"Курчатов қаласы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Курчатов қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 522 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 2 қазандағы № 837 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 14 қарашада № 5-3-132 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31 – бабының 2 – тармағына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Курчатов қаласы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақасының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5470 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республиқасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 30 қаңтарында және "Мой край" газетінде 2018 жылдың 7 ақпанында жарияланған) Курчатов қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 522 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 1- қосымшасы аталған қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған қаулының 2- қосымшасы алынып жойылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген тәртіпте қамтамасыз ету;
1) аталған қаулының аймақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) аталған әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электронды түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Республикалық құқықтық ақпарат орталығына" жолдау;
3) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде аталған қаулынының көшірмесін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен, конкурстық негізінде осындай құқық алған мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолдау;

О внесении изменений в постановление акимата города Курчатов от 29 декабря 2017 года № 522 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год по городу Курчатов"
Постановление акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 2 октября 2018 года № 837. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 ноября 2018 года № 5-3-132
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении  в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Курчатов от 29 декабря 2017 года № 522 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год по городу Курчатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5470, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 30 января 2018 года и в газете "Мой край" от 7 февраля 2018 года) следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению исключить.
2. Государственному учреждению "Отдел образования, физической культуры и спорта города Курчатова Восточно-Казахстанской области Республики Казахстан" обеспечить в порядке установленном законодательством Республики Казахстан:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан";
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, получившим такое право на конкурсной основе, в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан;

4) аталған қаулы ресми жарияланғаннан кейін Курчатов қаласы әкімдігінің интернет-желісінде орналастыру.
3. Аталған қаулының орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары А. Ю. Глазинскийге жүктелсін.
4. Аталған қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Ондаканов
Курчатов қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 2 қазан
№ 837 қаулысына қосымша
Курчатов қаласы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақасының мөлшері
Бір айда бір тәрбиеленушінің мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мекеме атауы
Тәрбиеленушілер саны (адам)
Бір айға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі білім мен тәрбие беруге мемлекеттік тапсырыс көлемі, теңге
Ата-ана төлемі, бір айға, теңге
барлығы
Соның ішінде
Соның ішінде
Толық күнді болумен
Жарты күн болумен
Толық күнді болумен
Жарты күн болумен
"Курчатов қаласының "Күншуақ" балабақшасы" МКҚК
145
145
-

4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Курчатов после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курчатов Глазинского А. Ю.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Ондаканов
Приложение № 1
к постановлению акимата
города Курчатов
от 2 октября 2018 года
№ 837
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год по городу Курчатов
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование организации
Количество воспитанников (человек)
Объем государственного заказа на дошкольное воспитания и обучения на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы, в месяц тенге
Всего
в том числе
в том числе
С полным днем пребывания
С неполным днем пребывания
С полным днем пребывания
С неполным днем пребывания
КГКП "Детский сад "Күншуақ" города Курчатова"
145
145
-