Ақкөл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 шілдедегі № А-7/202 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 шілдеде № 7300 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
"Ақкөл ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймаққа бөлу коэффициенттерiн бекіту туралы" 2018 жылғы 30 мамырдағы № А-5/150 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6664 тіркелді, 2018 жылғы 22 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған);
"Ақкөл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № А-5/150 "Ақкөл ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймаққа бөлу коэффициенттерiн бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 27 ақпандағы № А-2/62 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7097 тіркелді, 2019 жылғы 15 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған).
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қайыржанов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Аккольского района
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 23 июля 2019 года № А-7/202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 июля 2019 года № 7300
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Аккольского района:
"Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аккольского района" от 30 мая 2018 года № А-5/150 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6664, опубликовано 22 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
"О внесении изменения в постановление акимата Аккольского района от 30 мая 2018 года № А-5/150 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аккольского района"" от 27 февраля 2019 года № А-2/62 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7097, опубликовано 15 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Каиржанов