Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" № 20/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 24/2-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай ауданындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 4 маусымда № 5-5-149 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 1 наурыздағы № 32/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 01.03.2019 № 32/3-VI шешімімен (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 23/2-VІ (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-147 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5426 болып тіркелген, 2018 жылғы 16-23 қаңтардағы "Абай елі" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 440,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 246,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34 194,0 мың теңге;
2) шығындар – 52 440,0 мың теңге, соның ішінде:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге".
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 20/2-VІ "О бюджете Карауылского сельского округа Абайского района на 2018-2020 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 мая 2018 года № 24/2-VІ. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 4 июня 2018 года № 5-5-149. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 марта 2019 года № 32/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.03.2019 № 32/3-VI (вводится в действие со дня принятия).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Абайского районного маслихата от 25 апреля 2018 года № 23/2-VI "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-147), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 20/2-VІ "О бюджете Карауылского сельского округа Абайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5426, опубликовано в газете "Абай елі" от 16 - 23 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Карауылского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 440,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 18 246,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге; поступлениям трансфертов – 34 194,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52 440,0 тысяч тенге, в том числе:
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге; бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.