Атбасар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 17 шілдедегі № а-7/267 "Атбасар ауданында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № а-4/140 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 сәуірде № 7145 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар ауданы әкімдігінің "Атбасар ауданында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" 2018 жылғы 17 шілдедегі № а-7/267 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6745 тіркелген, 2018 жылғы 9 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қалжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Ақмола облысының полиция
департаменті Атбасар ауданының
полиция бөлімі" мемлекеттік
мекемесі

О признании утратившим силу постановление акимата Атбасарского района от 17 июля 2018 года № а-7/267 "Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в Атбасарском районе"
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 15 апреля 2019 года № а-4/140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 апреля 2019 года № 7145
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атбасарского района "Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в Атбасарском районе" от 17 июля 2018 года № а-7/267 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6745, опубликовано 9 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Калжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Отдел полиции Атбасарского района
Департамента полиции Акмолинской
области Министерства внутренних
дел Республики Казахстан"