"2018-2020 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 наурыздағы № 22-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 5534 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 18/202-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5508 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №20-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5381 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2018 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6125912 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1319752 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22376 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41541 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4742243 мың теңге;
2) шығындар – 6205613,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32281,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 43290 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11008,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 111982,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 111982,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 43290 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11008,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 79701,1 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 537909 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнения в решение Зайсанского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 20-1 "О бюджете Зайсанского района на 2018-2020 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 марта 2018 года № 22-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 марта 2018 года № 5534
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 и 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 февраля 2018 года №18/202-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года №16/176-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5508) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №20-1 "О бюджете Зайсанского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5381, опубликовано в районной газете "Достык" от 24 января 2018 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6125912 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1319752 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22376 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41541 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4742243 тысяч тенге;
2) затраты – 6205613,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32281,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43290 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11008,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -111982,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 111982,4 тысяч тенге;
поступление займов – 43290 тысяч тенге;
погашение займов – 11008,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 79701,1 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 537909 тысяч тенге, согласно приложению 5.";

мынандай мазмұндағы 13-1 тармақпен толықтырылсын:
"13-1. 79701,1 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
аталған шешімнің 1, 5, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес аталған шешім 11-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Бошақов
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2018 жылғы 7 наурыздағы
№ 22-1 шешіміне 1 қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының

дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Используемые остатки бюджетных средств 79701,1 тысяч тенге распределить согласно приложению 11 к настоящему решению.";
приложения 1, 5, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настояшему решению;
дополнить указанное решение приложением 11 согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года
Председатель сессии М. Бошаков
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата
от 7 марта 2018 года за № 22-1
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата