Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 30 қазандағы № а-10/502 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қазанда № 7452 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талшықты-оптиқалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану үшін Степногорск қаласының әкімшілік шекараларында "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына жалпы алаңы 6,0852 гектар жер учаскелерін алып қоймайстан үш (3) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану мақсатына жер учаскесін пайдаланган кезде "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Н.З. Мұқатовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Е.Баяхметов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 30 октября 2019 года № а-10/502. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 октября 2019 года № 7452
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на три (3) года без изъятия земельных участков акционерному обществу "Казахтелеком" общей площадью 6,0852 гектар, в административных границах города Степногорска, для проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно-оптических линий связи.
2. Акционерному обществу "Казахтелеком" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка в целях проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Мукатова Н.З.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Е.Баяхметов