Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-7 "Бөкей ордасы ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 23-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 5501 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-7 "Бөкей ордасы ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімінің (Нормативтық құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5046 тіркелген, 2018 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (А.Н.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е.Мендешев
Мәслихат хатшысы Е.Таңатов

О признании утратившим силу решения Бокейординского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 13-7 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Бокейординскому району на 2018-2019 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 января 2019 года № 5501
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бокейординского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 13-7 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Бокейординскому району на 2018-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5046, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 29 января 2018 года).
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Хайруллин А.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Е.Мендешев
Секретарь маслихата Е.Танатов