"2018-2020 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/125-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қазандағы № 29/197-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Аягөз аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 қазанда № 5-6-182 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/214-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 24.12.2018 № 33/214-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 23/264-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5682 нөмірімен тіркелген) сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/125-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5372 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 3 қаңтарында, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2018 жылдың 13 қаңтарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10056441,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4354358,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16925,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10948,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5674209,6 мың теңге;
2) шығындар – 10071766,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9967,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15374,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5407,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/125-VI "О бюджете Аягозского района на 2018-2020 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 октября 2018 года № 29/197-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 октября 2018 года № 5-6-182. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 33/214-VI.
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2018 № 33/214-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 октября 2018 года № 23/264-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5682) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/125-VI "О бюджете Аягозского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5372, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 января 2018 года, газете "Аягөз жаңалықтары" от 13 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
доходы – 10056441,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4354358,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16925,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10948,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5674209,6 тысяч тенге;
затраты – 10071766,7 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 9967,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15374,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5407,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 25291,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25291,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 15210,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5407,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15488,9 мың теңге.";
3- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 23/264-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5682 нөмірімен тіркелген) сәйкес 2018 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері орындауға алынсын:
1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 52,0 %;
2) әлеуметтік салық – 52,0 %.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Аягөз аудандық
мәслихат хатшысы С. Искаков
Аягөз аудандық маслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 25291,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25291,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 15210,0 тысяч тенге;
погашение займов – 5407,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15488,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2018 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 октября 2018 года № 23/264-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № решение "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5682):
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 52,0 %;
2) социальный налог - 52,0 %.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь Аягозского
районного маслихата С. Искаков
Приложение к решению
Аягозского районного маслихата

4914,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4914,8
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4914,8
12
Көлiк және коммуникация
144246,0
1
Автомобиль көлiгi
135000,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0,0
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
0,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
135000,0
026
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
135000,0
027
Көлік инфрақұрылымын дамыту
0,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
0,0
028
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
0,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
9246,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9246,0
029
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
9246,0
13
Басқалар
74462,7
9
Басқалар
74462,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
63010,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
63010,0
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
63010,0
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0,0
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

4914,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4914,8
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4914,8
12
Транспорт и коммуникации
144246,0
1
Автомобильный транспорт
135000,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
0,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
0,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
0,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
0,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
135000,0
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
135000,0
027
Развитие транспортной инфраструктуры
0,0
015
За счет средств местного бюджета
0,0
028
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
0,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
9246,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
9246,0
029
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
9246,0
13
Прочие
74462,7
9
Прочие
74462,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
63010,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
63010,0
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
63010,0
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
0,0
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на исполнение обязательств по решениям судов
0,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)