"2018-2020 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/132–VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 23/195-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 5-13-156 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/200-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 24.12.2018 № 24/200-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 15 қарашадағы № 24/275-VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5695 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/132-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5377 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 889 385,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 605 636,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –23 046,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 531,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 245 171,6 мың теңге;
2) шығындар – 6 901 461,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 95 935,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 118 302,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 367,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 15/132-VI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2018-2020 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 декабря 2018 года № 23/195-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 декабря 2018 года № 5-13-156. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 24/200-VI
Сноска. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2018 № 24/200-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2018 года № 24/275-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5695), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 15/132-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5377, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 889 385,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 605 636,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 046,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 531,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 245 171,6 тысяч тенге;
2) затраты – 6 901 461,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 95 935,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 118 302,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22367,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 108 011,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 108 011,9 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 6, 7, 8 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 108 011,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 108 011,9 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6, 7, 8 утвержденные решением районного маслихата изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

136428,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
122667,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13761,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
148495,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
145723,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2772,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
39948,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38385,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
885,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
420,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
258,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17100,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16800,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
24058,0
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24058,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
13640,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13640,0
02
Қорғаныс
62701,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
62701,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9808,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
52893,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
841,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
841,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
841,0
04
Бiлiм беру
3007852,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
102653,0
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

136428,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
122667,3
003
Капитальные расходы государственного органа
13761,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
148495,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
145723,0
022
Капитальные расходы государственного органа
2772,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
39948,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
38385,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
885,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
420,0
015
Капитальные расходы государственного органа
258,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17100,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
16800,0
013
Капитальные расходы государственного органа
300,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
24058,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
24058,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
13640,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
13640,0
02
Оборона
62701,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
62701,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9808,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
52893,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
841,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
841,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
841,0
04
Образование
3007852,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
102653,0
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

42897,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
59756,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2905199,5
004
Жалпы білім беру
2650539,0
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
85380,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
40018,5
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9977,0
028
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
69727,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
46050,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3508,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
310724,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
310724,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27063,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
61278,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
36513,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
39328,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1254,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26635,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1249,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1351,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
68695,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
7941,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
360,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33788,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4705,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

42897,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
59756,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2905199,5
004
Общеобразовательное обучение
2650539,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
85380,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
40018,5
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9977,0
028
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
69727,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
46050,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3508,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
310724,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
310724,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27063,0
002
Программа занятости
61278,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
36513,0
005
Государственная адресная социальная помощь
39328,0
006
Оказание жилищной помощи
1254,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26635,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1249,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1351,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
68695,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7941,0
021
Капитальные расходы государственного органа
360,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33788,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4705,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

2415,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
10674,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
139188,7
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
85581,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20560,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2311,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1112,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1376,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
58308,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1914,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13811,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13811,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15641,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15441,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24155,7
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24155,7
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15996,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15996,5
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15526,5
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
470,0
12
Көлiк және коммуникация
229071,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
18908,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18908,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
210163,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

2415,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
10674,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
139188,7
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
85581,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
20560,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2311,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1112,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1376,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
58308,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1914,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13811,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13811,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15641,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15441,0
007
Капитальные расходы государственного органа
200,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24155,7
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24155,7
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15996,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15996,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15526,5
015
Капитальные расходы государственного органа
470,0
12
Транспорт и коммуникации
229071,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18908,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
18908,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
210163,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог