"Кедендік декларацияға қатысты кедендік, өзге құжаттарды және (немесе) мәліметтерді, кедендік декларацияда мәлімделген мәліметтерді растайтын құжаттарды, кедендік декларацияларда мәлімделген және (немесе) мемлекеттік кірістер органдарына ұсынылған құжаттардағы мәліметтерді тауарлар шығарылғаннан кейін басталған тексеруді жүргізу туралы, сондай-ақ осындай тексеру жүргізудің нәтижелері туралы тұлғаны хабардар ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 26 ақпандағы № 292 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 589 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 19 маусымда № 18869 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Кедендік декларацияға қатысты кедендік, өзге құжаттарды және (немесе) мәліметтерді, кедендік декларацияда мәлімделген мәліметтерді растайтын құжаттарды, кедендік декларацияларда мәлімделген және (немесе) мемлекеттік кірістер органдарына ұсынылған құжаттардағы мәліметтерді тауарлар шығарылғаннан кейін басталған тексеруді жүргізу туралы, сондай-ақ осындай тексеру жүргізудің нәтижелері туралы тұлғаны хабардар ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 26 ақпандағы № 292 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16598 болып тіркелді, Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 26 наурызда жарияланды) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген, Кедендік декларацияға қатысты кедендік, өзге құжаттарды және (немесе) мәліметтерді, кедендік декларацияда мәлімделген мәліметтерді растайтын құжаттарды, кедендік декларацияларда мәлімделген және (немесе) мемлекеттік кірістер органдарына ұсынылған құжаттардағы мәліметтерді тауарлар шығарылғаннан кейін басталған тексеруді жүргізу туралы, сондай-ақ осындай тексеру жүргізудің нәтижелері туралы тұлғаны хабардар ету қағидалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (М.Е. Сұлтанғазиев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 февраля 2018 года № 292 "Об утверждении Правил уведомления лица о проведении проверки таможенных, иных документов и (или) сведений в отношении таможенной декларации, документов, подтверждающих сведения, заявленные в таможенной декларации, сведений, заявленных в таможенной декларации и (или) содержащихся в представленных органам государственных доходов документах, начатой после выпуска товаров, а также о результатах проведения такой проверки"
Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 589. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июня 2019 года № 18869
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 февраля 2018 года № 292 "Об утверждении Правил уведомления лица о проведении проверки таможенных, иных документов и (или) сведений в отношении таможенной декларации, документов, подтверждающих сведения, заявленные в таможенной декларации, сведений, заявленных в таможенной декларации и (или) содержащихся в представленных органам государственных доходов документах, начатой после выпуска товаров, а также о результатах проведения такой проверки" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16598, опубликован 26 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов) следующее изменение:
Правила уведомления лица о проведении проверки таможенных, иных документов и (или) сведений в отношении таможенной декларации, документов, подтверждающих сведения, заявленные в таможенной декларации, сведений, заявленных в таможенной декларации и (или) содержащихся в представленных органам государственных доходов документах, начатой после выпуска товаров, а также о результатах проведения такой проверки, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Султангазиев М.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2019 жылғы 17 маусымдағы
№ 589 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 26 ақпандағы
№ 292 бұйрығымен
бекітілген
Кедендік декларацияға қатысты кедендік, өзге құжаттарды және (немесе) мәліметтерді, кедендік декларацияда мәлімделген мәліметтерді растайтын құжаттарды, кедендік декларацияларда мәлімделген және (немесе) мемлекеттік кірістер органдарына ұсынылған мәліметтерді растайтын құжаттарды тауарлар шығарылғаннан кейін басталған тексеруді жүргізу туралы, сондай-ақ осындай тексеру жүргізудің нәтижелері туралы тұлғаны хабардар ету қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Кедендік декларацияға қатысты кедендік, өзге құжаттарды және (немесе) мәліметтерді, кедендік декларацияда мәлімделген мәліметтерді растайтын құжаттарды, кедендік декларацияларда мәлімделген және (немесе) мемлекеттік кірістер органдарына ұсынылған құжаттардағы мәліметтерді тауарлар шығарылғаннан кейін басталған тексеруді жүргізу туралы, сондай-ақ осындай тексеру жүргізудің нәтижелері туралы тұлғаны хабардар ету қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) "Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (бұдан әрі – Кодекс) 411-бабының 2-тармағына сәйкес әзірленді және кедендік декларацияға қатысты кедендік, өзге құжаттарды және (немесе) мәліметтерді, кедендік декларацияда мәлімделген мәліметтерді растайтын құжаттарды, кедендік декларацияларда мәлімделген және (немесе) мемлекеттік кірістер органдарына ұсынылған құжаттардағы мәліметтерді тауарлар шығарылғаннан кейін басталған (бұдан әрі – кедендік, өзге құжаттар және (немесе) мәліметтер) тексеруді жүргізу туралы, сондай-ақ осындай тексеру жүргізудің нәтижелері туралы тұлғаны хабардар ету тәртібін айқындайды.
2-тарау. Кедендік, өзге құжаттарды және (немесе) мәліметтерге тексеруді жүргізу туралы, сондай-ақ осындай тексеру жүргізудің нәтижелері туралы тұлғаны хабардар ету тәртібі

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан – Министр финансов
Республики Казахстан
Приложение
к приказу Первого заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 17 июня 2019 года № 589
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 26 февраля 2018 года № 292
Правила уведомления лица о проведении проверки таможенных, иных документов и (или) сведений в отношении таможенной декларации, документов, подтверждающих сведения, заявленные в таможенной декларации, сведений, заявленных в таможенной декларации и (или) содержащихся в представленных органам государственных доходов документах, начатой после выпуска товаров, а также о результатах проведения такой проверки
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила уведомления лица о проведении проверки таможенных, иных документов и (или) сведений в отношении таможенной декларации, документов, подтверждающих сведения, заявленные в таможенной декларации, сведений, заявленных в таможенной декларации и (или) содержащихся в представленных органам государственных доходов документах, начатой после выпуска товаров, а также о результатах проведения такой проверки (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 2 статьи 411 Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2017 года "О таможенном регулировании в Республике Казахстан" (далее – Кодекс) и определяют порядок уведомления лица о проведении проверки таможенных, иных документов и (или) сведений в отношении таможенной декларации, документов, подтверждающих сведения, заявленные в таможенной декларации, сведений, заявленных в таможенной декларации и (или) содержащихся в представленных органам государственных доходов документах, начатой после выпуска товаров (далее – таможенные, иные документы и (или) сведения), а также о результатах проведения такой проверки.
Глава 2. Порядок уведомления лица о проведении проверки таможенных, иных документов и (или) сведений, а также о результатах проведения такой проверки

2. Кедендік, өзге құжаттарға және (немесе) мәліметтерге тексеруді жүргізу кезінде мемлекеттік кірістер органының лауазымды тұлғасы оған қатысты осындай тексеру жүргізілетін тұлғаны кедендік декларацияға қатысты кедендік, өзге құжаттарды және (немесе) мәліметтерді, кедендік декларацияда мәлімделген мәліметтерді растайтын құжаттарды, кедендік декларацияларда мәлімделген және (немесе) мемлекеттік кірістер органдарына ұсынылған құжаттардағы мәліметтерді тауарлар шығарылғаннан кейін басталған тексеруді жүргізу туралы хабарламаны, осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жіберу жолымен хабардар етеді, сондай-ақ қажет болған кезде Кодекстің 426-бабына сәйкес кедендік бақылауды жүргізу үшін қажетті құжаттарды және (немесе) мәліметтерді сұратады және алады.
3. Кедендік, өзге құжаттарға және (немесе) мәліметтерге тексерудің аяқталуы бойынша мемлекеттік кірістер органының лауазымды тұлғасы оған қатысты осындай тексеру жүргізілетін тұлғаға осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кедендік декларацияға қатысты кедендік, өзге құжаттарды және (немесе) мәліметтерді, кедендік декларацияда мәлімделген мәліметтерді растайтын құжаттарды, кедендік декларацияларда мәлімделген және (немесе) мемлекеттік кірістер органдарына ұсынылған құжаттардағы мәліметтерді тауарлар шығарылғаннан кейін басталған тексеру жүргізудің нәтижелері туралы хабарламаны жолдайды.
4. Осы Қағидалардың 2 және 3-тармақтарында көзделген хабарламалар төменде келтірілген тәсілдердің бірімен жолданады және оған қатысты осындай тексеру жүргізілетін тұлғаға мынадай жағдайларда:
1) хабарламамен тапсырыс хатпен почта бойынша – оған қатысты осындай тексеру жүргізілетін тұлға почта операторының хабарламасында белгі қойған күннен бастап;
2) электрондық тәсілмен – веб-қосымшада хабарламаны жеткізген күннен бастап табыс етілген деп саналады.
Бұл ретте осы Қағидалардың 2 және 3-тармақтарында көзделген хабарламалар электрондық тәсілмен:
"Мемлекеттік кірістер органдарының ақпараттық жүйесінің пайдаланушысы ретінде тіркелі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 321 бұйрығымен (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықытық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16596 болып тіркелген);
2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (бұдан әрі – Кодекс) 86-бабында белгіленген тәртіпте электрондық салық төлеуші ретінде тіркелген тексерілетін оған қатысты осындай тексеру жүргізілетін тұлғаға жолданады.
Кедендік декларацияға қатысты
кедендік, өзге құжаттарды және
(немесе) мәліметтерді, кедендік
декларацияда мәлімделген
мәліметтерді растайтын
құжаттарды, кедендік
декларацияларда мәлімделген
және (немесе) мемлекеттік
кірістер органдарына ұсынылған
құжаттардағы мәліметтерді
тауарлар шығарылғаннан кейін
басталған тексеруді жүргізу
туралы, сондай-ақ осындай
тексеру жүргізудің нәтижелері
туралы тұлғаны хабардар ету
қағидаларына
1-қосымша
нысан
Кедендік декларацияға қатысты кедендік, өзге құжаттарды және (немесе) мәліметтерді, кедендік декларацияда мәлімделген мәліметтерді растайтын құжаттарды, кедендік декларацияларда мәлімделген және (немесе) мемлекеттік кірістер органдарына ұсынылған құжаттардағы мәліметтерді тауарлар шығарылғаннан кейін басталған тексеруді жүргізу туралы хабарлама
"____" ___________________ 20___ жыл                   № _____________
2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы
кедендік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы кодексінің (бұдан әрі – Кодекс)

2. При проведении проверки таможенных, иных документов и (или) сведений должностное лицо органа государственных доходов уведомляет лицо, в отношении которого проводится такая проверка, путем направления уведомления о проведении проверки таможенных, иных документов и (или) сведений в отношении таможенной декларации, документов, подтверждающих сведения, заявленные в таможенной декларации, сведений, заявленных в таможенной декларации и (или) содержащихся в представленных органам государственных доходов документах, начатой после выпуска товаров, по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам, а также при необходимости запрашивает и получает документы и (или) сведения, необходимые для проведения таможенного контроля, в соответствии со статьей 426 Кодекса.
3. Должностное лицо органа государственных доходов по завершении проверки таможенных, иных документов и (или) сведений направляет лицу, в отношении которого проводится такая проверка, уведомление о результатах проведения проверки таможенных, иных документов и (или) сведений в отношении таможенной декларации, документов, подтверждающих сведения, заявленные в таможенной декларации, сведений, заявленных в таможенной декларации и (или) содержащихся в представленных органам государственных доходов документах, начатой после выпуска товаров, по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
4. Уведомления, предусмотренные пунктами 2 и 3 настоящих Правил, направляются одним из нижеперечисленных способов и считаются врученными лицу, в отношении которого проводится такая проверка, в следующих случаях:
1) по почте заказным письмом с уведомлением – с даты отметки лицом, в отношении которого проводится такая проверка в уведомлении оператора почты;
2) электронным способом – с даты доставки уведомления в веб-приложении.
При этом уведомления, предусмотренные пунктами 2 и 3 настоящих Правил направляются электронным способом лицу, в отношении которого проводится проверка, зарегистрированному:
в качестве пользователя информационной системы органа государственных доходов в порядке, определенном приказом Министра финансов Республики Казахстан от 28 февраля 2018 года № 321 "Об утверждении Правил регистрации в качестве пользователя информационной системы органов государственных доходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 16596);
в качестве электронного налогоплательщика в порядке, установленном статьей 86 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).
Приложение 1
к Правилам уведомления лица о
проведении проверки
таможенных, иных документов
и (или) сведений в отношении
таможенной декларации,
документов, подтверждающих
сведения, заявленные в
таможенной декларации,
сведений, заявленных в
таможенной декларации и (или)
содержащихся в
представленных таможенным
органам документах, начатой
после выпуска товаров, а также
о результатах проведения такой
проверки
форма
Уведомление о проведении проверки таможенных, иных документов и (или)
сведений в отношении таможенной декларации, документов, подтверждающих
сведения, заявленные в таможенной декларации, сведений, заявленных в
таможенной декларации и (или) содержащихся в представленных органам
государственных доходов документах, начатой после выпуска товаров
"____" ___________________ 20___ года                   № _____________

411-бабы 2-тармағына сәйкес ________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
Сізге______________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде), оған қатысты осындай тексеру жүргізілетін
тұлғаның толық атауы), жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі
(ЖСН / БСН)
№_____________кедендік декларация (лар) бойынша кедендік, өзге құжаттарды
және (немесе) мәліметтерді тексеру жүргізілетіндігі туралы хабарлайды.
Кодекстің 426-бабының негізінде осы хабарламаны алған күннен бастап он жұмыс
күнінен кеш емес мерзімде кедендік бақылауды жүргізу үшін қажетті мынадай
құжаттарды және (немесе) мәліметтерді табыс етуді сұраймыз:
1._________________________________________________________
2._________________________________________________________
3._________________________________________________________
4._________________________________________________________
Мемлекеттік кірістер органының басшысы (басшының орынбасары)
__________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде), қолы, мөрі)
Кедендік декларацияға қатысты
кедендік, өзге құжаттарды және
(немесе) мәліметтерді, кедендік
декларацияда мәлімделген
мәліметтерді растайтын
құжаттарды, кедендік
декларацияларда мәлімделген
және (немесе) мемлекеттік
кірістер органдарына ұсынылған
құжаттардағы мәліметтерді
тауарлар шығарылғаннан кейін
басталған тексеруді жүргізу
туралы, сондай-ақ осындай
тексеру жүргізудің нәтижелері
туралы тұлғаны хабардар ету
қағидаларына
2-қосымша
нысан
Кедендік декларацияға қатысты кедендік, өзге құжаттарды және (немесе) мәліметтерді, кедендік декларацияда мәлімделген мәліметтерді растайтын құжаттарды, кедендік декларацияларда мәлімделген және (немесе) мемлекеттік кірістер органдарына ұсынылған құжаттардағы мәліметтерді тауарлар шығарылғаннан кейін басталған тексеру жүргізудің нәтижелері туралы хабарлама
"____" ___________________ 20___ жыл                   № _____________
__________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 326-бабына және 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы кодексінің 411-бабына сәйкес кедендік, өзге құжаттарды және (немесе) мәліметтерді тексеру жүргізу туралы
"___"_____20____ жылғы № __________ хабарламаның негізінде
Сізге______________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде), оған қатысты осындай тексеру жүргізілген
тұлғаның толық атауы), жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі
(ЖСН / БСН)

В соответствии с пунктом 2 статьи 411 Кодекса Республики Казахстан
от 26 декабря 2017 года "О таможенном регулировании в Республике
Казахстан" (далее – Кодекс) ___________________________уведомляет Вас
(наименование органа государственных доходов)
__________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), полное наименование лица, в
отношении которого проводится проверка), индивидуальный
идентификационный номер/бизнес – идентификационный номер (ИИН/БИН)
о том, что будет проводиться проверка таможенных, иных документов и (или)
сведений по таможенной (– ым) декларации (– ям) №____________________
На основании статьи 426 Кодекса просим в срок не позднее десяти
рабочих дней со дня получения настоящего уведомления представить
следующие документы и (или) сведения, необходимые для проведения
таможенного контроля:
1.____________________________________________________________
2.____________________________________________________________
3.____________________________________________________________
4.____________________________________________________________
Руководитель (заместитель руководителя)
органа государственных доходов
_______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись, печать)
Приложение 2
к Правилам уведомления лица о
проведении проверки
таможенных, иных документов
и (или) сведений в отношении
таможенной декларации,
документов, подтверждающих
сведения, заявленные в
таможенной декларации,
сведений, заявленных в
таможенной декларации и (или)
содержащихся в
представленных таможенным
органам документах, начатой
после выпуска товаров, а также
о результатах проведения такой
проверки
форма
Уведомление
о результатах проведения проверки таможенных, иных документов и (или)
сведений в отношении таможенной декларации, документов, подтверждающих
сведения, заявленные в таможенной декларации, сведений, заявленных в
таможенной декларации и (или) содержащихся в представленных органам
государственных доходов документах, начатой после выпуска товаров
"____" ___________________ 20___ года                   № _____________
____________________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)
В соответствии со статьей 326 Таможенного кодекса Евразийского
экономического союза и статьей 411 Кодекса Республики Казахстан
от 26 декабря 2017 года "О таможенном регулировании в Республике
Казахстан" (далее – Кодекс), на основании уведомления о проведении
проверки таможенных, иных документов (или) сведений
от "__" ____20____года №____________________________ уведомляет Вас
___________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), полное наименование лица,
в отношении которого проведена проверка), индивидуальный
идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН)
о том, что проведена проверка таможенных, иных документов и (или)
сведений в отношении таможенной декларации, документов,
подтверждающих сведения, заявленные в таможенной декларации,
сведений, заявленных в таможенной декларации и (или) содержащихся
в представленных таможенным органам документах (с указанием
регистрационных номеров, даты реквизитов и наименований
представленных документов):

1)____________________________________________________________
2) ____________________________________________________________
3) ____________________________________________________________
кедендік декларацияға, кедендік декларацияда мәлімделген мәліметтерді растайтын құжаттарға, кедендік декларацияда мәлімделген және (немесе) кеден органдарына ұсынылған құжаттарда қамтылған мәліметтерге (тіркеу нөмірлерін, деректемелердің күнін және ұсынылған құжаттардың атауын көрсете отырып) қатысты кедендік, өзге құжаттарды және (немесе) мәліметтерді тексеру жүргізілгені туралы хабарлайды.
Тексеру нәтижелері бойынша:
Бұзушылықтар анықталған жоқ.
Анықталған бұзушылықтардың сипаттамасын қоса бере отырып, анықталған бұзушылықтар ____парақта.
Осы хабарлама өзіне қатысты осындай тексеру жүргізілген адамға жіберіледі.
Сонымен қатар, Кодекстің 417-бабы 3-тармағына және 418-бабының 10-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың кеден заңнамасының, Қазақстан Республикасының кеден және өзге де заңнамасының ықтимал бұзылуы туралы куәландыратын ақпарат кедендік тексеру жүргізу үшін негіз болып табылуы мүмкін екенін хабарлаймыз.
Мемлекеттік кірістер органының басшысы
(басшының орынбасары)
__________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде), қолы, мөрі)

1) _____________________________________________________________
2) _____________________________________________________________
3) _____________________________________________________________
По результатам проверки:
Не выявлены нарушения.
Выявлены нарушения, с приложением описания выявленных нарушений,
на __ листе (– ах).
Настоящее уведомление направляется лицу, в отношении которого
проведена такая проверка.
Кроме того, сообщаем, что в соответствии с пунктом 3 статьи 417 и
пунктом 10 статьи 418 Кодекса информация, свидетельствующая о возможном
нарушении таможенного законодательства Евразийского экономического союза,
таможенного и иного законодательства Республики Казахстан, может являться
основанием для проведения таможенной проверки.
Руководитель (заместитель руководителя)
органа государственных доходов
_______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись, печать)