Қарабұлақ ауылында көшелерді қайта атау туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы Қарабұлақ ауылы әкімінің 2019 жылғы 1 наурыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 наурызда 7096 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысы негізінде, Қарабұлақ ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабұлақ ауылында көшелер қайта аталсын:
Ленин көшесі Сарыарқа көшесіне, Советская көшесі Ақан сері көшесіне, Октябрьская көшесі Бірлік көшесіне, Молодежная көшесі Жастар көшесіне, Целинная көшесі Жібек жолы көшесіне, Лесная көшесі Құлагер көшесіне, Степная көшесі Бейбітшілік көшесіне, Интернациональная көшесі Достық көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарабұлақ ауылының әкімі Қ.Әйтімов

О переименовании улиц в селе Карабулак
Решение акима села Карабулак города Степногорска Акмолинской области от 1 марта 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 марта 2019 года № 7096
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, аким села Карабулак РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селе Карабулак:
улицу Ленин на улицу Сарыарка, улицу Советская на улицу Акан сери, улицу Октябрьская на улицу Бирлик, улицу Молодежная на улицу Жастар, улицу Целинная на улицу Жибек жолы, улицу Лесная на улицу Кулагер, улицу Степная на улицу Бейбитшилик, улицу Интернациональная на улицу Достык.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Карабулак К.Айтимов