Көкшетау қаласында жолаушылар мен багажды тұрақты қалалық автомобильмен тасымалдау маршруттарына сараланған тарифті белгілеу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қазандағы № А-10/1886 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қазанда № 7427 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 22 мамырдағы № А-5/870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 22.05.2023 № А-5/870 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Автомобиль көлiгi туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласында жолаушылар мен багажды тұрақты қалалық автомобильмен тасымалдау маршруттарына сараланған тариф белгіленсін:
1) жолаушылар мен багажды тұрақты қалалық автомобильмен тасымалдауға көлік карталары арқылы қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде:
ересектерге – 80 (сексен) теңге мөлшерінде;
жеті жастан он бес жасқа дейінгі балаларға – 40 (қырық) теңге мөлшерінде;
2) жолаушылар мен багажды тұрақты қалалық автомобильмен тасымалдауға қолма-қол ақшамен төлеу кезінде:
ересектерге – 150 (жүз елу) теңге мөлшерінде;
жеті жастан он бес жасқа дейінгі балаларға – 70 (жетпіс) теңге мөлшерінде.
2. Электрондық жолақы төлеу жүйесі жарамсыз болған жағдайда, көлік карталары арқылы төлемді жүзеге асыратын жолаушылар тегін жол жүру құқығына ие болады.
3. Көкшетау қаласы әкімдігінің "Көкшетау қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы" 2017 жылғы 3 тамыздағы № А-8/3146 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6045 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 тамызда "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары С.С. Шабаровқа жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
әкім А.Смаилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қалалық мәслихаты

Об установлении дифференцированного тарифа на маршруты регулярных городских автомобильных перевозок пассажиров и багажа в городе Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 18 октября 2019 года № А-10/1886. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 октября 2019 года № 7427. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 22 мая 2023 года № А-5/870
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 22.05.2023 № А-5/870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцированный тариф на маршруты регулярных городских автомобильных перевозок пассажиров и багажа в городе Кокшетау:
1) на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа при безналичной оплате посредством транспортных карт:
взрослым в размере – 80 (восемьдесят) тенге;
детям в возрасте от семи до пятнадцати лет в размере – 40 (сорок) тенге;
2) на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа при оплате наличными деньгами:
взрослым в размере – 150 (сто пятьдесят) тенге;
детям в возрасте от семи до пятнадцати лет в размере – 70 (семьдесят) тенге.
2. В случае неисправности системы электронной оплаты за проезд, пассажиры, осуществляющие оплату посредством транспортных карт, имеют право на бесплатный проезд.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Кокшетау "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Кокшетау" от 3 августа 2017 года № А-8/3146 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6045, опубликовано 10 августа 2017 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Шабарова С.С.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким А.Смаилов
"СОГЛАСОВАНО"
Кокшетауский городской маслихат