"Қазақстан Республикасына уақытша келетін шетелдіктерге жеке сәйкестендіру нөмірлерін қалыптастыру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы № 966 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 8 қаңтарда № 18157 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 258 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ішкі істер министрінің 27.03.2020 № 258 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасына уақытша келетін шетелдіктерге жеке сәйкестендіру нөмірлерін қалыптастыру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон қызметі комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон қызметі комитетіне (М.Т. Қабденов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі полиция генерал-полковнигі
Қ. Қасымов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрілгі
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2019 жылғы 3 қаңтардағы
№ 966 бұйрығымен
бекітілген
"Қазақстан Республикасына уақытша келетін шетелдіктерге жеке сәйкестендіру нөмірлерін қалыптастыру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты 1. Жалпы ережелер

Об утверждении стандарта государственной услуги "Формирование индивидуального идентификационного номера иностранцам, временно пребывающим в Республике Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 3 января 2019 года № 966. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 января 2019 года № 18157. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 марта 2020 года № 258 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 27.03.2020 № 258 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуг "Формирование индивидуального идентификационного номера иностранцам, временно пребывающим в Республике Казахстан".
2. Комитету миграционной службы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение на официальном интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан и Комитет миграционной службы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Кабденов М.Т.).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
генерал-полковник полиции
К. Касымов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство информации и коммуникаций
Республики Казахстан
Утвержден
приказом Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 3 января 2019 года № 966
Стандарт государственной услуги "Формирование индивидуального идентификационного номера иностранцам, временно пребывающим в Республике Казахстан"
Глава 1. Общие положения

1. "Қазақстан Республикасына уақытша келетін шетелдіктерге жеке сәйкестендіру нөмірлерін қалыптастыру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандартын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірлеген.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті Министрліктің аумақтық бөліністері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру:
1) көрсетілетін қызметті беруші;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге құжаттардың топтамасын тапсырған күнінен бастап – 1 (бір) жұмыс күн;
құжаттар топтамасын тапсыру үшін рұқсат етілетін ең ұзақ күту уақыты – 20 (жиырма) минут;
көрсетілетін қызметті алушыға ең ұзақ қызмет көрсету уақыты – 20 (жиырма) минут.
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде қабылдау күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді.
5.Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес жеке сәйкестендіру нөмірін (бұдан әрі – ЖСН) қалыптастыру туралы куәлігін беру не осы стандарттың 10-тармағында көзделген жағдайларда және мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
Көрсетілетін қызметті алушының бұрын қалыптастырылған ЖСН-і болған жағдайда көрсетілетін қызметті беруші ЖСН-ді қалыптастыру туралы куәлігін береді.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін ұсыну нысаны: қағаз түрінде
7. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасына уақытша келетін шетелдіктерге тегін негізде көрсетіледі.
8. Жұмыс кестесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа дүйсенбіден бастап жұма аралығында сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі асқа үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызметің нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті алушының болатын орны бойынша сағат 9.00-ден 17.30-ға дейін сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі асқа үзіліспен жүзеге асырылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті берушінің қабылдауы алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
2) Мемлекеттік корпорацияның – дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі асқа үзіліссіз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндері.
Құжаттарды қабылдау көрсетілетін қызметті алушының уақытша болатын орны бойынша, "электрондық кезек тәртібінде", жеделдетіп қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады, электрондық кезекті "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы броньдауға болады.

1. Государственная услуга "Формирование индивидуального идентификационного номера иностранцам, временно пребывающим в Республике Казахстан" (далее - государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством внутренних дел Республики Казахстан (далее - Министерство).
3. Государственная услуга оказывается территориальными подразделениями Министерства (далее - услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через:
1) услугодателя;
2) Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация).
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
4. Сроки оказания государственной услуги:
со дня сдачи пакета необходимых документов - 1 (один) рабочий день;
максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов - 20 (двадцать) минут;
максимально допустимое время обслуживания услугополучателя - 20 (двадцать) минут.
При обращении в Государственную корпорацию день приема не входит в срок оказания государственной услуги.
5. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
6. Результатом оказания государственной услуги является выдача свидетельства о формировании индивидуального идентификационного номера (далее-ИИН) согласно приложению 1 к настоящему стандарту либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям предусмотренным пунктом 10 настоящего стандарта.
В случае наличия ранее сформированного ИИН услугополучателя услугодатель выдает свидетельство о формировании ИИН.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная
7. Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим лицам.
8. График работы:
1) услугодателя - с понедельника по пятницу с 9-00 до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется по месту пребывания услугополучателя с 9.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
Прием услугодателем осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2) Государственной корпорации - с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, выходной - воскресенье и праздничные дни, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Прием документов осуществляется по месту временного пребывания услугополучателя, в порядке "электронной очереди", без ускоренного обслуживания, возможно бронирование "электронной очереди" посредством портала.

9. Көрсетілетін қызметті берушіге және Мемлекеттік корпорацияға көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі:
1) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының өтініші;
2) жеке басты куәландыратын құжат (жеке басын сәйкестендіру үшін қажет).
Құжаттарды қабылдағаннан кейін көрсетілетін қызметті алушыға беру күні көрсете отырып, осы мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандартына 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ЖСН қалыптастыруға құжаттар қабылданғаны туралы талон беріледі.
Мемлекеттік корпорация арқылы құжаттарды қабылдаған кезде көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат беріледі.
Мемлекеттік корпорацияда дайын құжаттарды беру жеке басты куәландыратын құжатты ұсынған (не нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша оның өкілі) кезде тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхаттың негізінде жүзеге асырылады.
10. Көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызметті көрсетуден:
1) көрсетілетін қызметті алушының мемлекетті қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) жалған екендігі анықталғанда;
2) көрсетілетін қызметті алушының және мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету үшін қажетті және (не) ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтің құқықтық актілермен айқындалған талаптарға сәйкес келмегенде;
Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады және осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
11. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша Министрліктің, көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) Мемлекеттік корпорацияның қызметкерлерінің шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану шағым осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 15-тармағында көрсетілген мекенжай бойынша көрсетілетін қызметті беруші басшысының атына не Министрлік басшысының атына мынадай мекенжай бойынша беріледі: 010000, Астана қаласы Тәуелсіздік даңғылы, 1.
12. Шағымдар пошта арқылы жазбаша нысанда не көрсетілетін қызметті берушінің немесе Министрліктің кеңсесі арқылы қолма-қол беріледі.
Шағымды қабылдауды растау шағымды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөнін, берілген шағымға жауап алу мерзімі мен орны көрсетіле отырып, көрсетілетін қызметті берушінің немесе Министрліктің кеңсесінде оны тіркеу (мөртаңба, кірісі нөмірі мен күні) болып табылады.
Шағымда көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде), пошталық мекенжайы көрсетіледі. Өтінішке көрсетілетін қызметті алушы қол қояды.
Көрсетілетін қызметті берушінің, Министрліктің атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қарауға жатады. Шағымды қарау нәтижелері туралы дәлелді жауап көрсетілетін қызметті алушыға пошта арқылыжолданады не көрсетілетін қызметті берушінің немесе Министрліктің кеңсесі арқылы қолма-қол беріледі.
Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметті көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгіне алады.
Мемлекеттік қызметті көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралады.
Мемлекеттік корпорация қызметкерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 15-тармағында көрсетілген мекенжай бойынша орталықтың басшысына жолданады.
Орталыққа қолма-қол да, пошта арқылы да келіп түскен шағымды қабылдауды растау оны тіркеу болып табылады (мөртаңба, тіркеу кірісі нөмірі мен күні шағымның екінші данасында немесе шағымға ілеспе хатта қойылады).

9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя к услугодателю и в Государственную корпорацию:
1) заявление услугополучателя по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги.
2) документ удостоверяющий личность (требуется для идентификации личности).
После принятия документов услугополучателю выдается талон о принятии документов на формирование ИИН по форме, согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги с указанием даты выдачи.
При приеме документов через Государственную корпорацию услугополучателю выдается расписка о приеме соответствующих документов.
В Государственной корпорации выдача готовых документов осуществляется на основании расписки о приеме соответствующих документов, при предъявлении документа удостоверяющий личность (либо его представителя по нотариально заверенной доверенности).
10. Услугополучателю отказывают в оказании государственной услуги:
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан;
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги, услугодатель отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 4 к настоящему стандарту государственной услуги.
Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателей и (или) их должностных лиц по вопросам оказания государственной услуги
11. Обжалование решений, действий (бездействий) Министерства, услугодателя и (или) работников Государственной корпорации, по вопросам оказания государственных услуг, жалоба подается на имя руководителя услугодателя по адресу, указанному в пункте 15 настоящего стандарта государственной услуги, либо на имя руководителя Министерства по адресу: 010000, город Астана, проспект Тауелсиздик, 1.
12. Жалоба подается в письменной форме по почте либо нарочно через канцелярию услугодателя или Министерства.
Подтверждением принятия жалобы является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя, или Министерства, с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу.
В жалобе услугополучателя указываются его фамилия, имя, отчество (при его наличии), почтовый адрес. Обращение подписывается услугополучателем.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, Министерства, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услугополучателю по почте либо выдается нарочно канцелярии услугодателя или Министерства.
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.
Жалоба на действия (бездействия) работника Государственной корпорации направляется руководителю центра по адресу, указанному в пункте 15 настоящего стандарта государственной услуги.
Подтверждением принятия жалобы в центре, поступившей как нарочно, так и почтой, является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата регистрации проставляются на втором экземпляре жалобы или сопроводительном письме к жалобе).

13. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайларда көрсетілетін қызметті алушының заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуіне құқығы бар.
4. Мемлекеттік қызметтің, оның ішінде электрондық нысанда және Мемлекеттік корпорация арқылы көрсетілетін қызметтің ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге талаптар
14. Организм функциялары тұрақты бұзылған, өзін-өзі қарап күту, өздігінен жүріп-тұру, бағдарлай алу қабілетінен немесе мүмкіндігінен толық немесе ішінара айырылған көрсетілетін қызметті алушыларға мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды Бірыңғай байланыс-орталығы 1414 арқылы жүгінгенде Мемлекеттік корпорация қызметкері тұрғылықты жеріне шыға отырып жүргізеді.
15. Мемлекеттік қызметі көрсету орындарының мекенжайлары:
1) Министрліктің: mvd.gov.kz "Ішкі істер органдарының қызметі туралы" бөлімде;
2) мемлекеттік корпорацияның: www.gov4с.kz.интернет-ресурстарында орналастырылады.
16. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты Бірыңғай байланыс-орталығы 1414 арқылы қашықтықтан қол жеткізу режимінде алу мүмкіндігі бар
17. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері жөніндегі анықтама қызметтерінің байланыс телефондары. Бірыңғай байланыс-орталығы: 1414.
"Қазақстан Республикасына
уақытша келетін шетелдіктерге
жеке сәйкестендіру нөмірлерін
қалыптастыру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
1-қосымша
Нысан
Жеке сәйкестендіру нөмірлерін қалыптастыру туралы куәлік
Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН):
_________________________________________________________________________
бірінші рет қалыптастырылған не қолда бар, керегі сызылсын
Тегі_____________________________________________________________________
Аты_____________________________________________________________________
Әкесінің аты_____________________________________________________________
Туған күні_______________________________________________________________
Туған жері_______________________________________________________________
________________________________________________________________________
Берген орган_____________________________________________________________
Берілген күні_____________________________________________________________
"Қазақстан Республикасына
уақытша келетін шетелдіктерге
жеке сәйкестендіру нөмірлерін
қалыптастыру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
2-қосымша
Нысан
Кімге
__________________________
(лауазымы, тегі, аты-жөні
__________________
азаматы(-шасы)
(қай мемлекеттен)
__________________________
тұрақты тұрғылықты орны
___________________________
(мекенжайы) уақытша тұратын
отбасы құрамы __ адамнан
тұратын
Кімнен
________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол
болған жағдайда))
Өтініш
Маған жеке сәйкестендіру нөмірін еленіуді сұраймын ____________________
___________________________________________________________________
_________ __________________________ (қол) (мерзімі)
"Қазақстан Республикасына
уақытша келетін шетелдіктерге
жеке сәйкестендіру нөмірлерін
қалыптастыру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
3-қосымша
Нысан
Жеке сәйкестендіру нөмірлерін қалыптастыруға құжаттар қабылдау туралы № __ талон
___________________________________________________________________
Өтініш берушінің Т.А.Ә. (ол болған кезде)
Қабылданған құжаттардың тізбесі:

13. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
Глава 4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию
14. Услугополучателям имеющим стойкие расстройства функций организма, полную или частичную утрату способности или возможности осуществлять самообслуживание, самостоятельно передвигаться, ориентироваться на прием документов, оказание государственной услуги, производится работником Государственной корпорации с выездом по месту жительства посредством обращения через Единый контакт- центр 1414.
15. Адреса мест оказания государственной услуги размещаются на интернет-ресурсах:
1) Министерства: mvd.gov.kz в разделе "О деятельности органов внутренних дел".
2) государственной корпорации: www.gov4с.kz.
16. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством Единого контакт-центра 1414.
17. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги. Единый контакт-центр: 1414.
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги "Формирование индивидуального
идентификационного номера
иностранцам, временно
пребывающим в
Республике Казахстан"
Форма
Свидетельство о формировании
индивидуального идентификационного номера
Индивидуальный идентификационный номер:
_________________________________________________________________________
(сформирован впервые или имеющийся, нужное подчеркнуть)
Фамилия ________________________________________________________________
Имя ____________________________________________________________________
Отчество (при его наличии) ________________________________________________
Дата рождения ___________________________________________________________
Место рождения _________________________________________________________
________________________________________________________________________
Орган выдачи ____________________________________________________________
Дата выдачи _____________________________________________________________
Приложение 2
к стандарту государственной услуги "Формирование
индивидуального идентификационного номера иностранцам,
временно пребывающим в
Республике Казахстан"
Форма
кому ___________________________
________________________________
(должность, фамилия и инициалы)
от _____________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
гражданина (-ки) ________________
_______________________________
(какого государства)
постоянное место жительство _____
_______________________________
временно проживающего (-ей)____
______________________________
(адрес)
Заявление
Прошу присвоить мне индивидуальный идентификационный номер для ____
_______________________________________________________________________
_________________ ____________
(подпись)       (дата)
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Формирование индивидуального
идентификационного номера иностранцам,
временно пребывающим в Республике Казахстан"
Форма
Талон № __
о принятии документов на формирование индивидуального
идентификационного номера
_______________________________________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) заявителя.
Перечень принятых документов:

1. _____________________________________________________________________
2. _____________________________________________________________________
3. _____________________________________________________________________
Қабылдадым:
__________________________ / ________ / ________________________
(ПД КҚҚБ қызметкерінің лауазымы) (қолы) Т.АӘ. (ол болған кезде)
20__ жыл "__" ________
Берген уақыты мен күні: ____ сағат __ мин 20__ жылғы "__" _______________
"Қазақстан Республикасына
уақытша келетін шетелдіктерге
жеке сәйкестендіру нөмірлерін
қалыптастыру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
4-қосымша
Нысан
__________________________
__________________________
__________________________
(Т.А.Ә. (ол болған кезде),
__________________________
__________________________
__________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының мекенжайы)
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабы 2-тармағын басшылыққа ала отырып, көрсетілетін қызметті беруші не Мемлекеттік корпорация (мекенжайын көрсету) мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес Сіздің құжаттардың толық топтамасын ұсынбауыңызға байланысты сәйкес "Қазақстан Республикасына уақытша келетін шетелдіктерге жеке сәйкестендіру нөмірлерін қалыптастыру" мемлекеттік қызмет көрсетуге құжаттар қабылдаудан бас тартады.
Жоқ құжаттардың атауы:
1)_______________________________________;
2)________________________________________;
Осы қолхат 2 (екі ) данада жасалды, әр тарап үшін бір-бірден.
_________________________________________________________ ________
(Мемлекеттік корпорация қызметкерінің Т.А.Ә. (ол болған кезде) (қолы)
______________________________________________________ ________
(көрсетілетін қызметті берушінің Т.А.Ә. (ол болған кезде) (қолы)
Алдым: ___________________________ ______________________ _________
(көрсетілетін қызметті алушының Т.А.Ә. (ол болған кезде) (қолы)

1. _____________________________________________________________________
2. _____________________________________________________________________
3. _____________________________________________________________________
Принял:
______________________________ / __________ / ______________________
(Должность сотрудника УМС ДП) (подпись) Ф.И.О. (при его наличии)
"__"________ 20__ года
Время и дата выдачи: ____ час __ мин "__" ____________ 20__ года
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
"Формирование индивидуального
идентификационного номера иностранцам, временно пребывающим
в Республике Казахстан"
Форма
__________________________
__________________________
__________________________
(Ф.И.О. (при его наличии),
__________________________
__________________________
__________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка
об отказе в приеме документов
Руководствуясь пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", услугодатель или Государственная корпорация (указать адрес) отказывает в приеме документов на оказание государственной услуги "Формирование индивидуального идентификационного номера иностранцам, временно пребывающим в Республике Казахстан" ввиду представления Вами неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги.
Наименование отсутствующих документов:
1)_______________________________________;
2)________________________________________;
Настоящая расписка составлена в 2 (двух) экземплярах, по одному для каждой стороны.
_________________________________________ _________________________
(Ф.И.О (при его наличии) работника             (подпись)
Государственной корпорации)
_________________________________________ _________________________
(Ф.И.О (при его наличии) услугодателя)             (подпись)
Получил: __________________________ ________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) (подпись услугополучателя)