Ұлан ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 ақпандағы № 53 "2018 жылға арналған мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 235 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 шілдеде № 5-17-184 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 446 қаулысымен

О внесении изменений в постановление акимата Уланского района от 13 февраля 2018 года № 53 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2018 год"
Постановление акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 29 июня 2018 года № 235. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2018 года № 5-17-184. Утратило силу постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 14 января 2019 года № 446

Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 14.01.2019 № 446 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 14.01.2019 № 446 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "2018 жылға арналған мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Ұлан ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 ақпандағы № 53 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі 5498, 2018 жылғы 6 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата Уланского района "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2018 год" от 13 февраля 2018 года № 53 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5498, опубликованное 6 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.