Жарма ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және біріңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 19/167-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 сәуірде № 5601 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 наурыздағы № 4/25-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 29.03.2021 № 4/25-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кеиін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 509-бабының 5-тармағына, 704-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жарма ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 503 бабында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемесі және Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 704 бабында белгіленген біріңғай жер салығының базалық мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
2. Жарма аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қазандағы № 7/50-VI "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 31 қазандағы № 4716 болып тіркелген, "Қалба тынысы" газетінде 2016 жылғы 5 қарашадағы № 57 санында жарияланды) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кеиін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Оразгалиев
Мәслихат хатшысы А. Сахметжанова

О повышении базовых ставок земельного налога и единогоземельного налога нане используемые земли сельскохозяйственного назначения по Жарминскому району
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 марта 2018 года № 19/167-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 апреля 2018 года № 5601. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2021 года № 4/25-VII
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.03.2021 № 4/25-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 1 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 25 декабря 2017 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 27 Закон Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить по Жарминскому району в десять раз базовые ставки земельного налога, установленные статьей 503 Налогового кодекса Республики Казахстан и ставки единого земельного налога, установленные статьей 704 Налогового кодекса Республики Казахстан, на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 14 октября 2016 года № 7/50-VI "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 октября 2016 года за № 4716, опубликовано в газете "Қалба тынысы" 5 ноября 2016 года № 57)
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Оразгалиев
Секретарь маслихата А. Сахметжанова