Іздеушілік үшін аумақтарды айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 392 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 5721 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Кодексінің 264-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес іздеушілік үшін аумақтар айқындалсын.
2. Облыстың кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары – индустриализация және инвестиция мәселелері бойынша арнайы орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Д. Ахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Инвестициялар
және даму министрлігі Геология және
жер қойнауын пайдалану комитетінің
Шығыс Қазақстан өңіраралық геология
және жер қойнауын пайдалану
департаментінің басшысы
__________________
2018 жылғы 26 желтоқсан
С. Келеманов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Энергетика
министрлігі Экологиялық реттеу және
бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан
облысы бойынша Экология департаменті
басшысының міндетін атқарушы
__________________
2018 жылғы 26 желтоқсан
Е. Тасбаев
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 392 қаулысына қосымша
Іздеушілік үшін аумақтар

Об определении территорий для старательства
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 декабря 2018 года № 392. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2018 года № 5721
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 264 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить территории для старательства согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению предпринимательства и индустриально-инновационного развития области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя – специального заместителя акима области по вопросам индустриализации и инвестиций.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Восточно-Казахстанского
межрегионального департамента геологии
и недропользования Комитета геологии и
недропользования Министерства по
инвестициям и развитию Республики Казахстан
__________________
26 декабря 2018 года
С. Келеманов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
департамента экологии
по Восточно-Казахстанской области
Комитета экологического регулирования
и контроля Министерства энергетики
Республики Казахстан
__________________
26 декабря 2018 года
Е. Тасбаев
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 26 декабря 2018 года
№ 392
Территории для старательства