"Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізу бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын жұмыстар, тауарлар тізбесін айқындау туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 801 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 778 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 3 мамырда № 5-2-166 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 2066 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің 08.11.2018 № 2066 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 - бабына, "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 8 - бабы 1 - тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізу бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын жұмыстар, тауарлар тізбесін айқындау туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 801 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5114 тіркелген, 2017 жылғы 5 шілдеде электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 14 шілдеде "Семей таңы", "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
қосымшада:
"Жұмыстар" деген 1 - бөлім мынадай мазмұндағы 1.4. - тармақшамен толықтырылсын:
"1.4. Қаланың мемлекеттік мекемелеріндегі бюджеттік қаражат есебінен іске асатын ішкі аула аумақтарын, қаланың орталық бөлігін, көшелерді, алаңдарды, саябақтарды абаттандыру, спорт алаңдарын орнату";
"Тауарлар" деген 2 - бөлім мынадай мазмұндағы 2.2. - тармақшамен толықтырылсын:
"2.2. Заңды тұлғаларға және кәсіпкерлік қызмет субъектілері болып табылмайтын жеке тұлғаларға жекеменшік құқығымен тиесілі тұрғынжайды сатып алу".
2. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

О внесении дополнений в постановление акимата города Семей от 8 июня 2017 года № 801 "Об определении единого организатора государственных закупок и перечня работ, товаров, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором"
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 27 апреля 2018 года № 778. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 3 мая 2018 года № 5-2-166. Утратило силу - постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 8 ноября 2018 года № 2066
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Семей ВосточноКазахстанской области от 08.11.2018 № 2066 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Семей от 8 июня 2017 года № 801 "Об определении единого организатора государственных закупок и перечня работ, товаров, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5114, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 июля 2017 года, в газетах "Семей таны", "Вести Семей" 14 июля 2017 года) следующие дополнения:
в приложении:
раздел 1 "Работы" дополнить подпунктом 1.4. следующего содержания:
"1.4. Благоустройство внутридворовых территорий, центральной части города, улиц, площадей, парков, установка спортивных площадок, реализуемые за счет бюджетных средств в государственных учреждениях города";
раздел 2 "Товары" дополнить подпунктом 2.2. следующего содержания:
"2.2. Приобретение жилища, принадлежащего на праве частной собственности юридическим лицам и физическим лицам не являющимися субъектами предпринимательской деятельности".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Семей Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілейтін тәртіппен конкурстық негізде мұндай құқық алған мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғанынан кейін осы қаулының Семей қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Әкімдік қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің бюджетті қалыптастыру және атқару, несие және кеден саясаты, банк мекемелері, жер қатынастары, ауыл шаруашылығы, ветеринария, өнеркәсіп, кәсіпкерлік, байланыс, туризм және сауда, еңбек жөніндегі инспекция және қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі Е. Сәлімов

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, получившими такое право на конкурсной основе, в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Семей после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением постановления акимата возложить на заместителя акима города по вопросам формирования и исполнения бюджета, кредитной и таможенной политики, банковских учреждений, земельных отношений, сельского хозяйства, ветеринарии, промышленности, предпринимательства, связи, туризма и торговли, инспекции по труду и охране окружающей среды.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Е. Салимов