больница" управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: территория государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жетысайская центральная районная больница".
Избирательный участок №219.
Центр: сельский округ Жылы су, село Байконыс, улица Е.Абылаева, дом №39, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №31 имени М.Ауезова" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Жылы су, село Байконыс.
Избирательный участок №220.
Центр: сельский округ Жылы су, село Жылы су, улица Б.Майлина, дом №7, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №26 имени М.Шокай" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Жылы су, село Жылы су.
Избирательный участок №221.
Центр: сельский округ Жылы су, село Бакконыс, улица Ы.Алтынсарина, дом №8, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №27 имени А.Жангельдина" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Жылы су, село Бакконыс.
Избирательный участок №222.
Центр: сельский округ Жылы су, село Мырзашокы, улица Береке, дом №5, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №30 имени И.Жансугурова" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Жылы су, село Мырзашокы.
Избирательный участок №223.
Центр: сельский округ Жылы су, село С.Сейфуллин, улица К.Сагырбаева, дом №1, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №29 имени С.Сейфуллина" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Жылы су, село С.Сейфуллин
Избирательный участок №224.
Центр: сельский округ Жылы су, село Аль-Фараби, улица Атаконыс, №40, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 28 имени Хиуаз Доспановой" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Жылы су, село Аль-Фараби.
Избирательный участок №225.
Центр: поселок Асыката, улица С.Сейфуллина, дом №1, здание коммунального государственного учреждения "Школа гимназия №11 "Женис"" отдела образования Жетысайского района.

З.Таспанбетов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67 үйлер.
Т.Аубакиров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 15А, 17/1, 17/2, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2 үйлер.
Әл Фараби көшесі № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, /40/1, 40/2 үйлер.
М.Мәметова көшесі № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер.
Абай көшесі № 19, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42 үйлер.
Ж.Тойжанов көшесі № 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107 үйлер.
Амангелді көшесі № 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 29/9, 29/10, 29/11, 29/12, 29/13, 29/14, 31, 33, 35, 35А, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82 үйлер.
Жамбыл көшесі № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99 үйлер.
К.Ысқақов көшесі № 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66 үйлер.
К.Әсілов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер.

Границы: улица З.Таспанбетова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67 дома.
улица Т.Аубакирова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 15А, 17/1, 17/2, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2 дома.
улица Аль-Фараби № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2 дома.
улица М.Маметовой № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 дома.
улица Абая № 19, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42 дома.
улица Ж.Тойжанова № 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107 дома.
улица Амангелды № 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 29/9, 29/10, 29/11, 29/12, 29/13, 29/14, 31, 33, 35, 35А, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82 дома.
улица Жамбыла № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99 дома.
улица К.Искакова № 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66 дома.
улица К.Асилова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 дома.

Ж.Тойшыбеков көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48 үйлер.
Мелде би көшесі № 1, 3, 5, 7, 7А, 9, 9А, 11, 13, 15, 17 үйлер.
Р.Зұлпыхаров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50 үйлер.
С.Асанов көшесі № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер.
А.Әлімбетов көшесі № 5/1, 5/2, 5/3, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2 үйлер.
М.Габдуллин көшесі № 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 64/2, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 үйлер.
М.Қалдыбеков көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/1, 48/2, 49, 51/1, 51/2, 50, 51/1, 51/2 үйлер.
№226 сайлау учаскесі
Орталығы: Асықата кенті, М.Әуезов көшесі, №5 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№10 "Қайнар" мектеп –гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:
М.Әуезов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 35 үйлер.
И.Байзақов көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22 үйлер.
М.Дулатов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75 үйлер.
С.Ерубаев көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6 , 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21 үйлер.
Қажымұқан көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
Ө.Қалыбеков көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/12, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер.

улица Ж.Тойшыбекова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48 дома.
улица Мелде би № 1, 3, 5, 7, 7А, 9, 9А, 11, 13, 15, 17 дома.
улица Р.Зулпыхарова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50 дома.
улица С.Асанова № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 дома.
улица А.Алимбетова № 5/1, 5/2, 5/3, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2 дома.
улица М.Габдуллина № 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 64/2, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 дома.
улица М.Калдыбекова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/1, 48/2, 49, 51/1, 51/2, 50, 51/1, 51/2 дома.
Избирательный участок №226.
Центр: поселок Асыката, улица М.Ауезова, дом №5, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №10 "Кайнар"" отдела образования Жетысайского района.
Границы:
улица М.Ауезова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 35 дома.
улица И.Байзакова № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22 дома.
улица М.Дулатова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75 дома.
улица С.Ерубаева № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6 , 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21 дома.
улица Кажымукана № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 дома.
улица О.Калыбекова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/12, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 дома.

Ә.Молдагулова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер.
Қазыбек би көшесі № 36, 40, 42, 44, 52, 65, 67, 69, 75, 77/1, 77/2, 83/1, 83/2, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2, 89/1, 89/2, 91/1, 91/2, 93/1, 93/2 үйлер.
М.Мақатаев көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8 үйлер.
Т.Айбергенов көшесі № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12 үйлер.
Т.Сейдахметов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 21 үйлер.
С.Сейфуллин көшесі № 1, 3, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 22 үйлер.
Т.Жароков көшесі № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2 үйлер.
Б.Момышұлы көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлер.
№227 сайлау учаскесі.
Орталығы: Асықата кенті, Т.Абылқасымов көшесі, №5 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының " №15 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары:
И.Әбдіров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 үйлер.
Қ.Тілеубаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100.101, 102, 103, 104, 105,107 үйлер.

улица А.Молдагуловой №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 дома.
улица Казыбек би № 36, 40, 42, 44, 52, 65, 67, 69, 75, 77/1, 77/2, 83/1, 83/2, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2, 89/1, 89/2, 91/1, 91/2, 93/1, 93/2 дома.
улица М.Макатаева № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8 дома.
улица Т.Айбергенова № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12 дома.
улица Т.Сейдахметова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 21 дома.
улица С.Сейфуллина № 1, 3, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 22 дома.
улица Т.Жарокова № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2 дома.
улица Б.Момышулы № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 дома.
Избирательный участок №227.
Центр: поселок Асыката, улица Т.Абылкасымова, дом №5, здание государственного коммунального казенного предприятия "Колледж №15" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы:
улица И.Абдирова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 дома.
улица К.Тилеубаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100.101, 102, 103, 104, 105,107 дома.

Жастар көшесі. № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 үйлер.
А.Әмірханов көшесі. № 4, 6, 8, 10, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 2/1, 2/2, 2/3, 2/5, 14/6, 2/7, 2/8, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 58 үйлер.
Қожамберді көшесі. № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8.5/9, 5/10, 5/11, 5/12 үйлер.
Ұ.Мырзабеков көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2 үйлер.
Т.Рысқұлов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9 үйлер.
Т.Абылқасымов көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер.
С.Мұқанов көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлер.
И.Панфилов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.11, 12 үйлер.
Қ.Сатпаев көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12 үйлер.
О.Жандосов көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33 үйлер
№879 сайлау учаскесі
Орталығы: Асықата кенті, Болашақ көшесі, №31 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Н.Төреқұлов атындағы №13 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:
Н.Ондасынов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29 үйлер.
Ғ.Мүсірепов көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, үйлер.
Ғ.Мұратбаев көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55 үйлер.

улица Жастар № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 дома.
улица А.Амирханова № 4, 6, 8, 10, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 2/1, 2/2, 2/3, 2/5, 14/6, 2/7, 2/8, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 58 дома.
улица Кожамберды № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8.5/9, 5/10, 5/11, 5/12 дома.
улица У.Мырзабекова № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2 дома.
улица Т.Рыскулова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9 дома.
улица Т.Абылкасымова № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 дома.
улица С.Муканова № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 дома.
улица И.Панфилова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10. 11, 12 дома.
улица К.Сатпаева № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12 дома.
улица О.Жандосова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33 дома.
Избирательный участок №879.
Центр: поселок Асыката, улица Болашак, дом №31, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №13 имени Н.Торекулова" отдела образования Жетысайского района.
Границы:
улица Н.Ондасынова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29 дома.
улица Г.Мусрепова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 дома.
улица Г.Муратбаева № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55 дома.

Ы.Алтынсарин көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер.
Ж.Аубакиров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57 үйлер.
Т.Досымов көшесі. № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлер.
Жаңа құрылыс көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер.
Бейбітшілік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68 үйлер
Достық көшесі. № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 үйлер.
Ә.Әбдраймов көшесі. № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер.
Әл Фараби көшесі №№1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 үйлер.
Болашақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер.
А.Яссауи көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 34 үйлер.
О.Бапышев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 19, 30, 32 үйлер.
М.Мәметова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер.
Абай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24 үйлер.
Ж.Тойжанов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33 үйлер.
Амангелді көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер.
К.Ысқақов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер.

улица Ы.Алтынсарина № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 дома.
улица Ж.Аубакирова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57 дома.
улица Т.Досымова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 дома.
улица Жана курылыс № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 дома
улица Бейбитшилик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68 дома.
улица Достык № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 дома.
улица А.Абдраймова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 дома.
улица Аль-Фараби № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 дома.
улица Болашак № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 дома.
улица А.Яссауи № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 34 дома.
улица О.Бапышева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 19, 30, 32 дома.
улица М.Маметовой № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 дома.
улица Абая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24 дома.
улица Ж.Тойжанова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33 дома.
улица Амангелды № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36 дома.
улица К.Искакова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 дома.

М.Габдуллин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38 үйлер.
Жамбыл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер
№228 сайлау учаскесі.
Орталығы: Асықата кенті, Қазыбек би көшесі, №12А үй, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының "Асық ата" Жетісай аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Асық ата" Жетісай аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының аумағы.
№229 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынтымақ ауылдық округі, Өркенді ауылы, К.Омаров көшесі, №1 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№39 "Асықата" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ ауылдық округі, Өркенді ауылы
№230 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынтымақ ауылдық округі, Әдената ауылы, Болашақ көшесі, №7 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№40 "Ынтымақ" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекарасы: Ынтымақ ауылдық округі, Үшкөпір және Әдената ауылдары
№231 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынтымақ ауылдық округі, Талапты ауылы, Абай көшесі №8А үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "С. Асанов атындағы №38 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ ауылдық округі, Талапты және Нұрауыл ауылдары.
№232 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынтымақ ауылдық округі, Көрікті ауылы, Күлшеке көшесі, №1 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№37 "Еңбек" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ ауылдық округі, Ақниет, Көрікті және Ағынсай ауылдары.
№233 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ш.Ділдабеков ауылдық округі, Алпамыс ауылы, Ақниет көшесі, №2 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№41 Қ.Дәрімбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты і.
Шекарасы: Ш.Ділдабеков ауылдық округі, Достық және Алпамыс ауылдары.
№234 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ш.Ділдбеков ауылдық округі, Бірлік ауылы, Көрікті көшесі, №18 үй, Жетісай аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жетісай аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірлік" ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ш.Ділдабеков ауылдық округі, Байдала, Сайлау, Бірлік және Қызылтаң ауылдары
№235 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ш.Ділдабеков ауылдық округі, Зерделі ауылы, Орталық көшесі, №25 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Н.Исмайлов атындағы №45 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ш.Ділдабеков ауылдық округі Зерделі, Жамбыл және Кемер ауылдары.
№236 сайлау учаскесі.

улица М.Габдуллина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38 дома.
улица Жамбыла № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36 дома.
Избирательный участок №228.
Центр: поселок Асыката, улица Казыбек би, дом №12А, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жетысайская районная больница "Асык ата"" управления общественного здоровья Туркестанской области. .
Граница: территория государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жетысайская районная больница "Асык ата"".
Избирательный участок №229.
Центр: сельский округ Ынтымак, село Оркенди, улица К.Омарова, дом №1, "Общая средняя школа №39 "Асыката"" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Ынтымак, село Оркенди.
Избирательный участок №230.
Центр: сельский округ Ынтымак, село Адената, улица Болашак, дом №7, "Общая средняя школа №40 "Ынтымак"" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Ынтымак, село Ушкопир и Адената.
Избирательный участок №231.
Центр: сельский округ Ынтымак, село Талапты, улица Абая, дом №8А, "Общая средняя школа №38 имени С.Асанова" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Ынтымак, село Талапты и Нурауыл.
Избирательный участок №232.
Центр: сельский округ Ынтымак, село Корикти, улица Кулшеке, дом №1, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №37 "Енбек"" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Ынтымак, село Акниет, Корикти и Агынсай.
Избирательный участок №233.
Центр: сельский округ Ш.Дилдабеков, село Алпамыс, улица Акниет, дом №2, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №41 имени К.Даримбаева" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Ш.Дилдабеков, село Достык и Алпамыс.
Избирательный участок №234.
Центр: сельский округ Ш.Дилдабеков, село Бирлик, улица Корикти, дом №18, здание сельского дома культуры "Бирлик" коммунального государственного учреждения "Дом культуры Жетысайского района" отдела культуры и развития языков Жетысайского района.
Граница сельский округ Ш.Дилдабеков, село Байдала, Сайлау, Бирлик и Кызылтан.
Избирательный участок №235.
Центр: сельский округ Ш.Дилдабеков, село Зердели, улица Орталык, дом №25, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №45 имени Н.Исмайлова" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Ш.Дилдабеков, село Зердели, Жамбыл и Кемер.
Избирательный участок №236.

Орталығы: Ш.Ділдабеков ауылдық округі, Жаңадала ауылы, Білім көшесі, №46А үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№44 "Жаңадала" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ш.Ділдабеков ауылдық округі. Жаңадала ауылы.
№237 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ш.Ділдабеков ауылдық округі, Сұлубұлақ ауылы, Егемендік көшесі, №7 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№43 "Қызылтаң" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ш.Ділдәбеков ауылдық округі, Сұлубұлақ, Сырабат және Күрішті ауылдары.
№238 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ж.Ералиев ауылдық округі, Жетіқазына ауылы, Жастар көшесі, №6 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Ә.Қастеев атындағы №46 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ж. Ералиев ауылдық округі, Жетіқазына ауылы.
№239 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ж.Ералиев ауылдық округі, Арай ауылы, Жүсіпхан ата көшесі, №2 үй, Жетісай аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жетісай аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Арай" ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Ералиев ауылдық округі, Арай, Абай, Ғ.Мұратбаев және Дихан ауылдары.
№240 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ж.Ералиев ауылдық округі, Байтерек ауылы, Жастар көшесі, №25 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№49 "Сырдария" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Ералиев ауылдық округі, Байтерек, Жетіқұбыр және Жазықсай ауылдары.
№241 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ж.Ералиев ауылдық округі, Көктөбе ауылы, Бейбітшілік көшесі, №9 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "М.Мақатаев атындағы №47 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Ералиев ауылдық округі, Көктөбе және Жағажай ауылдары.
№242 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ж.Ералиев ауылдық округі, С Сейфуллин ауылы, Достық көшесі, №55 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "С.Сейфуллин атындағы №52 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Ералиев ауылдық округі, С.Сейфуллин, Жаңа дәуір және М.Әуезов ауылдары.
№243 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ж.Ералиев ауылдық округі, Үтіртөбе ауылы, Наурыз кшесі, №17 үй, "Қ.Сәтбаев атындағы №48 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Ералиев ауылдық округі, Үтіртөбе ауылы.
№244 сайлау учаскесі.
Орталығы: Абай ауылдық округі, Жүзімдік ауылы, Байтерек көшесі, № 8 үй, "Азамат" жауапкершілігі шектелген серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Абай ауылдық округі, Халықтар Достығы ауылы.
№245 сайлау учаскесі.

Центр: сельский округ Ш.Дилдабеков, село Жанадала, улица Билим, дом №46А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №44 "Жанадала"" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Ш.Дилдабеков, село Жанадала.
Избирательный участок №237.
Центр:сельский округ Ш.Дилдабеков, село Сулубулак, улица Егемендик, дом №7, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №43 "Кызылтан"" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Ш.Дилдабеков, село Сулубулак, Сырабат и Куришти.
Избирательный участок №238.
Центр: сельский округ Ж.Ералиев, село Жетиказына, улица Жастар, дои №6, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №46 имени А.Кастеева" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Ж.Ералиев, село Жетиказына.
Избирательный участок №239.
Центр: сельский округ .Ералиев, село Арай, улица Жусипхан ата, дом №2, здание сельского дома культуры "Арай" коммунального государственного учреждения "Дом культуры Жетысайского района" отдела культуры и развития языков Жетысайского района.
Граница: сельский округ Ж.Ералиев, село Арай, Абай, Г.Муратбаев и Дихан.
Избирательный участок №240.
Центр: сельский округ Ж.Ералиев, село Байтерек, улица Жастар, дом №25, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №49 "Сырдария"" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Ж.Ералиев, село Жетикубыр, Байтерек и Жазыксай.
Избирательный участок №241.
Центр: сельский округ Ж.Ералиев, село Коктобе, улица Бейбитшилик, дом №9, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №47 имени М.Макатаева" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Ж.Ералиев, село Коктобе и Жагажай.
Избирательный участок №242.
Центр: сельский округ Ж.Ералиев, село С.Сейфуллин, улица Достык, дом №55, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №52 имени С.Сейфуллина" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Ж.Ералиев, село С.Сейфуллин, Жана дауир и М.Ауезов.
Избирательный участок №243.
Центр: сельский округ Ж.Ералиев, село Утиртобе, улица Наурыз, дом №17, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №48 имени К.Сатпаева" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Ж.Ералиев, село Утиртобе.
Избирательный участок №244.
Центр: сельский округ Абай, село Жузимдик, улица Байтерек, дом № 8, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Азамат".
Граница: сельский округ Абай, село Халыктар Достыгы.
Избирательный участок №245.

Орталығы: Абай ауылдық округі,. Бейбітшілік ауылы, І.Есенберлін көщесі, №29 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Ілияс Есенберлин атындағы №54 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты (ескі корпус).
Шекарасы: Абай ауылдық округі, Отан ауылы.
№246 сайлау учаскесі.
Орталығы: Абай ауылдық округі, Бейбітшілік ауылы, І.Есенберлін көщесі, №31 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Ілияс Есенберлин атындағы №54 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты (жаңа корпус).
Шекарасы: Абай ауылдық округі, Алтынкемер, Атажұрт және Бейбітшілік ауылдары.
№247 сайлау учаскесі.
Орталығы: Абай ауылдық округі, Жүзімдік ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, № 1 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Ю.Гагарин атындағы №53 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай ауылдық округі, Жүзімдік ауылы.
№248 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылқұм ауылдық округі, Қызылқұм ауылы, Мүсалинов көшесі, №2 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Сарыарқа" №57 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекарасы: Қызылқұм ауылдық округі, Қызылқұм ауылы.
№249 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылқұм ауылдық округі, Ақтөбе ауылы, Болашақ көшесі, № 1 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№58 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылқұм ауылдық округі, Первомайское, Ақтөбе, Алғабас, Түркебай және Жалпаққұм ауылдары.
№250 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылқұм ауылдық округі, Еңбекші ауылы, Береке көшесі, №3 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№60 "Қызылқұм" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылқұм ауылдық округі, Еңбекші, Қызылту, Қосқұдық, Молшылық, Ақжайлау, Қостақыр, Қарасақал және Мақталы ауылдары.
№251 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылқұм ауылдық округі, Датқа ауылы, Жібек жолы көшесі, №30 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "С.Ерубаев атындағы №56 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылқұм ауылдық округі, Датқа, Көбек және Киров ауылдары.
№252 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақталы ауылдық округі, Чехов ауылы, Болашақ көшесі, №17 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Кеңесары хан атындағы №62 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Мақталы ауылдық округі, Чехов, Мақталы, Теміржол және Сарқырама ауылдары.
№ 253 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақталы ауылдық округі, Дархан ауылы, Желтоқсан көшесі №17 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Ғ.Мұратбаев атындағы №69 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Мақталы ауылдық округі, Дархан және Тың ауылдары.
№254 сайлау учаскесі.

Центр: сельский округ Абай, село Бейбитшилик, улица И.Есенберлина, дом №29, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №54 имени Ильяса Есенберлина" (старый корпус) отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Абай, село Отан.
Избирательный участок №246.
Центр: сельский округ Абай, село Бейбитшилик, улица И.Есенберліна, дом №31, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №54 имени Ильяса Есенберлина" (новый корпус) отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Абай, село Алтын кемер, Атажурт и Бейбитшилик.
Избирательный участок №247.
Центр: сельский округ Абай, село Жузимдик, улица Ш.Уалиханова, дом № 1, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №53 имени Ю.Гагарина" отдела образования Жетысайского района.
Граница: селький округ Абай, село Жузимдик.
Избирательный участок №248.
Центр: сельский округ Кызылкум, село Кызылкум, улица Мусалинова, дом №2, "Общая средняя школа №57 "Сарыарка"" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Кызылкум, село Кызылкум.
№249 избирательный участок.
Центр: сельский округ Кызылкум, село Актобе, улица Болашак, дом №1, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №58" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Кызылкум, село Первомайское, Актобе, Алгабас, Туркебай и Жалпаккум.
Избирательный участок №250.
Центр: сельский округ Кызылкум, село Енбекши, улица Береке, дом №3, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №60 "Кызылкум" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Кызылкум, село Енбекши, Кызылту, Коскудык, Молшылык, Акжайлау, Костакыр, Карасакал и Макталы.
Избирательный участок №251.
Центр: сельский округ Кызылкум, село Датка, улица Жибек жолы, дом №30, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №56 имени С.Ерубаева" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Кызылкум, село Датка, Кобек и Киров.
Избирательный участок №252.
Центр: сельский округ Макталы, село Чехова, улица Болашак, дом № 17, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №62 имени Кенесары хана" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Макталы, село Чехов, Макталы, Темиржол и Саркырама.
Избирательный участок № 253.
Центр: сельский округ Макталы, село Дархан, улица Желтоксан, дом №17, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №69 имени Г.Муратбаева" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Макталы, село Дархан и Тын.
Избирательный участок №254.

Орталығы: Мақталы ауылдық округі, Ы.Алтынсарин ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 8 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы №63 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Мақталы ауылдық округі, Ы. Алтынсарин ауылы.
№255 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақталы ауылдық округі, Алмалы ауылы, Достық көшесі, № 18 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№65 "Достық" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекарасы: Мақталы ауылдық округі, Алмалы, Жібек жолы, Жайлаукөл және Шолпанқұдық ауылдары.
№256 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Талапты ауылы, Жаңа тұрмыс көшесі, № 5А үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№66 "Мырзашөл" жалпы орта мектеб"і коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округі, Талапты және Ғарышкер ауылдары.
№257 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Жемісті ауылы, Береке көшесі, №23 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "Қазыбеқ би атындағы №67 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округі, Жемісті және Ғабдуллин ауылдары.
№258 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Мақташы ауылы, Бейбітшілік көшесі, №7 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№69 "Мақташы" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округі, Мақташы және Әлімбетов ауылдары.
№259 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Халықтар Достығы көшесі, №4 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің "№68 "Жібек жолы" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округі, Атамекен және 40 лет Победы ауылдары.
№260 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Қоғалы ауылы, Байтерек көшесі, №6 үй, Жетісай ауданы білім бөлімінің №70 Ж.Сүлейменов атындағы №70 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округі, Қоғалы, Тыңдала, Пірәлі, Қалпақсай және Жібекші ауылдары.

Центр: сельский округ Макталы, село Ы.Алтынсарин, улица Бейбитшилик, дом №8, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №63 имени Ы.Алтынсарина" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Макталы, село Ы.Алтынсарин.
Избирательный участок №255.
Центр: сельский округ Макталы, село Алмалы, улица Достык, дом №18, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №65 "Достык"" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Макталы, село Алмалы, Жибек жолы, Жайлаукол и Шолпанкудык.
Избирательный участок №256.
Центр: сельский округ Атамекен, село Талапты, улица Жана турмыс, дом №5А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №66 "Мирзашол"" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Атамекен, село Талапты и Гаришкер.
Избирательный участок №257.
Центр: сельский округ Атамекен, село Жемисти, улица Береке, дом № 23, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №67 имени Казыбек би" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Атамекен, село Жемисти и Габдуллин.
Избирательный участок №258.
Центр: сельский округ Атамекен, село Макташы, улица Бейбитшилик, дом № 7, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №69 "Макташы"" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Атамекен, село Макташы и Алимбетов.
Избирательный участок №259.
Центр: сельский округ Атамекен, село Атамекен, улица Халыктар Достыгы, дом №4, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №68 "Жибек жолы"" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Атамекен, село Атамекен и 40 лет Победы.
Избирательный участок №260.
Центр: сельский округ Атамекен, село Когалы, улица Байтерек, дом №6, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №70 имени Ж.Сулейменова" отдела образования Жетысайского района.
Граница: сельский округ Атамекен, село Когалы, Тындала, Пирали, Калпаксай и Жибекши.