Ақкөл ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен тәртібін бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 сәуірдегі № А-4/118 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 мамырда № 7166 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14 бабы 3 тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Қоса берілген Ақкөл ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың тәртібі осы қаулының 4 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақкөл ауданы әкімінің орынбасары Г.Е.Әбілқайыроваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің м.а. В.Елисеев
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "23" сәуірдегі
№ А-4/118 қаулысына
1-қосымша
Ақкөл ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды Ақкөл аудандық білім бөлімінің "Урюпин орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "23" сәуірдегі
№ А-4/118 қаулысына
2-қосымша
Ақкөл ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды Ақкөл аудандық білім бөлімінің "Жайық Бектұров атындағы № 3 Ақкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "23" сәуірдегі
№ А-4/118 қаулысына
3-қосымша
Ақкөл ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды Ақкөл аудандық білім бөлімінің "Жайық Бектұров атындағы № 3 Ақкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "23" сәуірдегі
№ А-4/118 қаулысына
4-қосымша
Ақкөл ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың тәртібі
1. Ақкөл ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың тәртібі "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 3-тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес әзірленді.

Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Аккольского района
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 23 апреля 2019 года № А-4/118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2019 года № 7166
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 3-1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Аккольского района согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Утвердить прилагаемый порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Аккольского района, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аккольского района Абулхаирову Г.Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о. акима района В.Елисеев
Приложение 1
к постановлению акимата
Аккольского района
от "23" апреля 2019 года
№ А-4/118
Схема перевозки в государственное учреждение "Урюпинская средняя школа" отдела образования Аккольского района детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Аккольского района
Приложение 2
к постановлению акимата
Аккольского района
от "23" апреля 2019 года
№ А-4/118
Схема перевозки в государственное учреждение "Аккольская средняя школа № 3 имени Жайыка Бектурова" отдела образования Аккольского района детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Аккольского района
Приложение 3
к постановлению акимата
Аккольского района
от "23" апреля 2019 года
№ А-4/118
Схема перевозки в государственное учреждение "Аккольская средняя школа № 3 имени Жайыка Бектурова" отдела образования Аккольского района детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Аккольского района
Приложение 4
к постановлению акимата
Аккольского района
от "23" апреля 2019 года
№ А-4/118
Порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Аккольского района
1. Порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Аккольского района разработан в соответствии с подпунктом 3-1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте".

2. Тасымалдаушы білім беру ұйымы болып табылады.
3. Тасымалдаулар Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 349 бұйрығымен бекітілген Автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдау қағидаларының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11550 болып тіркелген) талаптарына сәйкес жүзеге асырылады.

2. Перевозчиком является организация образования.
3. Перевозки осуществляются в соответствии с требованиями Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 349 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11550).