Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 184 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 19 сәуірде № 18560 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және оған енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр М. Бекетаев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2019 жылғы 11 сәуірдегі
№ 184 бұйрығына
қосымша
1. "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 112 бұйрығы (2007 жылы 24 сәуірде Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4625 болып тіркелді, 2007 жылы 11 шілдеде "Заң газетінде" жарияланған, № 104 (1133)).
2. "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 112 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 8 қазандағы № 279 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4969 болып тіркелді, 2007 жылғы (қыркүйек-қазан) Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған).
3. "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 112 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2008 жылғы 28 тамыздағы № 235 бұйрығы (2008 жылы 29 тамызда Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5294 болып тіркелді, 2008 жылы 3 қазанда "Заң газетінде" жарияланған, № 151 (1551).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 апреля 2019 года № 184. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2019 года № 18560
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр М. Бекетаев
Приложение
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 11 апреля 2019 года № 184
1. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года № 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован 24 апреля 2007 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4625, 11 июля 2007 года опубликован в "Юридической газете", № 104 (1307)).
2. Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 8 октября 2007 год № 279 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года № 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован 22 октября 2007 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4969, опубликован в 2007 году (сентябрь-октябрь) в Собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан).
3. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 августа 2008 года № 235 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года № 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован 29 августа 2008 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5294, опубликован 3 октября 2008 года в газете "Юридическая газета" № 151(1551)).

4. "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 112 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 273 бұйрығы (2008 жылы 14 қазанда Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5340 болып тіркелді, 2008 жылы 5 желтоқсанда "Заң газетінде" жарияланған, № 186 (1412).
5. "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 112 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2009 жылғы 30 наурыздағы № 32 бұйрығы (2009 жылы 31 наурызда Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5613 болып тіркелді, 2009 жылы 1 мамырда "Заң газетінде" жарияланған, № 65 (1488).
6. "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 112 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 24 ақпандағы № 63 бұйрығы (2010 жылы 26 наурызда Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6141 болып тіркелді, 2010 жылы 20 сәуірде "Заң газетінде" жарияланған, № 55 (1677).
7. "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 112 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 14 қыркүйектегі № 265 бұйрығы (2010 жылы 26 қазанда Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6594 болып тіркелді, 2010 жылы 12 қарашада "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған, № 478-482 (№ 26325).
8. "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 112 бұйрыққа өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы № 27 бұйрығы (2012 жылы 9 ақпанда Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7419 тіркелді, 2012 жылғы Қазақстан Республикасы Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, № 1 (тираждың шыққан уақыты 18.05.2012 ж.).

4. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 273 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года № 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован 14 октября 2008 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5340, опубликован 5 декабря 2008 года в газете "Юридическая газета" № 186 (1586)).
5. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 32 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года № 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован 31 марта 2009 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5613, опубликован 1 мая 2009 года в газете "Юридическая газета" № 65 (1662)).
6. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 февраля 2010 года № 63 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года № 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован 26 марта 2010 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6141, опубликован 20 апреля 2010 года в газете "Юридическая газета" № 55 (1851)).
7. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 14 сентября 2010 года № 265 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года № 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован 26 октября 2010 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6594, опубликован 6 ноября 2010 года в газете "Казахстанская правда", № 295-296 (26356-26357)).
8. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 января 2012 года № 27 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года № 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован 9 февраля 2012 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7419, опубликован в 2012 году в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 1 (дата выхода тиража 18.05.2012)).

9. "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 112 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 68 бұйрығы (2013 жылы 27 ақпанда Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8346 болып тіркелді, 2013 жылы 6 сәуірде "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған, № 101 (№ 28040).
10. "Қазақстан Республикасы Әділет министрінің "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 112 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 223 бұйрығы (2013 жылы 28 маусымда Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8531 болып тіркелді, 2013 жылы 3 тамызда "Казахстанская правда" газетінде жарияланған, № 182 (№ 28127).
11. "Қазақстан Республикасы Әділет министрінің "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 112 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 273 бұйрығы (2014 жылы 30 қыркүйекте Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9768 болып тіркелді, 2014 жылы 15 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
12. "Қазақстан Республикасы Әділет министрінің "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 112 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 101 бұйрығы (2015 жылы 6 наурызда Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10399 болып тіркелді, 2015 жылы 12 наурызда "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған, № 47 (28775).
13. "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 112 Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2015 жылғы 27 қарашадағы № 598 бұйрығы (2015 жылы 3 желтоқсанда Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12343 болып тіркелді, 2015 жылы 22 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

9. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 февраля 2013 года № 68 "О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года № 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован 27 февраля 2013 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8346, опубликован 6 апреля 2013 года в газете "Казахстанская правда" № 121-122 (27395-27396)).
10. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 223 "О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года № 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован 28 июня 2013 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8531, опубликован 3 августа 2013 года в газете "Казахстанская правда" № 244 (27518)).
11. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 16 сентября 2014 года № 273 "О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года № 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован 30 сентября 2014 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9768, опубликован 15 октября 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
12. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 101"О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года № 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован 6 марта 2015 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10399, опубликован 12 марта 2015 года в газете "Егемен Қазақстан" № 47 (28775)).
13. Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 27 ноября 2015 года № 598 "О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года № 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован 3 декабря 2015 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12343, опубликован 22 декабря 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет").

14. "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 112 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 207 бұйрығы (2017 жылы 17 сәуірде Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15018 болып тіркелді, 2017 жылы 10 мамырда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
15. "Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 485 бұйрығының 1-тармағының 1-тармақшасы (2017 жылғы 25 мамырда Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15165 болып тіркелді, 2017 жылы 12 маусымда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
16. "Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 524 бұйрығының 1-тармағының 1-тармақшасы (2018 жылғы 19 сәуірде Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16779 енгізілді, 2018 жылы 25 сәуірде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
17. "Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 22 қарашадағы № 1549 бұйрығы 1-тармағының 1-тармақшасы (2018 жылғы 26 қарашада Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17779 болып тіркелді, 2018 жылы 6 желтоқсанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

14. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 февраля 2017 года № 207 "О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года № 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован 17 апреля 2017 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15018, опубликован 10 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан).
15. Подпункт 1) пункта 1 приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 27 апреля 2017 года № 485 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан" (зарегистрирован 25 мая 2017 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15165, опубликован 12 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан).
16. Подпункт 1) пункта 1 приказа и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 5 апреля 2018 года № 524 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан" (зарегистрирован 19 апреля 2018 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 16779, опубликован 25 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан).
17. Подпункт 1) пункта 1 приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 22 ноября 2018 года № 1549 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан" (зарегистрирован 26 ноября 2018 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17779, опубликован 6 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан).