Көкшетау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № А-12/2967 "Көкшетау қаласында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 24 сәуірдегі № А-4/774 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 сәуірде № 7146 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласы әкімдігінің "Көкшетау қаласында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № А-12/2967 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6978 болып тіркелген, 2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласының әкімі А.Смайылов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының полиция
департаменті Көкшетау
қаласының полиция басқармасы"
мемлекеттік мекемесі

О признании утратившим силу постановления акимата города Кокшетау от 21 декабря 2018 года № А-12/2967 "Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в городе Кокшетау"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 24 апреля 2019 года № А-4/774. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 апреля 2019 года № 7146
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кокшетау "Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в городе Кокшетау" от 21 декабря 2018 года № А-12/2967 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6978, опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Кокшетау А.Смаилов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление полиции города
Кокшетау Департамента полиции
Акмолинской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"