Ақмола облысы бойынша субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № А-5/205 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 мамырда № 7181 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 19 маусымдағы № А-6/323 қаулысымен.
Ескерту.Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 19.06.2020 № А-6/323 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы бойынша қоса беріліп отырған субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағалары бекітілсін.

Об утверждении норм и предельных цен субсидируемых семян по Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 3 мая 2019 года № А-5/205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 мая 2019 года № 7181. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 19 июня 2020 года № А-6/323.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 19.06 2020 № А-6/323 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10190), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормы и предельные цены субсидируемых семян по Акмолинской области.