"Астана қаласы бойынша Тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 23 ақпандағы № 461/64-V шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 388/50-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 маусымда № 1231 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 12 қарашадағы Заңының 49-бабы 1-тармағына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласы бойынша Тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 23 ақпандағы № 461/64-V шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде №1005 болып тіркелген, 2016 жылдың 12 наурызында "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланды).
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Күрішбаев
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатының хатшысы Ж. Нұрпейісов

О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 23 февраля 2016 года № 461/64-V "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Ревизионная комиссия по городу Астане"
Решение маслихата города Нур-Султана от 30 мая 2019 года № 388/50-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 7 июня 2019 года № 1231
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 1 статьи 49 Закона Республики Казахстан от 12 ноября 2015 года "О государственном аудите и финансовом контроле", маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 23 февраля 2016 года № 461/64-V "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Ревизионная комиссия по городу Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №1005, опубликовано 12 марта 2016 года в газетах "Астана ақшамы" и "Вечерняя Астана").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата города Нур-Султан А. Куришбаев
Секретарь маслихата города Нур-Султан Ж. Нурпиисов