Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайларды беру туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № а-4/173 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 7157 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 10.08.2022 № а-8/196 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп, үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Алынып тасталды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 10.08.2022 № а-8/196 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес Атбасар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Б.Бекбаевқа жүктелсін.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 25 апреля 2019 года № а-4/173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2019 года № 7157.
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата Атбасарского района Акмолинской области от 10.08.2022 № а-8/196 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Атбасарской районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 1.
2. Исключен постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 10.08.2022 № а-8/196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Атбасарского района согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бекбаева А.Б.

5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қалжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Т.Боранбаев
Атбасар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "25" сәуірдегі
№ а-4/173 қаулысына
1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 10.08.2022 № а-8/196 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Атбасар қаласы, Жеңіс көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
2
Атбасар қаласы, Макарин көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласының № 4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
3
Атбасар қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі ("Быцань С.И." жеке кәсіпкердің ғимаратына қарам-қарсы)
4
Атбасар қаласы, Х.Қошанбаев көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласының № 8 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
5

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Калжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Атбасарской
районной избирательной
комиссии
Т.Боранбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "25" апреля 2019 года
№ а-4/173
Места для размещения агитационных печатных материалов
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Атбасарского района Акмолинской области от 10.08.2022 № а-8/196 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Город Атбасар, улица Женис (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
2
Город Атбасар, улица Макарина (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
3
Город Атбасар, улица Ч.Валиханова (напротив здания индивидуального предпринимателя "Быцань С.И.")
4
Город Атбасар, улица Х.Кошанбаева (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
5

Атбасар қаласы, № 1 шағын ауданы ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласының № 3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
6
Атбасар қаласы, Ағыбай батыр көшесі (Атбасар ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазынашылық коммуналдық кәсіпорынның ғимаратына қарама-қарсы)
7
Атбасар қаласы, Х.Қошанбаев көшесі (Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мамандандырылған Атбасар балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының оң жағында)
8
Атбасар қаласы, Казахстанская көшесі (Атбасар ауданы әкімдігінің жанындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы "Атбасар су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимаратына қарама-қарсы)
9
Атбасар қаласы, Озерная көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласының № 5 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының сол жағында)
10
Атбасар қаласы, Мир көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласының № 6 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
11
Атбасар қаласы, № 1 шағын ауданы (Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, аграрлық-индустриялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының ғимаратына қарама-қарсы)
12
Покровка ауылдық округі, Покровка ауылы, Жастар көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Покровка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
13
Полтавка ауылдық округі, Полтавка ауылы, Абай көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Полтавка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының сол жағында)
14
Полтавка ауылдық округі, Титовка ауылы, Достық көшесі ("Полтавка-2" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына қарама-қарсы)
15
Борисовка ауылы, Бейбітшілік көшесі (Атбасар ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазынашылық коммуналдық кәсіпорнының Борисовка ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының оң жағында)
16
Покровка ауылдық округі, Садовый ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Садовый ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының оң жағында)
17
Новосельский ауылдық округі, Новосельский ауылы, Мәдениет көшесі ("Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазынашылық коммуналдық кәсіпорнының Новосельский ауылдық мәдениет үйінің ғимаратына қарама-қарсы)
18
Макеевка ауылдық округі, Шуйский ауылы, Михаил Довжик атындағы көшесі ("Шуйское-XXI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің автоматтандырылған телефон станциясы ғимаратына қарама-қарсы)
19
Бастау ауылдық округі, Бастау ауылы, Байғара көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Бастау ауылының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
20
Мариновка ауылдық округі, Мариновка ауылы, Жеңіс көшесі (Атбасар ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Мариновка ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының оң жағында)
21
Мариновка ауылдық округі, Адыр станциясы, Есіл көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Адыр станциясының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының оң жағында)
22
Мариновка ауылдық округі, Бейіс Хазірет ауылы, Орталық көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Бейіс Хазірет ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
23
Тельман ауылдық округі, Тельман ауылы, Ынтымақ көшесі (Атбасар ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазынашылық коммуналдық кәсіпорнының Тельман ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының сол жағында)
24
Тельман ауылдық округі, Поповка ауылы, Жеңіс көшесі (Атбасар ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазынашылық коммуналдық кәсіпорнының Поповка ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының оң жағында)
25
Ярославка ауылдық округі, Тимашевка ауылы, Гагарин көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Тимашевка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
26
Ярославка ауылдық округі, Калиновка ауылы, Еңбек көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Родионовка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
27
Ярославка ауылдық округі, Магдалиновка ауылы, Орталық көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Магдалиновка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының сол жағында)
28
Сергеевка ауылдық округі, Сергеевка ауылы, Көкше көшесі (Атбасар ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Сергеевка ауылдық мәдениет үйінің ғимаратына қарама-қарсы)
29
Сергеевка ауылдық округі, Ащыкөл ауылы, Женіс көшесі ("Ермек-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына қарама-қарсы)
30
Сергеевка ауылдық округі, Самарка ауылы, Мектеп көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Самарка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының сол жағында)
31
Ақан Құрманов ауылдық округі, Ақан Құрманов ауылы, Болашақ көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Ақан Құрманов ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының оң жағында)
32
Шұңқыркөл ауылдық округі, Новомариновка ауылы, Целинная көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Ново-Мариновка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының оң жағында)
33
Шұңқыркөл ауылдық округі, Сочинский ауылы, Бейбітшілік көшесі ("Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының Сочинский ауылдық мәдениет үйінің ғимаратына қарама-қарсы
34
Сепе ауылы, Орталық көшесі ("Сепе-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына қарама-қарсы)
35
Сепе ауылдық округі, Есенгелді ауылы, Тың көшесі ("Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Есенгелді ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы)
Атбасар ауданы әкімдігінің

Город Атбасар, микрорайон № 1 (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
6
Город Атбасар, улица Агыбай батыра (напротив здания государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Атбасарского района)
7
Город Атбасар, улица Х.Кошанбаева (справа от здания коммунального государственного учреждения "Специализированная Атбасарская детско-юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта Акмолинской области)
8
Город Атбасар, улица Казахстанская (напротив здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар су" при акимате Атбасарского района)
9
Город Атбасар, улица Озерная (слева от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
10
Город Атбасар, улица Мира (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
11
Город Атбасар, микрорайон № 1 (напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Аграрно-индустриальный колледж, город Атбасар, Атбасарский район" при управлении образования Акмолинской области)
12
Покровский сельский округ, село Покровка, улица Жастар (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Покровка отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
13
Полтавский сельский округ, село Полтавка, улица Абая (слева от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Полтавка отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
14
Полтавский сельский округ, село Титовка, улица Достык (напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Полтавка-2")
15
Село Борисовка, улица Бейбитшилик (справа от здания Борисовского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Атбасарского района)
16
Покровский сельский округ, село Садовое, улица Ыбырая Алтынсарина (справа от здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Садовое отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
17
Новосельский сельский округ, село Новосельское, улица Мадениет (напротив здания Новосельского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры")
18.
Макеевский сельский округ, село Шуйское, улица имени Михаила Довжика (напротив здания автоматической телефонной станции товарищества с ограниченной ответственностью "Шуйское-XXI")
19
Сельский округ Бастау, село Бастау, улица Байгара (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 села Бастау отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
20
Мариновский сельский округ, село Мариновка, улица Женис (справа от здания Мариновского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Атбасарского района)
21
Мариновский сельский округ, станция Адыр, улица Есил (справа от здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа станции Адыр отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
22
Мариновский сельский округ, село Бейса Хазирета, улица Орталык (напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Бейс-Хазрет отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
23
Тельманский сельский округ, село Тельмана, улица Ынтымак (слева от здания Тельманского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Атбасарского района)
24
Тельманский сельский округ, село Поповка, улица Женис (справа от здания Поповского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Атбасарского района)
25
Ярославский сельский округ, село Тимашевка, улица Гагарина (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Тимашевка отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
26
Ярославский сельский округ, село Калиновка, улица Енбек (напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Родионовка отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
27
Ярославский сельский округ, село Магдалиновка, улица Орталык (слева от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Магдалиновка отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
28
Сергеевский сельский округ, село Сергеевка, улица Кокше (напротив здания Сергеевского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Атбасарского района)
29
Сергеевский сельский округ, село Ащиколь, улица Женис (напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Ермек-Агро")
30
Сергеевский сельский округ, село Самарка, улица Мектеп (слева от здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Самарка отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
31
Сельский округ Акана Курманова, село Акана Курманова, улица Болашак (справа от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Акана Курманова отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
32
Шункыркольский сельский округ, село Новомариновка, улица Целинная (справа от здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Ново-Мариновка отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
33
Шункыркольский сельский округ, село Сочинское, улица Бейбитшилик (напротив здания Сочинского сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры"
34
Село Сепе, улица Орталык (напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Сепе-1")
35
Сепеевский сельский округ, село Есенгельды, улица Тын (напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Есенгельды отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области")
Приложение 2
к постановлению акимата
Атбасарского района

2019 жылғы "25" сәуірдегі
№ а-4/173 қаулысына
2-қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 10.08.2022 № а-8/196 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Атбасар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "25" сәуірдегі
№ а-4/173 қаулысына
3 қосымша
Атбасар ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № а-8/361 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4343 тіркелген, 2014 жылғы 12 қыркүйекте "Атбасар", "Простор" газеттерде жарияланған) қаулысы.
2. Атбасар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қантардағы № а-1/26 "Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № а-8/361 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5249 тіркелген, 2016 жылғы 19 ақпанда "Атбасар", "Простор" газеттерде жарияланған) қаулысы.
3. Атбасар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № а-2/44 "Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы №а-8/361 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5811 тіркелген, 2017 жылғы 17 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
4. Атбасар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № а-3/92 "Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы №а-8/361 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5904 тіркелген, 2017 жылғы 5 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
5. Атбасар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 шілдедегі № а-7/262 "Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № а-8/361 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6043 тіркелген, 2017 жылғы 14 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.

от "25" апреля 2019 года
№ а-4/173
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 10.08.2022 № а-8/196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к постановлению акимата
Атбасарского района
от "25" апреля 2019 года
№ а-4/173
Перечень признанных утратившими силу некоторых постановлений акимата Атбасарского района
1. Постановление акимата Атбасарского района от 25 августа 2014 года № а-8/361 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, предоставлении помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4343, опубликовано 12 сентября 2014 года в газетах "Атбасар", "Простор").
2. Постановление акимата Атбасарского района от 27 января 2016 года № а-1/26 "О внесении изменений в постановление акимата Атбасарского района от 25 августа 2014 года № а-8/361 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, предоставлении помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5249, опубликовано 19 февраля 2016 года в газетах "Атбасар", "Простор").
3. Постановление акимата Атбасарского района от 14 февраля 2017 года № а-2/44 "О внесении изменений в постановление акимата Атбасарского района от 25 августа 2014 года №а-8/361 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, предоставлении помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5811, опубликовано 17 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Постановление акимата Атбасарского района от 27 марта 2017 года № а-3/92 "О внесении изменений в постановление акимата Атбасарского района от 25 августа 2014 года №а-8/361 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, предоставлении помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5904, опубликовано 5 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
5. Постановление акимата Атбасарского района от 11 июля 2017 года № а-7/262 "О внесении изменений в постановление акимата Атбасарского района от 25 августа 2014 года № а-8/361 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, предоставлении помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6043, опубликовано 14 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

6. Атбасар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 сәуірдегі № а-4/152 "Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № а-8/361 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6608 тіркелген, 2018 жылғы 22 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.

6. Постановление акимата Атбасарского района от 19 апреля 2018 года № а-4/152 "О внесении изменений в постановление акимата Атбасарского района от 25 августа 2014 года № а-8/361 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, предоставлении помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6608, опубликовано 22 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).