2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 5-10-162 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 44/388-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 01.04.2020 № 44/388-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 73, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5704 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8707325,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2614555,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29446,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30866,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6032457,2 мың теңге;
2) шығындар – 8764671,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13418,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37875,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24457,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 70763,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70763,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 37875,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24457,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 57345,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 18.11.2019 № 40/325-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түсетін субвенция көлемi 3702051,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 28/238-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2018 года № 5-10-162. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 апреля 2020 года № 44/388-VI.
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.04.2020 № 44/388-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5704) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8707325,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2614555,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29446,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30866,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6032457,2 тысяч тенге;
2) затраты – 8764671,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13418,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37875,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24457,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 70763,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70763,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 37875,0 тысяч тенге;
погашение займов – 24457,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 57345,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.11.2019 № 40/325-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить в районном бюджете объемы субвенций, поступаемых из областного бюджета в сумме 3702051,0 тысяч тенге.

3. 2019 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5704 болып тіркелген) шешімімен белгіленген 51 (елу бір) пайыз атқаруға алынсын.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 23.09.2019 № 38/314-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 139-бабының 9 тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсiн.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. 2020 жылдың бюджеті – 7440249,4 мың теңге көлемінде 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2021 жылдың бюджеті – 7663456,9 мың теңге көлемінде 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2019 жылға 40000,0 мың теңге сомасында 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетке областық бюджеттен түскен ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттерінің тізбесі 6 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен түскен ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттерінің тізбесі 7 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
11. 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлуімен аудан бюджетінің даму бағдарламаларының тізбесі 8 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

3. Принять к исполнению на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 51 (пятьдесят один) процент, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5704).
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.09.2019 № 38/314-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях в соответствии с пунктами 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить бюджет на 2020 год в следующем объеме – 7440249,4 тысяч тенге согласно приложения 2.
6. Утвердить бюджет на 2021 год в следующем объеме – 7663456,9 тысяч тенге, согласно приложения 3.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 40000,0 тысяч тенге, согласно приложению 4.
8. Учесть перечень местных бюджетных программ, не подлежащих к секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2019 год, согласно приложению 5.
9. Учесть перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета на 2019 год согласно приложению 6.
10. Учесть перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета на 2019 год согласно приложению 7.
11. Учесть перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2019-2021 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 8.

12. 2019 жылға арналған ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін қаражат 9 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
13. 2019 жылға арналған аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен түскен трансферттердің тізбесі 10 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
14. Осы шешімнің 11 қосымшасына сәйкес Жарма аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күштері жойылды деп танылсын.

12. Учесть средства для реализации мер социальной поддержки специалистам социальной сферы сельских населенных пунктов на 2019 год согласно приложению 9.
13. Учесть перечень трансфертов из районного бюджета бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2019 год согласно приложению 10.
14. Признать утратившим силу некоторые решения Жарминского районного маслихата согласно приложению 11 к настоящему решению.

51939,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26366,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
25573,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
275383,0
1
Ауыл шаруашылығы
215380,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7018,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
7018,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
208362,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22273,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4000,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1141,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1266,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
179091,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
91,0
6
Жер қатынастары
48406,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынасы бөлімі
48406,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29610,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
18401,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
395,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
11597,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11597,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11597,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34194,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34194,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
34194,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

51939,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
26366,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
25573,0
006
Капитальные расходы государственного органа
0,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
275383,0
1
Сельское хозяйство
215380,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7018,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
7018,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
208362,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
22273,0
003
Капитальные расходы государственного органа
500,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4000,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1141,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1266,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
179091,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
91,0
6
Земельные отношения
48406,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
48406,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
29610,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
18401,0
007
Капитальные расходы государственного органа
395,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
11597,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11597,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11597,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34194,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34194,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
34194,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

24274,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9865,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
55,0
12
Көлiк және коммуникация
453230,0
1
Автомобиль көлiгi
436677,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7760,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7760,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
428917,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
41389,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
387528,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
16553,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16553,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
16553,0
13
Басқалар
86964,0
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
1350,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
1350,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1350,0
9
Басқалар
85614,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2001,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2001,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
23039,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
10600,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4263,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8176,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4050,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
4050,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
56524,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

24274,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9865,0
015
Капитальные расходы государственного органа
55,0
12
Транспорт и коммуникации
453230,0
1
Автомобильный транспорт
436677,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7760,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
7760,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
428917,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
41389,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
387528,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникации
16553,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16553,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
16553,0
13
Прочие
86964,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1350,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
1350,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
1350,0
9
Прочие
85614,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2001,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2001,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
23039,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
10600,0
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4263,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
8176,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4050,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
4050,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
56524,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

464
Аудан (облыстық маңызы бар қала) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Жарма аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 28/238-VI шешіміне
6 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түскен ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттерінің тізбесі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 18.11.2019 № 40/325-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Жиыны

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению Жарминского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года
№ 28/238-VI
Перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета районному бюджету на 2019 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.11.2019 № 40/325-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
95000,0
038
Субвенциялар
95000,0
Шар қаласы әкімінің аппараты
30183,0
Әуезов кенті әкімінің аппараты
15871,0
Жаңғызтөбе кенті әкімінің аппараты
16941,0
Қалбатау ауылдық округі әкімінің аппараты
32005,0
Жарма аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 28/238-VI шешіміне
11 қосымша
Жарма аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. "2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/154-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5385 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 9 қаңтардағы, "Қалба тынысы" газетінде 2018 жылғы 12 қаңтардағы жарияланған);

452
Отдел финансов района (города областного значения)
95000,0
038
Субвенции
95000,0
Аппарат акима города Шар
30183,0
Аппарат акима поселка Ауэзов
15871,0
Аппарат акима поселка Жангизтобе
16941,0
Аппарат акима Калбатауского сельского округа
32005,0
Приложение 11
к решению Жарминского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года
№ 28/238-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Жарминского районного маслихата
1. Решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 17/154-VІ "О бюджете Жарминского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5385, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2018 г., в газете "Қалба тынысы" 12 января 2018 года);

2. ""2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/144-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 19/163-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5545 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 6 сәуірдегі, "Қалба тынысы" газетінде 2018 жылғы 6 сәуірдегі жарияланған);
3. ""2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/144-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 20/190-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-140 болып тіркелген, "Қалба тынысы" газетінде 2018 жылғы 11 мамырдағы, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 16 мамырдағы жарияланған);
4. ""2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/144-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 22/200-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-143 болып тіркелген, "Қалба тынысы" газетінде 2018 жылғы 29 маусымдағы, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 11 шілдедегі жарияланған);
5. ""2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/144-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 шілдедегі № 23/206-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-147 болып тіркелген, "Қалба тынысы" газетінде 2018 жылғы 27 шілдедегі, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 8 тамыздағы жарияланған);
6. ""2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/144-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қыркүйектегі № 25/217-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-153 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 28 қыркүйектегі, "Қалба тынысы" газетінде 2018 жылғы 28 қыркүйектегі жарияланған);

2. Решение Жарминского районного маслихата от 14 марта 2018 года № 19/163-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 17/154-VІ "О бюджете Жарминского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5545, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 апреля 2018 г., в газете "Қалба тынысы" 6 апреля 2018 года);
3. Решение Жарминского районного маслихата от 28 апреля 2018 года № 20/190-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 17/154-VІ "О бюджете Жарминского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-10-140, опубликовано в газете "Қалба тынысы" 11 мая 2018 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 мая 2018 г.);
4. Решение Жарминского районного маслихата от 15 июня 2018 года № 22/200-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 17/154-VІ "О бюджете Жарминского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-10-143, опубликовано в газете "Қалба тынысы" 29 июня 2018 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 июля 2018 г.);
5. Решение Жарминского районного маслихата от 10 июля 2018 года № 23/206-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 17/154-VІ "О бюджете Жарминского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-10-147, опубликовано в газете "Қалба тынысы" 27 июля 2018 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 августа 2018 г.);
6. Решение Жарминского районного маслихата от 12 сентября 2018 года № 25/217-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 17/154-VІ "О бюджете Жарминского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-10-153, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 сентября 2018 г., в газете "Қалба тынысы" 28 сентября 2018 года,.);

7. ""2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/144-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қазандағы № 26/225-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-156 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 6 қарашадағы, "Қалба тынысы" газетінде 2018 жылғы 21 желтоқсадағы жарияланған);
8. ""2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/144-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қарашадағы № 27/232-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-159 болып тіркелген, "Қалба тынысы" газетінде 2018 жылғы 23 қарашадағы, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 30 қарашадағы жарияланған);

7. Решение Жарминского районного маслихата от 22 октября 2018 года № 26/225-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 17/154-VІ "О бюджете Жарминского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-10-156, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 ноября 2018 г., в газете "Қалба тынысы" 21 декабря 2018 года);
8. Решение Жарминского районного маслихата от 9 ноября 2018 года № 27/232-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 17/154-VІ "О бюджете Жарминского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-10-159, опубликовано в газете "Қалба тынысы" 23 ноября 2018 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 ноября 2018 г.).