Салық салу объектісінің елді мекенде орналасқан жерін ескеретін Астана қаласында аймаққа бөлудің 2019 жылға арналған коэффициентін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 510-69 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қаңтарда № 1201 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексі 9-бабының 1-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі (Салық кодексі) 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 37-бабының 1-тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласында аймаққа бөлудің "Алматы", "Байқоңыр", "Есіл", "Сарыарқа" аудандары бойынша 2019 жылға арналған коэффициенті 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. "Астана қаласының Сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының көшірмесін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Астана қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
4) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.К. Әмринге жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Б. Сұлтанов
Келісілді
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Мемлекеттік кірістер комитетінің
Астана қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаменті"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ Б. Айнабеков
2018 жылғы "____" ______
Астана қаласы әкімдігінің

Об утверждении коэффициента зонирования в городе Астане, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте, на 2019 год
Постановление акимата города Астаны от 18 января 2019 года № 510-69. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 28 января 2019 года № 1201
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего постановления см. п. 4.
В соответствии с пунктом 1 статьи 9 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования в городе Астане на 2019 год по районам "Алматы", "Байқоңыр", "Есиль", "Сарыарка" согласно приложениям 1, 2, 3, 4.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего постановления в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Астаны;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в территориальный орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Амрина А.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Аким
города Астаны
Б. Султанов
Согласовано
Руководитель
Государственного учреждения
"Департамент государственных
доходов по городу Астана
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
____________ Б. Айнабеков
"____" _______ 2018 года
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны