Кейбір нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 208 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 18 сәуірде № 18549 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 11.04.2019 бастап қолданысқа енгізіледі
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес кейбір нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2019 жылғы 11 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Министр Р. Скляр
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
2019 жылғы "__" _______
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
2019 жылғы "__" _______
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
2019 жылғы "__" _______
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық
даму министрінің
2019 жылғы 11 сәуірдегі
№ 208 бұйрығына
қосымша
Күші жойылды деп тануға жататын кейбір нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
1. "Нормативтік техникалық құжаттардың ресми басылымдарын тарату және пайдаланушыларды олармен қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі № 318 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7952 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінің 2012 жылғы 24 қазандағы № 696-701 (27773) санында жарияланған).
2. "Өнімнің каталог парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары-Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 23 қыркүйектегі № 291 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8836 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 8 (28232) санында жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 11 апреля 2019 года № 208. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 апреля 2019 года № 18549
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 11 апреля 2019 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 11 апреля 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр Р. Скляр
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"__" __________ 2019 г.
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"__" __________ 2019 г.
"СОГЛАСОВАН"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
"__" __________ 2019 г.
Приложение к приказу
Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 11 апреля 2019 года № 208
Перечень некоторых нормативных правовых актов, подлежащих признанию утратившими силу
1. Приказ Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 14 сентября 2012 года № 318 "Об утверждении Правил распространения и обеспечения пользователей официальными изданиями нормативных технических документов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7952, опубликован 24 октября 2012 года в газете "Казахстанская правда" № 366-367 (27185-27186).
2. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 23 сентября 2013 года № 291 "Об утверждении формы каталожного листа продукции" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8836, опубликован 15 января 2014 года в газете "Казахстанская правда" № 8 (27629).

3. "Нормативтік техникалық құжаттардың бірыңғай мемлекеттік қорын қалыптастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 382 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11388 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

3. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 382 "Об утверждении Правил формирования и ведения Единого государственного фонда нормативных технических документов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11388, опубликован 29 июня 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет").