Шығыс Қазақстан облысы Глубокое, Бородулиха аудандарының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 356 қаулысы, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/288-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 5718 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес, "Облыстық ономастикалық комиссияға ұсыныс енгізу туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 20/14-VI шешімі және Глубокое аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 142 қаулысы, "Бородулиха ауданының елді мекендері мен елді мекендердің көшелерін қайта атау туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 маусымдағы № 23-7-VI шешімі және Бородулиха ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 144 қаулысы негізінде облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 15 маусымдағы қорытындысын ескере отырып, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облысының Глубокое, Бородулиха аудандарының кейбір әкімшілік–аумақтық бірліктері:
Глубокое ауданы бойынша:
Калинин ауылдық округі БерҰзовка ауылдық округі болып;
Киров ауылдық округі Ертіс ауылдық округі болып;
Куйбышев ауылдық округі Быструха ауылдық округі болып;
Фрунзе ауылдық округі Тархан ауылдық округі болып;
Бородулиха ауданы бойынша:
Құнарлы ауылдық округінің Вторая Пятилетка ауылы Жарбұлақ ауылы болып;
Подборный ауылдық округінің Романовка ауылы Жақсылық ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы шешім мен қаулы олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс
әкімі Д. Ахметов
Сессия
төрағасы А. Ахметова
Облыстық мәслихаттың
хатшысы В. Головатюк

О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Глубоковского, Бородулихинского районов Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 6 декабря 2018 года № 356, решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/288-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2018 года № 5718
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании решения Глубоковского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 20/14-VI и постановления Глубоковского районного акимата от 15 марта 2018 года № 142 "О внесении предложения в областную ономастическую комиссию", решения Бородулихинского районного маслихата от 28 июня 2018 года № 23-7-VI и постановления акимата Бородулихинского района от 28 июня 2018 года № 144 "О переименовании населенных пунктов и улиц населенных пунктов Бородулихинского района", учитывая заключение областной ономастической комиссии от 15 июня 2018 года, акимат Восточно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые административно-территориальные единицы Глубоковского, Бородулихинского районов Восточно-Казахстанской области:
по Глубоковскому району:
Калининский сельский округ в БерҰзовский сельский округ;
Кировский сельский округ в Иртышский сельский округ;
Куйбышевский сельский округ в Быструшинский сельский округ;
Фрунзенский сельский округ в Тарханский сельский округ;
по Бородулихинскому району:
село Вторая Пятилетка Кунарлинского сельского округа на село Жарбұлақ;
село Романовка Подборного сельского округа на село Жақсылық.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким
области Д. Ахметов
Председатель
сессии А. Ахметова
Секретарь областного
маслихата В. Головатюк