Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2019 жылғы 22 шілдедегі № 239 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 23 шілдеде № 19076 болып тіркелді. Күші жойылды -Қ азақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 419 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 24.12.2021 № 419 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 24 қарашадағы Заңының 9-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректердің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
2. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес кейбір бұйрықтар күші жойылған болып танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің Ақпаратқа қол жеткізу саласындағы мемлекеттік саясат департаменті заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электронды түріндегі көшірмесінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және қоғамдық даму министрі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму,
инновациялар және аэроғарыш
өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және қоғамдық даму
министрінің
2019 жылғы 22 шілдедегі
№ 239 бұйрығымен
бекітілді
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі

Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 22 июля 2019 года № 239. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июля 2019 года № 19076. Утратил силу приказом Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 24 декабря 2021 года № 419.
Сноска. Утратил силу приказом Министра информации и общественного развития РК от 24.12.2021 № 419 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных.
2. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению к настоящему приказу.
3. Департаменту государственной политики в области доступа к информации Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа, представление в Юридический департамент Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра информации и общественного развития Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр информации и общественного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство
цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Утвержден
приказом Министра информации и
общественного развития
Республики Казахстан
от 22 июля 2019 года № 239
Перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных

Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді – ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 23.07.2020 № 248 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ашық деректер жиынтығының атауы
Өзектендіру мерзімділігі
Ақпаратты орналастыру мерзімі*
Көзі (Ашық деректер интернет-порталының автоматтандырылған жұмыс орны (бұдан әрі - АЖО) арқылы немесе мемлекеттік органның Application Programming Interface жүйелері арқылы)
Жауапты құрылымдық бөлімше
1.
ҚР АҚДМ ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының тізбесі
Жартыжылына 1 рет
10 қаңтар
(орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
10 шілде
(орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Мемлекеттік активтермен жұмыс жөніндегі және сатып алулар департаменті
2.
ҚР АҚДМ ұйымдық құрылымы
Жартыжылына 1 рет
10 қаңтар
(орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
10 шілде
(орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Персоналды басқару департаменті
3.
ҚР АҚДМ бос әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға конкурс туралы хабарландыру
Конкурстар туралы хабарландырулардың жариялануынақарай
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігің сайтында хабарландыру жарияланғаннан кейін 1 жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталы-ның АЖО
Персоналды басқару департаменті
4.
ҚР АҚДМ басшылығының атына түсетін жеке және заңды тұлғалардың өтініштері бойынша статистикалық мәліметтер
Тоқсанына 1 рет
10 қаңтар (IV тоқсан бойынша)
10 сәуір (I тоқсан бойынша)
10 шілде (II тоқсан бойынша)
10 қазан (III тоқсан бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ішкі әкімшілендіру департаменті
5.
ҚР АҚДМ басшылығының азаматтарды қабылдау кестесі
Тоқсанына 1 рет
15 желтоқсан (I тоқсан бойынша)
15 наурыз (II тоқсан бойынша)
15 маусым (III тоқсан бойынша)
15 қыркүйек (IV тоқсан бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ішкі әкімшілендіру департаменті
6.
ҚР АҚДМ Қоғамдық кеңесіне қатысушылардың тізімі (қызмет түрін, байланыс деректерін көрсете отырып)
Жылына 1 рет
10 қаңтар
(орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Талдау және стратегиялық жоспарлау департаменті
7.
ҚР АҚДМ Қоғамдық кеңес отырыстарын өткізу кестесі
Жылына 1 рет
10 қаңтар
(орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Талдау және стратегиялық жоспарлау департаменті
8.
ҚР АҚДМ қызметін реттейтін нормативтік-құқықтық актілердің тізбесі
Жартыжылына 1 рет
10 қаңтар
(орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
10 шілде
(орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Заң департаменті
9.
Ақпарат және қоғамдық даму саласында аккредиттелген жеке кәсіпкерлік субъектілері бірлестіктерінің тізбесі
Жылына 1 рет
1 қыркүйек
(орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Заң департаменті
10.
Қоғамдық аккредитациялаудан өткен Қазақстан халқы Ассамблеясының этномәдени бірлестіктерінің саны
Этномәдени бірлестіктерді қоғамдық аккредитациялау бойынша
Этномәдени бірлестіктерді қоғамдық аккредитациялаудан кейін 2 жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Этносаралық қатынастарды дамыту департаменті
11.
Республикалық және өңірлік маңызы бар "Рухани жаңғыру" жобалық кеңселерінің тізімі
Жартыжылына 1 рет
5 қаңтар (II жартыжылдық бойынша)
5 шілде (I жартыжылдық бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
"Рухани жаңғыру" бағдарламасын үйлестіру департаменті
12.
ҚР АҚДМ мемлекеттік аудит объектілерінің тізбесі
Жылына бір рет
10 қаңтар
Ашық деректер интернет-порталы-ның АЖО
Ішкі аудит департаменті
13.
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесі
Жылына 1 рет
10 желтоқсан
(орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ақпарат комитеті
14.
Телерадио хабарларын тарату ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радио арналардың тізбесі
Жылына 1 рет
10 желтоқсан
(орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ақпарат комитеті
15.
Теле-, радиоарналарды тарату бойынша қызметпен айналысу үшін берілген лицензиялардың тізбесі
Теле-, радиоарналарды тарату бойынша қызметпен айналысу үшін лицензияларды берудің шамасына қарай
Теле-, радиоарналарды тарату бойынша қызметпен айналысу үшін лицензияларды бергеннен кейін 2 жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ақпарат комитеті
16.
Есепке, қайта есепке қойылған, отандық телеарна куәлігінің телнұсқасын берудің тізбесі
Есепке, қайта есепке қоюдың, отандық телеарна куәлігінің телнұсқасын берудің шамасына қарай
Есепке, қайта есепке қойғаннан, отандық телеарна куәлігінің телнұсқасын бергеннен кейін 2 жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ақпарат комитеті
17.
Есепке, қайта есепке қойылған, отандық радиоарна куәлігінің телнұсқасын берудің тізбесі
Есепке, қайта есепке қоюдың, отандық радиоарна куәлігінің телнұсқасын берудің шамасына қарай
Есепке, қайта есепке қойғаннан, отандық радиоарна куәлігінің телнұсқасын бергеннен кейін 2 жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ақпарат комитеті
18.
Есепке, қайта есепке қойылған, Қазақстан Республикасының аумағында таралатын шетелдік теле-, радиоарна куәлігінің телнұсқасын берудің тізбесі
Есепке, қайта есепке қойылған, Қазақстан Республикасының аумағында таралатын шетелдік теле-, радиоарна куәлігінің телнұсқасын берудің шамасына қарай
Есепке, қайта есепке қойғаннан, Қазақстан Республикасының аумағында таралатын шетелдік теле-, радиоарна куәлігінің телнұсқасын бергеннен кейін 2 жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ақпарат комитеті
19.
Бұқаралық ақпарат құралдарын мониторингілеудің нәтижелері
Тоқсанына 1 рет
25 қаңтар (IV тоқсан бойынша)
25 сәуір (I тоқсан бойынша)
25 шілде (II тоқсан бойынша)
25 қазан (III тоқсан бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ақпарат комитеті
20.
Тіркелген діни бірлестіктердің, олардың филиалдарының саны
Діни бірлестіктердің, олардың филиалдарын тіркеудің шамасына қарай
Діни бірлестіктердің, олардың филиалдарын тіркегеннен кейін 2 жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Дін істері жөніндегі комитет
21.
Тіркелген рухани (діни) білім беру ұйымдарының тізбесі
Рухани (діни) білім беру ұйымдарын тіркеудің шамасына қарай
Рухани (діни) білім беру ұйымдарын тіркегеннен кейін 2 жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Дін істері жөніндегі комитет
22.
ҚР АҚДМ мемлекеттік қызметтерінің тізбесі
Жылына 1 рет
25 ақпан
(орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Дін істері жөніндегі комитет
23.
Тіркелген миссионерлердің саны
Тоқсанына 1 рет
15 қаңтар (IV тоқсан бойынша)
15 сәуір (I тоқсан бойынша)
15 шілде (II тоқсан бойынша)
15 қазан (III тоқсан бойынша)
Ашық деректер интернет-порталы-ның АЖО
Дін істері комитеті
24.
Әлеуметтік зерттеулердің нәтижелері бойынша дін саласындағы статистикалық деректер
Тоқсанына 1 рет
15 қаңтар (IV тоқсан бойынша)
15 сәуір (I тоқсан бойынша)
15 шілде (II тоқсан бойынша)
15 қазан (III тоқсан бойынша)
Ашық деректер интернет-порталы-ның АЖО
Дін істері комитеті
25.
Дінтану сараптамасының оң қорытындысын алған құрылтай, сондай-ақ діни мазмұндағы басқа да құжаттардың, рухани (діни) білім беру бағдарламаларының, діни мазмұндағы ақпараттық материалдардың және діни мақсаттағы заттардың тізімі
Тоқсанына 1 рет
15 қаңтар (IV тоқсан бойынша)
15 сәуір (I тоқсан бойынша)
15 шілде (II тоқсан бойынша)
15 қазан (III тоқсан бойынша)
Ашық деректер интернет-порталы-ның АЖО
Дін істерікомитет
26.
Қазақстан Республикасының аумағында тіркелген шетелдік діни бірлестіктердің тізбесі
Қазақстан Республикасының аумағында шетелдік діни бірлестіктерді тіркеудің шамасына қарай
Қазақстан Республикасының аумағында шетелдік діни бірлестіктерді тіркегеннен кейін 2 жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Дін істері жөніндегі комитет
27.
Тіркелген ғибадат үйлерінің (ғимараттарының) саны
Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) тіркеудің шамасына қарай
Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) тіркегеннен кейін 2 жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Дін істері жөніндегі комитет
28.
Өңірлер бөлінісіндегі тіркелген үкіметтік емес ұйымдардың саны
Тоқсанына 1 рет
25 ақпан (орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Азаматтық қоғам істері комитеті
29.
Халықтың өзекті мәселелерін талқылау мәселесі бойынша орталық мемлекеттік органдар мен жергілікті атқарушы органдар басшыларының азаматтық сектор өкілдерімен тұрақты кездесулерінің кестесі
Жарты жылда 1 рет
25 қаңтар (I жартыжылдыққа)
25 шілде (II жартыжылдыққа)
Ашық деректер интернет-порталы-ның АЖО
Азаматтық қоғам істері комитеті
30.
Үкіметтік емес ұйымдардың дерекқорына өзінің қызметі туралы мәліметтерін ұсынған үкіметтік емес ұйымдардың тізбесі
Жылына 1 рет
1 маусым
(орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Азаматтық қоғам істері комитеті
31.
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде іске асырылған әлеуметтік жобалардың (бағдарламалардың) көлемі және бағыттары
Жылына 1 рет
1 ақпан
(өткен жылдың 31 желтоқсанындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Азаматтық қоғам істері комитеті
32.
Үкіметтік емес ұйымдардың гранттық қаржыландыру жоспары
Жылына 1 рет
25 қаңтар
(орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Азаматтық қоғам істері комитеті
33.
Үкіметтік емес ұйымдарға арналған сыйлықақы лауреаттарының тізімі
Жылына 1 рет
20 желтоқсан
(орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Азаматтық қоғам істері комитеті
34.
Республикалық жастар ұйымдарының тізбесі
Жылына 1 рет
25 ақпан (орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Жастар және отбасы істері комитеті
35.
Мемлекеттік жастар саясаты саласындағы жастар ұйымдарымен өзара іс-қимылды және ынтымастықты жүзеге асыру бойынша іс-шаралардың тізбесі
Тоқсанына 1 рет
5 қаңтар (IV тоқсан бойынша)
5 сәуір (I тоқсан бойынша)
5 шілде (II тоқсан бойынша)
5 қазан (III тоқсан бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Жастар және отбасы істері комитеті
36.
"Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығы лауреаттарының тізімі
Жылына 1 рет
20 желтоқсан
(орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Жастар және отбасы істері комитеті
37.
Отбасы саясаты саласындағы қызметті жүзеге асыратын үкіметтік емес ұйымдардың тізбесі
Жылына 1 рет
25 ақпан (орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Жастар және отбасы істері комитеті
38.
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Жастар саясаты жөніндегі кеңестің құрамы

Сноска. Перечень с изменениями, внесенными приказом Министра информации и общественного развития РК от 23.07.2020 № 248 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок размещения информации*
Источник (через Автоматизированное рабочее место (далее - АРМ) интернет-портала открытых данных или через Application Programming Interface системы государственного органа)
Ответственное структурное подразделение
1.
Перечень подведомственных организаций МИОР РК
1 раз в полугодие
10 января
(по состоянию на дату размещения)
10 июля
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент по работе с государственными активами и закупок
2.
Организационная структура МИОР РК
1 раз в полугодие
10 января
(по состоянию на дату размещения)
10 июля
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент управления персоналом
3.
Объявления о конкурсе на занятие вакантных административных государственных должностей МИОР РК
По мере опубликования объявлений о конкурсах
В течение 1-го рабочего дня после опубликования объявления на сайте Агентства по делам государственной службы Республики Казахстан
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент управления персоналом
4.
Статистические данные по обращениям физических и юридических лиц, поступающим на имя руководства МИОР РК
1 раз в квартал
10 января (за IV квартал)
10 апреля (за I квартал)
10 июля (за II квартал)
10 октября (за III квартал)
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент внутреннего администрирования
5.
График приема граждан руководством МИОР РК
1 раз в квартал
15 декабря (на I квартал)
15 марта (на II квартал)
15 июня (на III квартал)
15 сентября (на IV квартал)
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент внутреннего администрирования
6.
Список участников Общественного совета МИОР РК (с указанием вида деятельности, контактных данных)
1 раз в год
10 января
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент анализа и стратегического планирования
7.
График проведения заседаний Общественного совета МИОР РК
1 раз в год
10 января
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент анализа и стратегического планирования
8.
Перечень нормативных правовых актов, регулирующих деятельность МИОР РК
1 раз в полугодие
10 января
(по состоянию на дату размещения)
10 июля
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Юридический департамент
9.
Перечень аккредитованных объединений субъектов частного предпринимательства в сфере информации и общественного развития
1 раз в год
1 сентября
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Юридический департамент
10.
Количество этнокультурных объединений Ассамблеи народа Казахстана, прошедших общественную аккредитацию
По итогам общественной аккредитации этнокультурных объединений
В течение 2 рабочих дней после общественной аккредитации этнокультурных объединений
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент развития межэтнических отношений
11.
Список проектных офисов "Рухани жаңғыру" республиканского и регионального значения
1 раз в полугодие
5 января (за II полугодие)
5 июля (за I полугодие)
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент координации программы "Рухани жаңғыру"
12.
Перечень объектов государственного аудита МИОР РК
1 раз в год
10 января
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент внутреннего аудита
13.
Перечень обязательных теле-, радиоканалов
1 раз в год
10 декабря
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет информации
14.
Перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания
1 раз в год
10 декабря
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет информации
15.
Перечень выданных лицензий для занятия деятельностью по распространению теле-, радиоканалов
По мере выдачи лицензий для занятия деятельностью по распространению теле-, радиоканалов
В течение 2 рабочих дней после выдачи лицензий для занятия деятельностью по распространению теле-, радиоканалов
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет информации
16.
Перечень постановленных на учет, переучет, выдача дубликата свидетельства отечественного телеканала
По мере постановки на учет, переучет, выдачи дубликата свидетельства отечественного телеканала
В течение 2 рабочих дней после постановки на учет, переучет, выдачи дубликата свидетельства отечественного телеканала
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет информации
17.
Перечень постановленных на учет, переучет, выдача дубликата свидетельства отечественного радиоканала
По мере постановки на учет, переучет, выдачи дубликата свидетельства отечественного радиоканала
В течение 2 рабочих дней после постановки на учет, переучет, выдачи дубликата свидетельства отечественного радиоканала
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет информации
18.
Перечень постановленных на учет, переучет, выдача дубликата свидетельства иностранного теле-, радиоканала, распространяемого на территории Республики Казахстан
По мере постановки на учет, переучет, выдачи дубликата свидетельства иностранного теле-, радиоканала, распространяемого на территории Республики Казахстан
В течение 2 рабочих дней после постановки на учет, переучет, выдачи дубликата свидетельства иностранного теле-, радиоканала, распространяемого на территории Республики Казахстан
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет информации
19.
Результаты мониторинга средств массовой информации
1 раз в квартал
25 января (за IV квартал)
25 апреля (за I квартал)
25 июля (за II квартал)
25 октября (за III квартал)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет информации
20.
Перечень зарегистрированных религиозных объединений, их филиалов
По мере регистрации религиозных объединений, их филиалов
В течение 2 рабочих дней после регистрации религиозных объединений, их филиалов
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам религий
21.
Перечень зарегистрированных духовных (религиозных) организаций образования
По мере регистрации духовных (религиозных) организаций образования
В течение 2 рабочих дней после регистрации духовных (религиозных) организаций образования
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам религий
22.
Перечень государственных услуг МИОР РК
1 раз в год
25 февраля
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам религий
23.
Количество зарегистрированных миссионеров
1 раз в квартал
15 января (за IV квартал)
15 апреля (за I квартал)
15 июля (за II квартал)
15 октября (за III квартал)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам религий
24.
Статистические данные в сфере религии по результатам социологических исследований
1 раз в квартал
15 января (за IV квартал)
15 апреля (за I квартал)
15 июля (за II квартал)
15 октября (за III квартал)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам религий
25.
Список учредительных, а также других документов религиозного содержания, духовных (религиозных) образовательных программ, информационных материалов религиозного содержания и предметов религиозного назначения, получившие положительное заключение религиоведческой экспертизы
1 раз в квартал
15 января (за IV квартал)
15 апреля (за I квартал)
15 июля (за II квартал)
15 октября (за III квартал)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам религий
26.
Перечень зарегистрированных иностранных религиозных объединений на территории Республики Казахстан
По мере регистрации иностранных религиозных объединений на территории Республики Казахстан
В течение 2 рабочих дней после регистрации иностранных религиозных объединений на территории Республики Казахстан
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам религий
27.
Количество зарегистрированных культовых зданий (сооружений)
По мере регистрации культовых зданий (сооружений)
В течение 2 рабочих дней после регистрации культовых зданий (сооружений)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам религий
28.
Количество зарегистрированных неправительственных организаций в разрезе регионов
1 раз в год
25 февраля
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам гражданского общества
29.
График регулярных встреч руководителей центральных государственных органов и местных исполнительных органов с представителями гражданского сектора по вопросу обсуждения актуальных вопросов населения
1 раз в полугодие
25 января (на I полугодие)
25 июля (на II полугодие)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам гражданского общества
30.
Перечень неправительственных организаций, предоставивших сведения о своей деятельности в Базу данных неправительственных организаций
1 раз в год
1 июня
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам гражданского общества
31.
Объем и направления социальных проектов (программ) реализованных в рамках государственного социального заказа
1 раз в год
1 февраля
(по состоянию 31 декабря прошедшего года)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам гражданского общества
32.
План грантового финансирования неправительственных организаций
1 раз в год
25 января
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам гражданского общества
33.
Список лауреатов премии для неправительственных организаций
1 раз в год
20 декабря
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам гражданского общества
34.
Перечень республиканских молодежных организаций
1 раз в год
25 февраля
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам молодежи и семьи
35.
Перечень мероприятий по осуществлению взаимодействия и сотрудничества с молодежными организациями в сфере государственной молодежной политики
1 раз в квартал
5 января (за IV квартал)
5 апреля (за I квартал)
5 июля (за II квартал)
5 октября (за III квартал)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам молодежи и семьи
36.
Список лауреатов Государственной молодежной премии "Дарын"
1 раз в год
20 декабря
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам молодежи и семьи
37.
Перечень неправительственных организаций, осуществляющих деятельность в сфере семейной политики
1 раз в год
25 февраля
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам молодежи и семьи
38.
Состав Совета по молодежной политике при Президенте Республики Казахстан

3 жылда 1 рет
20 мамыр (орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Жастар және отбасы істері комитеті
39.
Жастардың өзін-өзі басқару органдарының өңірлер бөлінісіндегі тізбесі
Тоқсанына 1 рет
25 ақпан (орналастыру уақытындағы жағдай бойынша)
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Жастар және отбасы істері комитеті
Аббревиатуралардың анықтамасы:
ҚР АҚДМ - Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі;
БАҚ - Бұқаралық ақпарат құралдары.
Ескертпе:
* Ақпаратты орналастыру мерзімі демалыс күніне түскен жағдайда, одан кейінгі жұмыс күні орналастыру күні болып есептеледі.
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және қоғамдық
даму министрінің
2019 жылғы 22 шілдедегі
№ 239 бұйрығына
қосымша
Күші жойылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің ашық деректер тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14608 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 желтоқсанда "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 278 бұйрығы.
2. "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректердің тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15936 болып тіркелген, 2017 жылғы 3 қарашада Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) Қазақстан Республикасы Дін және азаматтық қоғам істері жөніндегі министрдің 2017 жылғы 4 қазандағы № 137 бұйрығы.
3. "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Дін және азаматтық қоғам істері жөніндегі министрдің 2017 жылғы 4 қазандағы № 137 бұйрығына өзгерісті енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17917 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 01-01/95 бұйрығы.

1 раз в 3 года
20 мая
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам молодежи и семьи
39.
Перечень органов молодежного самоуправления в разрезе регионов
1 раз в год
25 февраля
(по состоянию на дату размещения)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам молодежи и семьи
Расшифровка аббревиатур:
МИОР РК – Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан;
СМИ – Средства массовой информации.
Примечание:
* В случае если срок размещения информации приходится на нерабочий день, днем размещения считается следующий за ним рабочий день.
Приложение
к приказу Министра
информации и общественного развития
Республики Казахстан
от 22 июля 2019 года № 239
Перечень некоторых приказов утративших силу
1. Приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 9 декабря 2016 года № 278 "Об утверждении Перечня открытых данных Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14608, опубликован 30 декабря 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
2. Приказ Министра по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан от 4 октября 2017 года № 137 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15936, опубликован 3 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Приказ Министра общественного развития Республики Казахстан от 10 декабря 2018 года № 01-01/95 "О внесении изменения в приказ Министра по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан от 4 октября 2017 года № 137 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17917, опубликован 19 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).