"2018-2020 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қазандағы № 30/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бесқарағай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 6 қарашада № 5-7-141 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 36/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 11.01.2019 № 36/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5365 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Бесқарағай аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 510 316,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 498 432,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 821,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 959,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 999 103,4 мың теңге;
2) шығындар – 3 523 879,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40 740,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50 187,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 447,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -54 303,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –54 303,5 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2018-2020 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 октября 2018 года № 30/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 6 ноября 2018 года № 5-7-141. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 января 2019 года № 36/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.01.2019 № 36/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5365, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бескарагайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 510 316,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 498 432,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 821,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –8 959,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –2 999 103,4 тысяч тенге;
2) затраты – 3 523 879,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40 740,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50 187,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 447,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -54 303,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
54 303,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.