Ақкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № А-2/39 "Ақкөл ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 қарашадағы № А-11/308 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қарашада № 7490 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданы әкімдігінің "Ақкөл ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" 2019 жылғы 12 ақпандағы № А-2/39 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7082 болып тіркелді, 2019 жылғы 5 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланды) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Каиржанов

О признании утратившим силу постановления акимата Аккольского района от 12 февраля 2019 года № А-2/39 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Аккольском районе"
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 15 ноября 2019 года № А-11/308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 ноября 2019 года № 7490
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аккольского района "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Аккольском районе" от 12 февраля 2019 года № А-2/39 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7082, опубликовано 5 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Каиржанов