Орал қаласы Зачаган кентінің кейбір шағын аудандарының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы Зачаган кенті әкімінің 2018 жылғы 22 тамыздағы № 4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 қыркүйекте № 5325 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Зачаган кенті халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, кент әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Орал қаласы Зачаган кентінің кейбір шағын аудандарының атаусыз көшелеріне мынадай атаулар берілсін:
1) "Арман" шағын ауданы бойынша:
"№7А" жобалық көшесі – "Серпер" көшесі;
"№7Б" жобалық көшесі – "Беркінғали Атшыбаев" көшесі;
"№7В" жобалық көшесі – "Ғұмар Есенғұлов" көшесі;
"№104" жобалық көшесі – "Дарабоз" көшесі;
2) "Балауса" шағын ауданы бойынша:
"№10" жобалық көшесі – "Ахмедғали Мәметов" көшесі.
2.Зачаган кенті әкімінің орынбасары (Н.Мухитов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3.Осы шешімнің орындалуын бақылауды кент әкімінің орынбасары Н.Мухитовқа жүктелсін.
4.Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі А.Кадыров

О присвоении наименований безымянным улицам некоторых микрорайонов поселка Зачаганск города Уральска
Решение акима поселка Зачаганск города Уральска Западно-Казахстанской области от 22 августа 2018 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 сентября 2018 года № 5325
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения поселка Зачаганск и на основании заключения Западно – Казахстанской областной ономастической комиссии, аким поселка РЕШИЛ:
1.Присвоить безымянным улицам некоторых микрорайонов поселка Зачаганск города Уральска следующие наименования:
1) по микрорайону "Арман":
"№7А" проектная улица - улица "Серпер";
"№7Б" проектная улица - улица "Беркінғали Атшыбаев";
"№7В" проектная улица - улица "Ғұмар Есенғұлов";
"№104" проектная улица -улица "Дарабоз";
2) по микрорайону "Балауса":
"№10" проектная улица - улица "Ахмедғали Мәметов".
2.Заместителю акима поселка Зачаганск (Мухитов Н.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3.Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Мухитова Н.
4.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка А.Кадыров